Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
10:42, 23.04.2018
Niejednokrotnie zastanawiałaś się nad tym, dlaczego twój kolega, który zajmuje takie samo stanowisko jak ty, zarabia więcej pieniędzy od ciebie? Takie sytuacje zdarzają się bardzo często, ale niestety – nie lubimy rozmawiać o finansach, a już na pewno nie o tym, że otrzymujemy niższe wynagrodzenie od kogoś, kogo obowiązki są takie same jak nasze. Czy niedostatecznie wypełniamy swoje obowiązki? Może to wynik dyskryminacji płacowej? Jak powinniśmy reagować w takich sytuacjach? Przeczytaj nasz artykuł, a znajdziesz odpowiedzi na nurtujące cię pytania.
10:40, 23.04.2018
Proces rekrutacyjny zwykle kończy się podpisaniem umowy pomiędzy pracownikiem a pracodawcą. To jednak nie koniec starań. Zwróć uwagę na szczegóły zawarte w umowie, a z pewnością unikniesz problemów w przyszłości.
10:37, 23.04.2018
Stres – odwieczny nieprzyjaciel i wróg człowieka. Negatywne odczucie, które towarzyszy nam niemal każdego dnia. Nie można się go całkowicie pozbyć, wykluczyć. Należy pamiętać, że istnieją jednak sposoby na to, aby go nieco zminimalizować.
08:43, 23.04.2018
Pomoc drogowa oferuje przewiezienie samochodu na autolawecie, na przykład gdy popsuł się w drodze, ale w niektórych sytuacjach warto wynająć lawetę i samodzielnie kierować pojazdem, do którego jest przyczepiona, ponieważ jest to tańsze rozwiązanie. Co należy wiedzieć o wypożyczeniu lawety?
08:40, 23.04.2018
Większość z nas nie lubi chodzić do dentysty. Statystyki nie pozostawiają żadnych wątpliwości – 20% Polaków odwiedza gabinet stomatologiczny raz na kilka lat. Chociaż wiele osób tłumaczy taki stan rzeczy brakiem środków finansowych na ten cel, to przecież przeglądy stomatologiczne zazwyczaj są bezpłatne, poza tym można zarejestrować się na wizytę w ramach NFZ. Boimy się dentystów, ewentualnego bólu,dlatego bardzo często unikamy konfrontacji, zazwyczaj przychodzimy dopiero wtedy, gdy nie mamy innego wyjścia.
08:35, 23.04.2018
Ukończenie 18 lat jest dla młodego człowieka wielkim wydarzeniem. Oto nadszedł dzień, kiedy może zacząć samodzielnie decydować o swoim życiu, dostaje dowód osobisty i może zacząć zarabiać. Pojawiają się też pierwsze większe życiowe plany. Niestety bardzo często są one trudne do realizacji przez niewystarczające środki finansowe.
15:25, 19.04.2018
Jeżeli planujesz wyprowadzić się z domu rodzinnego, musisz wiedzieć, co ze sobą zabrać. A dokładnie, co kupić, by w nowym domu żyć w godnych warunkach. Przedstawiamy poradnik dla studentów oraz wszystkich, którzy mają zamiar zacząć żyć na swoim.
13:18, 18.04.2018
Nauka jest jak najbardziej wskazana w każdym wieku, a jej właściwości mogą być naprawdę korzystne zarówno dla naszego samopoczucia, jak i nowych perspektyw. W dzisiejszym artykule postanowiliśmy zachęcić osoby starsze do podejmowania tego wyzwania nauki angielskiego, ponieważ może to nieść za sobą jedynie same pozytywne szanse. Nie należy się martwić ani skreślać swoje możliwości już na samym starcie, ponieważ najważniejszym punktem jest trafienie do odpowiedniej szkoły, która nauczy, pokaże i wyjaśni wszystko według Twoich potrzeb.
10:49, 09.04.2018
Stres, nieprawidłowa dieta, obciążenie genowe, intensywny tryb życia i brak odpoczynku – wszystkie razem lub każdy z osobna mogą powodować przedwczesne lub nazbyt intensywne siwienie. Na rynku nie brakuje odsiwiaczy, czyli kosmetyków, które mają zamaskować ten, dla wielu z nas przykry, znak czasu. Zwykła farba to tylko półśrodek. Polski produkt GR-7 Professional wyniósł natomiast proces walki z siwizną na zupełnie inny poziom. Sprawdźcie sami!
09:36, 06.04.2018
Jeżeli w twojej głowie kiełkuje pomysł o założeniu własnego sklepu z ubraniami, musisz wiedzieć, co powinieneś do niego kupić. Kasa fiskalna to tylko jedna z wielu rzeczy. Są jeszcze m.in. wieszaki, manekiny wystawowe czy wyspy handlowe.
REKLAMA
09:07, 06.04.2018
Najlepsi szefowie kuchni uwielbiają odkrywanie nowych smaków. Z tego względu stosują w kuchni wiele różnych dodatków, na przykład przypraw. Jednak też często stosują tak zwaną chemię.
13:34, 30.03.2018
Wielkanoc to jedno ze świąt, którego zwyczaje nie zmieniły się znacznie na przestrzeni wieków. Na polskim stole króluje tradycyjnie baranek z ciasta, kolorowe pisanki, kraszanki oraz baby drożdżowe i mazurki. Obecnie Święta Wielkanocne nie są tak mocno, jak dawniej, związane z obrzędami religijnymi, jednak często stają się okazją do spędzenia wolnego czasu z rodziną. Polacy mają także swoje ulubione wielkanocne potrawy, których nie może zabraknąć na stole.
15:14, 29.03.2018
Jan Olbracht – Browar Staromiejski zbliża się do swoich 6. urodzin. Z tej okazji na gości czeka kilka niespodzianek
08:04, 29.03.2018
Planując remont mieszkania lub wyposażając nowe, jedną z najważniejszych kwestii do ustalenia, jest rodzaj wykorzystywanego ogrzewania. Choć najczęściej nie mamy dużego wyboru, jeśli chodzi o sam rodzaj instalacji oraz stosowane paliwo, to zdecydowanie więcej mamy do powiedzenia w kwestii samych grzejników, które montujemy. Każdy ich rodzaj ma swoje wady i zalety, a ich bogata oferta to możliwość dopasowania ich do różnych pomieszczeń. Czym różnią się poszczególne typy i który z nich wybrać?
07:50, 29.03.2018
Cashback jest coraz bardziej popularny. Tak naprawdę pod tym jednym, dla niektórych egzotycznie brzmiącym pojęciem kryją się dwie zupełnie różne usługi. Za pomocą cashback możemy pobrać gotówkę w sklepie przy okazji robienia zakupów. To nowoczesna metoda, która pozwala na wypłatę pieniędzy z konta bez konieczności szukania bankomatów.
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018