Magazynier R135/2177-1071/21

Miejsce pracy: WYSOKA 14, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie czynności związanych z pracami magazynowymi/ składowaniem towarów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 29.07.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Magazynier
      Uprawnienia:
      • Kierowca - operator wózków widłowych
      • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: uprawnienia do obsługi wózków widłowych z UDT, aktualne orzeczenie do celów sanitarno- epidemiologicznych, dyspozycyjność i dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, dokładność, rzetelność
        Pracodawca: RUN-CHŁODNIA WE WŁOCŁAWKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: WYSOKA 14, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Anna Kostecka
        Numer telefonu: 54 412-39-36
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV na adres: [email protected], [email protected]
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        StPr/21/2707
        wynagrodzenie od 1 489 PLN

        v
        StPr/21/2713
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Przyjmowanie i wydawanie zboża, utrzymanie porządku na elewatorze.
        StPr/21/2699

        StPr/21/2468

        StPr/21/2704

        StPr/21/2705

        Praca w transporcie międzynarodowym (Europa) na chłodni.
        StPr/21/2710
        wynagrodzenie od od 9 000 PLN

        Praca w transporcie krajowym naczepą typu firanka lub chłodnia solówka (codzienne powroty).
        StPr/21/2711
        wynagrodzenie od od 6 200 PLN

        Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: - obsługa interesantów: ubezpieczonych, emerytów, rencistów w zakresie ubezpieczenia społecznego rolników, - rozpatrywanie wniosków i wydawanie decyzji w zakresie prawa do świadczeń z ubezpieczenia wypadkowego, chorobowego, macierzyńskiego, emerytalno-rentowego oraz ich wysokości. Warunki pracy: Praca administracyjno-biurowa wykonywana w systemie jednozmianowym, ośmiogodzinnym, w tym praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie. Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów). Budynek, w którym wykonywana będzie praca nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Budynek dwukondygnacyjny - brak windy. umowa na zastępstwo
        StPr/21/4033

        Ogólna obsługa sekretariatu, przyjmowanie i archiwizacja dokumentów, przygotowanie korespondencji do wysyłki, obsługa urządzeń biurowych.
        StPr/21/2681
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN