Czynności montersko-konfekcyjno-produkcyjno-logistyczne RUE74/1846-675/18

Miejsce pracy: Plac Wolności 3/4, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa maszyn-zgrzewarka, układanie ryz papieru, pakowanie zgrzewek zeszytów do kartonów, miksowanie okładek-ręczne ściąganie zeszytów z teśmy produkcyjnej
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 16.05.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
    • Pozostali monterzy gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 3)
      Wymagania pożądane
      Język:
      • rosyjski, w mowie - dobry, w piśmie - podstawowy
      • ukraiński, w mowie - dobry, w piśmie - podstawowy
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykszt. ZSZ mechaniczne, doświadczenie produkcyjne 3 lata, zdolności manualne, dobra znajmość j. ukraińskiego/rosyjjskiego
        Pracodawca: PERSONNEL SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: Plac Wolności 3/4, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorsk
        Osoba do kontaktu: Justyna Paczkowska
        Numer telefonu: 508-024-376
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        StPr/18/1963
        wynagrodzenie od 997,4 PLN

        StPr/18/1928
        wynagrodzenie od 3 500 - 5 000 PLN

        StPr/18/1972

        StPr/18/1973
        wynagrodzenie od 2 100 - 4 000 PLN

        malowanie konstrukcji stalowych
        StPr/18/1975
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        spawanie elementów stalowych
        StPr/18/1976
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        montaż instalacji sanitarnych
        StPr/18/1977
        wynagrodzenie od od 2 275 PLN

        specjalistyczne sprzątanie i czyszczenie wszelkich powierzchni po pożarach, zgonach, odchodach gołębich itp., kierowanie samochodem firmowym
        StPr/18/1978
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        zszywanie elementów odzieżowych, szycie rękawów, naszywanie łap kieszeniowych, szycie pasków
        StPr/18/1980
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        StPr/18/1981