Księgowa R77/1850-678/18

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Praca z książką przychodów i rozchodów, księgowanie dokumentów, przygotowywanie danych do deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 17.05.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
  • średnie zawodowe, techniczne, kierunek: elektryk, elektronik, informatyk
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera oraz korzystania z Internetu
      Wymagania pożądane
      Zawód:
      • Księgowy (wymagany staż - lata: 10)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: doświadczenie 10 lat, wykształcenie min. średnie, obsługa komputera z obsługą internetu, obsługa programu: Subiekt, BOSS, Rachmistrz, mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności
        Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE LAWON WIESŁAW NOWICKI
        Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Andrzej Wiśniewski
        Numer telefonu: 54 413-62-61
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: w dni robocze, Godziny : 8:00-16:00
        -Przeprowadzania kontroli w sposób ciągły i systematyczny ze szczególnym uwzględnieniem godzin szczytu przewozowego. Kontrole biletowe muszą być przeprowadzane we wszystkie dni tygodnia (dni robocze,
        StPr/18/1938
        wynagrodzenie od od 13,7 PLN

        obsługa klienta, doradztwo w zakresie doboru oferowanych produktów, doradztwo w zakresie promocji, budowanie relacji z klientem, dbanie o estetykę stacji
        StPr/18/1939
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        przygotowywaniu pizzy
        StPr/18/1940
        wynagrodzenie od od 2 660 PLN

        StPr/18/1941
        wynagrodzenie od 997,4 PLN

        szpachlowanie, malowanie, montaż okien
        StPr/18/1942

        StPr/18/1947
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        StPr/18/1948

        StPr/18/1949

        cv
        StPr/18/1954

        StPr/18/1955