Mechanik utrzymania ruchu R51/2653-1316/20

Miejsce pracy: PŁOCKA 106, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - Zapewnienie sprawności technicznej maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym. - Przeprowadzanie przeglądów technicznych oraz bieżących napraw i remontów maszyn.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 18.11.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
    • Technik utrzymania ruchu (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 6)
      Uprawnienia:
      • obsługa komputera
      • czytanie rysunków technicznych
        Wymagania pożądane
        Wykształcenie:
        • średnie zawodowe, mechaniczne
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wykszt. min. zasadnicze zawodowe mechaniczne, doświadczenie min. 6 miesięcy, znajomość rysunku technicznego, umiejętność obsługi komputera, mile widziane uprawnienia spawalnicze, pracowitość, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, trzy zmiany w godz.: 06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00
          Pracodawca: GEBERIT PRODUKCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: PŁOCKA 106, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Joanna Szmycińska-Słowik
          Numer telefonu: 54 231-79-16
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
          organizacja imprez integracyjnych; prowadzenie i organizowanie działań animacyjnych; prowadzenie zajęć sportowo-rekreacyjnych z dziećmi; wykonywanie powierzonych zadań na recepcji
          StPr/20/2695
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          transport krajowy, praca na chłodni, stałe trasy
          StPr/20/2696
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          StPr/20/2697
          wynagrodzenie od od 1 400 PLN

          obsługa biura
          StPr/20/2698
          wynagrodzenie od od 3 000 PLN

          ff
          StPr/20/2619

          Zamiatanie, koszenie, odsnieżanie.
          StPr/20/2689
          wynagrodzenie od od 1 300 PLN

          - trasowanie blach, - wykonywanie podstawowych obliczeń warsztatowych, - wykonywanie oraz montaż obróbki blacharskiej (osłon) dla izolacji termicznych (ciepłochronnych i zimnochronnych) rurociągów, kolan, redukcji, trójników, kapturów na zawory i kołnierze, osłon z blachy dla izolacji kanałów wentylacyjnych, - wykonywanie obróbki blacharskiej z blachy trapezowej przy izolacji np. kotłów i elektrofiltrów oraz oblachowania izolacji turbin.
          StPr/20/2691
          wynagrodzenie od od 4 000 PLN

          Praca na stanowisku maszynisty chłodniczego
          StPr/20/2684

          naprawy autobusów
          StPr/20/2679

          StPr/20/2678
          wynagrodzenie od 1 440 PLN