Zamknij
REKLAMA

Kiedy wróci co nas ciepłe lato? Mamy prognozę pogody dla Włocławka

09:25, 24.06.2020 | Rafał Maszewski
Skomentuj
REKLAMA

Początkowo niezbyt ciepło, ale od środy wraca bardzo ciepłe, okresami gorące lato. Pod koniec tygodnia ze skłonnością do burz. 

Od środy zacznie napływać do Włocławka coraz cieplejsza masa powietrza i popołudniami temperatura będzie wzrastać do 24 st., a pod koniec tygodnia do co najmniej 26-27 st. Powietrze będzie jednak coraz bardziej wilgotne i od piątku ponownie pojawi się skłonność do lokalnych burz z ulewnym deszczem. Noce i poranki ponownie cieplejsze, z temperaturą minimalną na poziomie 15-17 st.

Wiatr będzie przeważnie umiarkowany i powieje początkowo z północy, a następnie ze wschodu i południowego wschodu. W czasie burz wiatr będzie zdecydowanie silniejszy.

Warunki biometeorologiczne w umiarkowanym stopniu niekorzystne - odczujemy spadek sprawności psychofizycznej, skłonność do bólów głowy i większe zmęczenie oraz rozdrażnienie. Ciśnienie atmosferyczne będzie się utrzymywać na lekko obniżonym poziomie, zwłaszcza pod koniec tygodnia.

W powietrzu w wysokim stężeniu będą się unosić pyłki silnie uczulających traw i zarodniki grzybów pleśniowych z rodzaju Cladosporium oraz Alternaria oraz pyłek szczawiu, a także pokrzywy.

[PYLKI]1592983388013[/PYLKI]

(Rafał Maszewski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA