Zamknij
REKLAMA

Pogoda we Włocławku: To będzie typowo letni tydzień

08.13, 25.07.2022 R.M.
Skomentuj Pogoda we Włocławku będzie sprzyjać letniemu wypoczynkowi. Fot. DDWloclawek.pl
REKLAMA

Prognoza pogody dla Włocławka na najbliższy tydzień: Najlepsze dni przyniosą typowo wakacyjną, bardzo ciepłą, czasami gorącą pogodę z przewagą bezdeszczowych dni.

Poniedziałek we Włocławku będzie najbardziej gorącym dniem tygodnia. Po południu temperatura wzrośnie do 29 st. i nad chmurami pierzastymi dominować będzie słońce.

We wtorek zwłaszcza na początku dnia może popadać deszcz i po południu temperatura będzie niższa od tej z poniedziałku (do 24; 25 st.). Kolejne dwa dni to przyjemna popołudniowa temperatura na poziomie 22; 24 st. i brak opadów, ale czasami słońce zakryją chmury

- zapowiada Rafał Maszewski z KMP Włocławek.

W piątek temperatura wzrośnie do ok. 26; 27 st. Powinno być gorąco, z umiarkowanym zachmurzeniem. W weekend będzie ciepło, a nawet bardzo ciepło (23; 25 st.) i tylko w sobotę możliwy jest lokalnie przelotny deszcz.

Zwłaszcza od środy do piątku noce i poranki będą wyraźnie chłodne ze spadkami temperatury do 11; 12 st.

Wiatr przez większość tygodnia będzie słaby, okresami umiarkowany i często będzie zmieniał kierunek.

Ciśnienie atmosferyczne będzie w miarę stabilne na lekko obniżonym poziomie.

Warunki biometeorologiczne będą na ogół obojętne. Tylko w poniedziałek, kiedy będzie najbardziej gorący, będą one niekorzystne (możliwe osłabienie, spadek koncentracji i skłonność do bólu głowy oraz podenerwowanie).

Pogoda będzie sprzyjać zapyleniu powietrza. W powietrzu w znacznym stężeniu będzie obecny pyłek pokrzywy i zarodniki grzybów pleśniowych z rodzaju Cladosporium i Alternaria.

[PYLKI]1658729467100[/PYLKI]

 
(R.M.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

ok ok

2 0

A kiedy koniec remontu mostu po katastrofie budowlanej na ul Wysokiej ? Bo jakoś temat jest ,,samorzadowo'' zamiatany pod dywan . Podtanicy nie wiedzą nic na temat kosztów które ich obciązają i na temat gwarancji na wykonywane roboty . A mają do tej wiedzy ustawowe prawo . 08:44, 25.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%