Zamknij
REKLAMA

Wypożycz kampera we Włocławku i ciesz się niesamowitymi wakacjami!

00:01, 18.05.2022 | .
Fot. materiał partnera

Planujesz urlop, ale masz dość narzuconych harmonogramów? Chcesz być niezależny i decydować o całym przebiegu wycieczki? Wypożycz kampera, w którym niczego Ci nie zabraknie! 

Zaplanuj wakacje kamperem. Zapraszamy do nowo otwartej wypożyczalni kamperów we Włocławku. To wszystko może być Twoje. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 690 470 311. 

- Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dokładamy starań by wynajem kampera był zawsze wspaniałą przygodą - mówi właściciel wypożyczalni Krzysztof Chrzanowski. 

Wynajem kampera to sposób na wygodne i niezależne podróże!

Wynajem takiego pojazdu pozwala na swobodne podejmowanie decyzji, co do przebiegu podróży. Twoim domem na kółkach możesz dojechać w każde miejsce na Ziemi. 

Wybierz auto, które zapewni Ci komfort, wygodę oraz niezapomniane wrażenia!

Wyjątkowe w swojej klasie

Włocławska wypożyczalnia posiada dwa typy aut. To nowe kampery Knaus.

Pierwszy z nich to LIVE I 700 MEG - wyjątkowy samochód kempingowy, który w swoim segmencie, nie ma sobie równych. Najnowocześniejsza technologia pokładowa, charakterystyczny design, funkcjonalne wyposażenie oraz korzystny stosunek jakości do ceny gwarantują spełnienie Twoich najwyższych wymagań. Odkryj prawdziwą przyjemność podróżowania i przekonaj się, dlaczego KNAUS L! VE I z unikalnym przestronnym, opuszczanym łóżkiem, to klasa sama w sobie.

Drugi - LIVE WAVE 650 MG - jest nieco inny. Nowy L!VE WAVE łączy w sobie dynamikę jazdy TI wraz z komfortową możliwością spania. Aż 4 układy z możliwością spania do 5 osób zmienia L!VE WAVE w mistrza podróży.

Możesz również zmienić swój samochód kempingowy w strefę imprez z rewelacyjnym stosunkiem ceny, nowoczesnym wnętrzem oraz jakością KNAUS premium.

Pojazdy dostępne "od ręki"!

Przyczepy i samochody kempingowe, które posiadamy już u siebie na placu. Zadzwoń pod numer 690 470 311 i spytaj o szczegóły. Kamper może być Twój już jutro! Wypożycz i ciesz się niezwykłą wakacyjną przygodą! 

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%