Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji R76/1849-677/18

Miejsce pracy: Wolności 18/19, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 25.05.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat)
      • Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 2)
        Wymagania dodatkowe
        Uprawnienia:
        • znajomość pakietu MS Office
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: WYMAGANIA NIEZBĘDNE: wykształcenie średnie; WYMAGANIA POŻĄDANE: wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, administracja, ubezpieczenia), minimum 2 lata pracy w pionie świadczeń emerytalno-rentowych
          Pracodawca: ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W TORUNIU
          Adres: Mickiewicza 33-39, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Justyna Krzyżykowska
          Numer telefonu:
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska, o które kandydat się ubiega, odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta
          -Przeprowadzania kontroli w sposób ciągły i systematyczny ze szczególnym uwzględnieniem godzin szczytu przewozowego. Kontrole biletowe muszą być przeprowadzane we wszystkie dni tygodnia (dni robocze,
          StPr/18/1938
          wynagrodzenie od od 13,7 PLN

          obsługa klienta, doradztwo w zakresie doboru oferowanych produktów, doradztwo w zakresie promocji, budowanie relacji z klientem, dbanie o estetykę stacji
          StPr/18/1939
          wynagrodzenie od od 2 100 PLN

          przygotowywaniu pizzy
          StPr/18/1940
          wynagrodzenie od od 2 660 PLN

          StPr/18/1941
          wynagrodzenie od 997,4 PLN

          szpachlowanie, malowanie, montaż okien
          StPr/18/1942

          StPr/18/1947
          wynagrodzenie od od 2 400 PLN

          StPr/18/1948

          StPr/18/1949

          cv
          StPr/18/1954

          StPr/18/1955