Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
08:54, 29.06.2022
Odzież robocza jest istotną częścią BHP i bezpieczeństwa. Pomaga chronić ciało, dłonie, stopy i głowę przed chemikaliami, ciepłem i zimnem, kurzem i brudem. Zapewnia również ochronę przed urazami, które mogą wystąpić w miejscu pracy.
00:00, 28.06.2022
Gdy zbliżają się wakacje, sukienki letnie stają się jednymi z częściej kupowanych ubrań. Każdego roku królują jednak nieco inne fasony i wzornictwo. Sprawdź, jaki fason będzie wiódł prym w tym roku. A może jest ich kilka?
15:22, 27.06.2022
Latem jesteśmy narażeni na często mocne słońce. Skórę zabezpieczamy kremami z filtrem, wybieramy zwiewne i oddychające tkaniny, a w upały nosimy nakrycie głowy. A co z oczami? Przecież one także są narażone na mocne światło słoneczne. Jakie powinny być dobre okulary przeciwsłoneczne?
08:03, 27.06.2022
Ubrania to ten element, który raczej nie jest kojarzony ze zwierzętami, przynajmniej w pierwszej kolejności, jednak na szczęście wiele się w tej dziedzinie zmienia. Oczywiście nie każdy pupil będzie tego potrzebował, jednak pewne rasy, szczególnie te małe, zapewne docenią komfort, który może dać im dodatkowa ochrona w postaci ubranka. Dowiedz się, kiedy warto zainteresować się taką odzieżą dla swojego pupila
07:58, 27.06.2022
Są idealną formą rekreacji i doskonałym środkiem transportu. Gwarantują wiele godzin zabawy dla dzieci i dorosłych. A przy tym zapewniają mnóstwo korzyści dla zdrowia. Jak wybrać właściwe rolki dla siebie? Jakie parametry należy uwzględnić?
00:01, 27.06.2022
Jedyne takie miejsce, gdzie możesz zarówno spędzić wieczór w klimatycznym barze, zasmakować domowej kuchni, beztrosko odpocząć od codzienności bawiąc się z dziećmi, spędzić weekend ze znajomymi nad jeziorem i przy grillu, zaszaleć się na weselu na 200 osób albo spotkać się na okolicznościowej imprezie z bliskimi. Oto Potargana Chałupa.
00:00, 25.06.2022
Ogrzewanie podczerwienią, koszty i opłacalność tej inwestycji to kwestie wywołujące najwięcej pytań ze strony osób, które nie miały dotąd styczności z tą nowoczesną technologią. Podjęliśmy się analizy tego rozwiązania. Wierzymy, że rozwieje ona wszystkie Wasze wątpliwości!
14:38, 24.06.2022
Karmy dla różnych gatunków papug różnią się między sobą w bardzo dużym stopniu i choć dostępne są karmy uniwersalne, to jednak często warto poszukać takiej, która została stworzona z myślą o konkretnym gatunku. Co więc powinny jeść papugi faliste?
10:26, 24.06.2022
Nawyki zakupowe Polaków zmieniają się bardzo dynamicznie. Niewątpliwie wpływa na nie internet, szybkie płatności oraz tanie i szybkie usługi kurierskie. Nic więc dziwnego, że coraz częściej zakupy robi się w internecie i obecnie nie ma już branży, która nie znalazłaby swojego miejsca w sieci. Dla wielu osób założenie sklepu internetowego jest ciekawym pomysłem na biznes. Inni rozszerzają już prowadzoną działalność i dodatkowo uruchamiają sprzedaż online. W każdym wypadku chodzi o to, by trafić do klienta, zachęcić do wydania pieniędzy i móc się dalej rozwijać. Z pewnością na bardzo dynamiczny rozwój e-commerce wpłynęła również pandemia. Wiele osób właśnie wtedy przekonało się, że zakupy w sieci są łatwe, wygodne, tańsze i bezpieczne.
00:01, 24.06.2022
Ceny węgla rosną w zastraszającym tempie i nie widać perspektywy, kiedy ta tendencja ulegnie zmianie. W zależności od rodzaju, węgiel podrożał już w stosunku do ub. roku nawet o ponad 300 proc! W górę idą też koszty zakupu emisji CO2, które każda ciepłownia paląca węglem musi obowiązkowo kupować po cenie, na którą nie ma wpływu. Co to oznacza dla branży ciepłowniczej? Potężne wzrosty kosztów i cen dla odbiorców, a w skrajnych przypadkach – ogłoszenia upadłości.
00:00, 24.06.2022
Masz własną firmę, która codziennie wysyła Klientom setki paczek? Chcesz prowadzić swój biznes w zgodzie z naturą i szukasz rozwiązań, które Ci w tym pomogą? Postaw na ekologiczne wypełnienia do paczek i dbaj o planetę!
14:44, 22.06.2022
Naszyjniki damskie to rodzaj biżuterii ceniony rzez kobiety w każdym wielu. Umiejętnie dobrany naszyjnik podkreśli zarówno casualową, jak i wieczorową stylizację. Jakie naszyjniki damskie będą najmodniejsze w nadchodzącym sezonie? Jak kupić naszyjnik, który będzie służył nam przez lata?
1
14:30, 22.06.2022
Ostatnio coraz częściej mówi się o uzależnieniach behawioralnych, które nie są wiązane z używaniem substancji chemicznych, a dotykają ludzi w każdym wieku. Z czym wiąże się ten rodzaj uzależnienia?
11:18, 22.06.2022
Bez matury również możesz zarabiać naprawdę dobre pieniądze, a praca dawać ogromną satysfakcję. W wielu zawodach, na których przedstawicieli ciągle jest spory popyt na rynku pracy, liczą się przede wszystkim umiejętności praktyczne i specjalistyczna wiedza. W jaki sposób można je zdobyć? Jakie zawody bez matury są dobrze płatne, a także przyszłościowe? Przedstawiamy najważniejsze informacje o tym, jak zdobyć wykształcenie oraz ciekawą pracę w każdym wieku, bez zdania matury!
10:00, 22.06.2022
Jest wiele spraw, które dzielą Polaków, ale kwestia podejścia do przestrzegania prawa jest tą, która powinna nas łączyć. Każdy Obywatel i Obywatelka powinni mieć prawo oczekiwać przestrzegania prawa niezależne od tego, kto aktualnie rządzi. Każdy powinien mieć prawo do niezawisłego, sprawnie działającego sądu, niezależnie od tego gdzie mieszka, w co wierzy, czy jaki ma światopogląd.
REKLAMA