Operator maszuny papierniczej R78/1851-679/18

Miejsce pracy: ŁĘGSKA 12, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn, produkcja papieru toaletowego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 17.05.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Operator maszyn do produkcji papieru i tektury falistej
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie min. ZSZ, mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, możliwość przyuczenia
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: FIRMA W. LEWANDOWSKI PHU WIESŁAW LEWANDOWSKI
      Adres: ŁĘGSKA 12, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Anna Kamińska
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV w kopercie należy pozostawić na portierni lub wysłać
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
      -Przeprowadzania kontroli w sposób ciągły i systematyczny ze szczególnym uwzględnieniem godzin szczytu przewozowego. Kontrole biletowe muszą być przeprowadzane we wszystkie dni tygodnia (dni robocze,
      StPr/18/1938
      wynagrodzenie od od 13,7 PLN

      obsługa klienta, doradztwo w zakresie doboru oferowanych produktów, doradztwo w zakresie promocji, budowanie relacji z klientem, dbanie o estetykę stacji
      StPr/18/1939
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      przygotowywaniu pizzy
      StPr/18/1940
      wynagrodzenie od od 2 660 PLN

      StPr/18/1941
      wynagrodzenie od 997,4 PLN

      szpachlowanie, malowanie, montaż okien
      StPr/18/1942

      StPr/18/1947
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      StPr/18/1948

      StPr/18/1949

      cv
      StPr/18/1954

      StPr/18/1955