Robotnik gospodarczy R23/0041-23/22

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace gospodarcze na terenie posesji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.01.2022
Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Robotnik gospodarczy
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, 1/2 etatu od godz. 6:00
      Pracodawca: BIURO ZARZĄDZANIA I OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI BIUKOM DOROTA BIAŁACHOWSKA
      Adres: STODÓLNA 39/41/2, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorski
      Osoba do kontaktu: Dorota Białachowska
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: dni robocze, Godziny : 8:00-15:00
      Roboty budowlane i remontowe.
      StPr/22/0077
      wynagrodzenie od od 3 700 PLN

      Osoba na tym stanowisku: - kontroluje jakość działania ośrodków pomocy społecznej i powiatowych centrów pomocy rodzinie, zasadność przyznania świadczeń klientom pomocy społecznej w ramach zadań własnych i zleconych, jakość usług i form przyznawanej pomocy, a także kwalifikacje kadr oraz wykorzystanie przyznanych dotacji na realizację zadań zleconych celem zapewnienia klientom pomocy społecznej dobrej jakości usług zgodnie z odpowiednim standardem, w tym sporządza dokumentację kontrolną tj. zawiadomienia o kontroli, programy kontroli, protokoły z czynności kontrolnych, zalecenia pokontrolne. - rozpatruje skargi, zażalenia i wnioski dotyczące działalności ośrodków pomocy społecznej i powiatowych centrów pomocy rodzinie w celu zapewnienia przestrzegania prawa - udziela nadzorowanym przez Wojewodę jednostkom pomocy merytorycznej w rozwiązywaniu problemów wynikających z ich statutowej działalności, w celu zapewnienia ich prawidłowego funkcjonowania - ustala sposób wykonywania zadań z zakresu administracji rządowej realizowanych przez jednostki samorządu terytorialnego celem stosowania tych samych rozwiązań w ich realizacji na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego Warunki pracy: Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: Większość czynności wykonywana w pozycji siedzącej: obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę; czas pracy zgodnie z przepisami ustawy o służbie cywilnej, praca w terenie, krajowe wyjazdy służbowe, permanentna obsługa klientów zewnętrznych (spoza administracji, np. obywatele, przedsiębiorstwa) lub przeprowadzanie kontroli w innych urzędach Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: Stanowisko pracy zlokalizowane na I piętrze w pokoju biurowym (wejście od ulicy Brzeskiej 8, podjazd dla osób z niepełnosprawnościami, toaleta dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami). Podstawowe wyposażenie stanowiska to zestaw komputerowy z oprogramowaniem, meble biurowe oraz elektryczne urządzenia biurowe. K-PUW Delegatura we Włocławku, budynek wielokondygnacyjny w kompleksie budynków. Występuje utrudniony lub ograniczony dostęp do części budynków dla osób, które mają problemy z samodzielnym poruszaniem się po schodach.
      StPr/22/0207
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      StPr/22/0068
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      StPr/22/0071

      xd
      StPr/22/0074

      StPr/22/0075

      przyjmowanie i wydawanie zboża, utrzymanie porządku na elewatorze
      StPr/22/0053

      Prace na zbiornikach paliwowych spółek Skarbu Państwa
      StPr/22/0061
      wynagrodzenie od od 4 500 do 6 000 PLN

      naprawa samochodów osobowych
      StPr/22/0065
      wynagrodzenie od od 4 900 PLN

      pomoc przy naprawie samochodów osobowych
      StPr/22/0066
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN