Sprzedawca WD RPOuzp 2020) 38/2493/172/20

Miejsce pracy: Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: ss
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 12.11.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Zawód:
    • Sprzedawca*
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Kapitulna 24, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Renata Musiał
      Numer telefonu: 542340089 w. 56
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      utrzymanie kontaktów z obecnymi klientami i przygotowywanie ofert, realizowanie zamówień, reprezentowanie i kreowanie prawidłowego wizerunku firmy na rynku
      StPr/20/2518
      wynagrodzenie od od 3 421,9 PLN

      - czynności związane z pracami magazynowymi, - przyjmowanie, pakowanie, wysyłka i rozwożenie zamówień, - doradztwo w zakresie cześci zamiennych.
      StPr/20/2520
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      prace budowlano-drogowe
      StPr/20/2510

      prace ziemne, spawanie
      StPr/20/2511
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      opieka nad dzieckiem z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności w przedszkolu
      StPr/20/2513
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      opieka nad dziećmi objętymi terapią logopedyczną w przedszkolu
      StPr/20/2514
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      Prowadzenie ksiąg rachunkowych.
      StPr/20/2504
      wynagrodzenie od 2 600 - 5 000 PLN

      montaż instalacji elektrycznych
      StPr/20/2500

      obsługa biura
      StPr/20/2501

      praca fizyczna w lesie na terenie Nadleśnictwa Włocławek
      StPr/20/2492