Zamknij
REKLAMA

Zmarzłeś o poranku? We wtorek będzie znacznie cieplej [PROGNOZA POGODY]

08:19, 29.10.2018 | Rafał Maszewski
REKLAMA
Skomentuj
Od wtorku we Włocławku będzie znacznie cieplej. Zdjęcie ilustracyjne. fot. depositphotos.com

We Włocławku najzimniejszym dniem będzie poniedziałek. Przez większość dnia temperatura oscylować będzie w granicach 6-7 stopni. Kolejne dni będą jednak znacznie cieplejsze.

Już we wtorek odczujemy zdecydowanie ocieplenie do ponad 18 stopni, jednak około  południa i wczesnym popołudniem możliwy jest słaby deszcz i okresami słońce zakryją chmury. W kolejnych dniach temperatura pozostanie wysoka jak na obecną porę roku (przeważnie 14-17 stopni).

Również noce i poranki będą w miarę przyjemne pod względem termicznym – przeważnie około 8 stopni, chociaż noc z poniedziałku na wtorek będzie najcieplejsza (13 stopni). Opadów będzie bardzo mało i oprócz wtorku sporadycznie mogą się one pojawić w piątek. Wiatr powieje przeważnie z umiarkowaną prędkością i tylko we wtorek może być dość silny.

Najniższe ciśnienie atmosferyczne prognozowane jest na wtorek, ale w kolejnych dniach wzrośnie ono do normalnego poziomu.

Pogoda przez większość tygodnia nie będzie sprzyjać wypoczynkowi na świeżym powietrzu i tylko w poniedziałek ze względu na zimno, a we wtorek i piątek sporadycznie ze względu na skłonność do opadów pogoda może nie sprzyjać dłuższemu przebywaniu na świeżym powietrzu.

Warunki biometeorologiczne najczęściej będą obojętne, ale na początku tygodnia będą przejściowo niekorzystne.  

 

(Rafał Maszewski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone