Pracownik działu eksportu R57/1574-786/22

Miejsce pracy: Papieżka 69, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: pozyskiwanie nowych klientów z rynku zagranicznego, przygotowywanie ofert, utrzymywanie relacji z obecnymi klientami, realizowanie zamówień
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 130 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    • Specjalista do spraw sprzedaży (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2)
      Język:
      • francuski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
        Uprawnienia:
        • znajomość pakietu MS Office
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, doświadczenie min. 2 lata w obsłudze klienta, biegła znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie (native speaker), znajomość pakietu MS Office, praca w godz.: 08.00-16.00, 09.00-17.00
          Pracodawca: ESEN WOJCIECH MICHORZEWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
          Adres: Papieżka 69, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu: 608-244-474
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
          StPr/22/1707
          wynagrodzenie od 1 489 PLN

          - usuwanie bieżących awarii elektrycznych - wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń - montaż szaf elektrycznych - naprawy sieci elektrycznej, wewnątrz zakładu
          StPr/22/1708
          wynagrodzenie od od 4 000 PLN

          przygotowywanie posiłów typu fast food
          StPr/22/1709
          wynagrodzenie od od 3 010 PLN

          obsługa gości, kasy fiskalnej
          StPr/22/1710

          kompleksowa obsługa klienta w zakresie fryzjerstwa damsko - męskiego
          StPr/22/1712

          zgodnie z wykonywanym zawodem
          12/5/2022
          wynagrodzenie od od 19,7 PLN

          Praca wg standardów i procedur obowiązujących w firmie: - dbanie o estetykę i wygląd sklepu, - obsługa klienta, - obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych.
          StPr/22/1693
          wynagrodzenie od od 3 900 PLN

          obsługa sieci informatycznej, sklepu internetowego
          StPr/22/1697
          wynagrodzenie od od 4 400 PLN

          wykonywanie czynności związanych z procesem produkcji oraz magazynowanie wyrobów spożywczych
          StPr/22/1699

          Dozowanie surowców do reaktorów, transport wózkami widłowymi, prowadzenie procesów produkcyjnych.
          StPr/22/1445
          wynagrodzenie od od 3 500 PLN