Pracownik produkcji- Odlewnia R1/0542-247/21

Miejsce pracy: PŁOCKA 106, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - Obróbka surowych wyrobów ceramicznych. - Przygotowywanie form gipsowych wykorzystywanych w procesie produkcji. - Dbanie o wysoką jakość wyrobów przez przestrzeganie standardów produkcji. - Obsługa maszyn i urządzeń w procesie produkcji. - Ewidencjonowanie wyrobów w systemie SAP.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.03.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera
      Wymagania pożądane
      Zawód:
      • Operator urządzeń przemysłu ceramicznego*
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: gotowość do pracy w systemie I lub II zmianowym od poniedziałku do soboty (średnio 5 dni w tygodniu), podstawowa znajomość obsługi komputera, sprawność manualna i umiejętność dostrzegania szczegółów, zaangażowanie i silna motywacja do pracy
        Pracodawca: GEBERIT PRODUKCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: PŁOCKA 106, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Joanna Szmycińska-Słowik
        Numer telefonu: 54 23 17 916
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Zainteresowane osoby prosimy o: - przesłanie dokumentów poprzez stronę internetową: www.geberit.com - dostarczenie dokumentów osobiście do siedziby firmy: Włocławek, ul. Płocka 106 Kontakt telefoniczny: 54 23 17 916 Kontaktujemy się tylko z wybranymi
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - poprzez stronę internetową: www.geberit.com
        Zapewnia obsługę spraw ubezpieczonych. Miejsce wykonywania pracy: Inspektorat ZUS we Włocławku, ul. Płocka 167, 87-800 Włocławek.
        StPr/21/1043
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Po zaliczeniu szkolenia obsługa zadań placówki GRS planowanej do uruchomienia na terenie gminy właściwej dla miejsca zamieszkania kandydata w tym: 1) wdrożenie celów projektu Akceleratory Biznesu Studentów; 2) wdrożenie celów inicjatywy programowej Gminnej Strefy Rozwoju; 3) obsługa zadań placówki Akademickiego Biura kariery planowanej do utworzenia na terenie gminy 4) zarzadzanie placówką lokalnego punktu informacji handlowej pracodawcy w tym przygotowanie wniosków kredytowych(zleceniodawcy tylko podmioty gospodarcze); 5) promocja (aktywny udział) w aktywności ruchowej szczególnie biegi, sport siłowy, sztuki walki.
        StPr/21/1045
        wynagrodzenie od od 5 600 PLN

        szycie odzieży lekkiej
        StPr/21/1046

        - organizowanie i realizowanie różnych form pracy wychowawczej; - bieżąca analiza pracy wychowawczej oraz sytuacji edukacyjnej i zawodowej uczestników, w tym postępów w nauce oraz frekwencji na zajęciach szkolnych;- - bieżące monitorowanie występowania wykruszalności uczestników i podejmowanie działań prewencyjnych oraz naprawczych; - podejmowanie działań mających na celu wyrównywanie dysproporcji edukacyjnych, rozpoznawanie potrzeb i problemów młodych osób, ich predyspozycji i zainteresowań; - kształtowanie właściwych postaw społecznych, zapewnienie pomocy i wsparcia w rozwiązywaniu problemów szkolnych, rówieśniczych, rodzinnych; - utrzymywanie stałej współpracy z pracodawcami, władzami samorządowymi oraz innymi podmiotami działającymi na rzecz młodzieży; -monitorowanie losów absolwentów.
        StPr/21/1026
        wynagrodzenie od od 2 900 PLN

        StPr/21/1027

        pomocnicze prace przy kryciu dachów, praca na wysokości
        StPr/21/1028

        przygotowywanie metalowych elementów pod malowanie
        StPr/21/1029

        prace porządkowe
        StPr/21/1030

        obsługa myjni samochodowej
        StPr/21/1031

        StPr/21/1033