Malarz- szpachlarz R28/1578-776/21

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace remontowe
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 09.06.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 do 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    • Malarz budowlany (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie min. 1 rok, miejsce pracy: Włocławek i okolice
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE BUDMAX PRZEMYSŁAW GRYCZEWSKI
      Adres: 87-880 Brześć Kujawski, powiat: włocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Przemysław
      Numer telefonu: 698-638-996
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Przewóz towarów na terenie kraju, załadunek i rozładunek towaru.
      StPr/21/1715
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      pomoc w przygotowaniu posiłków
      StPr/21/1718
      wynagrodzenie od od 4 130 do 4 840 PLN

      obsługa gości
      StPr/21/1719
      wynagrodzenie od od 4 130 do 4 415 PLN

      utrzymanie czystości w obiekcie, doraźna pomoc w zakupach i przygotowaniu posiłków dla wychowanków
      StPr/21/1720
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      naprawa drobnych usterek; prace: konserwatorskie, remontowo- budowlane; dbałość o czystość i porządek placówki
      StPr/21/1722

      - Przygotowywanie ofert z zakresu automatyki, pneumatyki, sterowania, robotyka - Projektowanie układów automatyki i sterowania, - Przeprowadzanie spotkań techniczno handlowych, - Realizacja i wdrażanie układów automatyki i sterowania na obiekcie, - Uczestnictwo w szkoleniach oraz stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
      StPr/21/1723
      wynagrodzenie od od 8 000 PLN

      przygotowanie i sprzedaż posiłków typu fast food, dbanie o powierzony sprzęt i miejsce pracy, kontrola stanów produktów
      StPr/21/1725
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      obliczanie wynagrodzeń za pracę oraz innych świadczeń pieniężnych, sporządzanie listy płac, prowadzenie rozliczeń z US i ZUS, prowadzenie ewidencji środków trwałych
      StPr/21/1728

      pozyskiwanie nowych klientów z rynku zagranicznego, przygotowywanie ofert, utrzymywanie relacji z obecnymi klientami, realizowanie zamówień
      StPr/21/1729
      wynagrodzenie od od 4 129,95 PLN

      StPr/21/1730