Młodszy operator procesów produkcyjnych R122/3493-1732/21

Miejsce pracy: TORUŃSKA 222, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - obsługa maszyn i urządzeń na instalacji produkcyjnej, - przygotowanie instalacji i urządzeń do planowania prac remontowych, - zgłaszanie usterek i nieprawidłowości przełożonemu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 30.11.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
  • średnie ogólnokształcące
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Aparatowy procesów chemicznych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, preferowane średnie: chemiczne, mechaniczne, elektryczne, energetyczne; gotowość podjęcia pracy zmianowej w ruchu ciągłym; umiejętność pracy w zespole; orientacja na ciągłe uczenie się; zaangażowanie, komunikatywność; odpowiedzialność, sumienność, uczciwość; spostrzegawczość
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ANWIL SPÓŁKA AKCYJNA
      Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=da383b29278e4a139d6abc36d25d4393 lub poprzez stronę internetową: www.anwil.pl zakładka Kariera Stanowisko: Młodszy operator procesów produkcyjnych
      Preferowane formy kontaktu: inny - Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=da383b29278e4a13
      StPr/22/0151
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      Dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych, prowadzenie kasy, rozliczanie płac i ZUS.
      StPr/22/0169
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      StPr/22/0172

      wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych na rzecz pacjentów ambulatoryjnych jak i oddziału rehabilitacji ogólnoustrojowej
      StPr/22/0147
      wynagrodzenie od od 4 186 PLN

      prace spawalnicze
      StPr/22/0144
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Prace porządkowe na terenie zewnętrznym.
      StPr/22/0146
      wynagrodzenie od od 850 PLN

      - wykrywanie niezgodności zamawianych produktów, - sprawdzanie jakości otrzymywanych produktów, - staranne pakownie gotowych produktów lamp zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w firmie, - generowanie etykiet do zapakowanych produktów oraz przygotowywanie paczek do transportu, - kontakt z firmami przewozowymi.
      StPr/22/0153

      Główne obowiązki: - całoroczne wykonywanie prac związanych z utrzymywaniem terenu na zewnątrz obiektów oraz na parkingach Delegatury K-PUW we Włocławku - wykonywanie zadań i czynności pomocniczych m.in. przy przeprowadzkach, pracach rozładunkowych i załadunkowych - dozorowanie instalacji dostarczających media do obiektów - utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz obiektów - usuwanie drobnych usterek, awarii Dodatkowe obowiązki: - wykonywanie prac remontowo-malarskich Warunki pracy: Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: Na tym stanowisku przeważają zadania wymagające dobrej sprawności fizycznej: zamiatanie chodników, parkingów, odśnieżanie, koszenie trawy wokół budynków i parkingów Urzędu, przenoszenie mebli, rozładunek materiałów biurowych, malowanie pomieszczeń, klatek schodowych. Pracownik powinien być samodzielny, gotowy do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych, a także nastawiony na wykonywanie zadań zgodnie ze wskazaniami przełożonego. Czas pracy 8 godzin na dobę, poniedziałek - piątek. Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: Delegatura K-PUW we Włocławku zajmuje 3 budynki. Budynki dwupiętrowe przy ul. Brzeskiej 8 i przy ul. Brzeskiej 6, które są połączone klatką schodową oraz budynek parterowy przy ul. Cyganka 28. Przy budynkach przy ul. Brzeskiej zlokalizowane są parkingi oraz trawniki. Nieruchomości przylegają bezpośrednio do chodników wzdłuż ul. Brzeskiej, Orlej i Wojska Polskiego. Narzędzia pracy znajdują się w pomieszczeniu na parterze budynku przy ul. Brzeskiej 8. Zaplecze socjalne, łazienka również usytułowane są na parterze.
      StPr/22/0307

      Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym (07.30-15.30). Zakład Karny we Włocławku jest jednostką penitencjarną typu zamkniętego przeznaczoną dla osadzonych mężczyzn: odbywających karę po raz pierwszy, młodocianych oraz recydywistów penitencjarnych, z oddziałami: aresztu śledczego, zakładu karnego typu półotwartego dla odbywających karę po raz pierwszy, zakładu karnego typu półotwartego dla młodocianych
      StPr/22/0115
      wynagrodzenie od od 3 703 PLN

      Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym - ambulatorium (godz. 07.30-15.30) w stałym i bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Zakład Karny we Włocławku jest jednostką penitencjarną typu zamkniętego przeznaczoną dla osadzonych mężczyzn: odbywających karę po raz pierwszy, młodocianych oraz recydywistów penitencjarnych, z oddziałami: aresztu śledczego, zakładu karnego typu półotwartego dla odbywających karę po raz pierwszy, zakładu karnego typu półotwartego dla młodocianych.
      StPr/22/0116
      wynagrodzenie od od 3 956 PLN