Sprzedawca- pracownik do obsługi myjni R52/2165-1054/20

Miejsce pracy: PŁOCKA 1, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Mycie samochodów, przyjmowanie towarów do sklepu, wystawianie faktur i paragonów dla klientów i firm, obsługa komputera.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera
    • Fakturowanie- obsługa programu Subiekt, MS OFFICE
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie ogólnokształcące
        Zawód:
        • Operator myjni
        • Sprzedawca*
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wykszt. min. zasadnicze zawodowe, umiejętność obsługi komputera i programu Subiekt, praca w godz.: 08.00-19.00
          Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "POLINEUSZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: PŁOCKA 1, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Piotr Krzyżewski
          Numer telefonu: 600-655-777
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: dni robocze, Godziny : 08.30-16.00
          StPr/20/2266
          wynagrodzenie od 1 440 PLN

          wykonywanie czynności związanych z procesem produkcji wyrobów garmażeryjnych
          StPr/20/2269
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          opieka nad dziećmi
          StPr/20/2272
          wynagrodzenie od od 2 855 PLN

          StPr/20/2254

          praca w domu pomocy społecznej
          StPr/20/2256
          wynagrodzenie od od 3 450 PLN

          obsługa systemu kontroli dostępu
          StPr/20/2257
          wynagrodzenie od od 19 PLN

          StPr/20/2258

          montaż materiałów filmowych i radiowych
          StPr/20/2259

          pomoc w pracach budowlanych
          StPr/20/2261
          wynagrodzenie od od 3 500 PLN

          prace wykończeniowe
          StPr/20/2262
          wynagrodzenie od od 4 000 PLN