Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
15:17, 22.10.2018
Włocławek to miasto w województwie kujawsko-pomorskim, w którym odnotowano dosyć wysoką stopę bezrobocia, ale nie oznacza to, że nie można znaleźć tam pracy. Istnieją bowiem zawody deficytowe, czyli takie, na które jest ogromne zapotrzebowanie i warto w tym kierunku się szkolić lub nawet zmienić branżę. W jakim więc zawodzie można znaleźć pracę we Włocławku?
15:09, 22.10.2018
Wspólność majątkowa to podstawowy ustrój majątkowy małżeński przewidziany przez Kodeks Rodzinny i Opiekuńczy. Oznacza to, że każda rzecz nabyta po zawarciu małżeństwa staje się w równym stopniu własnością obydwojga małżonków. Coraz częściej, jednak wśród małżeństw z krótkim stażem obserwuje się odchodzenie od ustawowej wspólności majątkowej na rzecz ustrojów majątkowych umownych i rozdzielności majątkowej. Co dzieje się zatem, gdy małżonkowie zdecydują się na rozdzielność majątkową? Jak wygląda stan prawny posiadania przez nich produktów finansowych - kredytu czy konta w banku. Kto ma do nich prawo? Kto za nie płaci? O tym więcej w dalszej części tego artykułu.
13:15, 22.10.2018
Znasz wyczerpanie, które jest tak skrajne, że nawet nie masz siły... zasnąć? Jasne, że tak, szczególnie jeżeli uprawiasz sport i nie raz dajesz swojemu organizmowi solidny wycisk. Suplement GABA jest polecany właśnie jako wsparcie dla układu nerwowego, którego wyczerpanie, połączone z ogólnym stresem, znacznie obniża efektywność treningów, a co jeszcze ważniejsze: kondycję psychiczną, samopoczucie.
14:35, 19.10.2018
Medal to coś, co kojarzy się z wyjątkowym wydarzeniem. Dlatego medale okolicznościowe na zamówienie mogą idealnie uświetnić okoliczność i stanowić niesamowitą pamiątkę, która pozostanie na całe życie.
09:56, 19.10.2018
Każdy z nas chce na dłużej zatrzymać te chwile, które kojarzą się ze spokojem, odpoczynkiem albo najbardziej ekscytującymi momentami. Właśnie takie wspomnienia dają wakacje. Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób sprawić, by urlopowe kadry były wiecznie żywe, Printu ma dla Ciebie rozwiązanie!
11:03, 16.10.2018
Każda dziewczynka marzy o tym, by być księżniczką, stąd kiedy dorasta i nadarza się okazja by uczestniczyć w prawdziwym balu pieczołowicie poszukuje idealnej kreacji, która podkreśli wyjątkowość tego wydarzenia. Nie chodzi tu nawet o bale debiutantek, ale bale studniówkowe czy karnawałowe. Wszystkie one są okazją do wyboru odpowiedniej sukienki.
10:53, 16.10.2018
Prowadzisz nowoczesny biznes, w którym istotną rolę odgrywają samochody lub inne pojazdy? Jeżeli zależy Ci zarówno na ich bezpieczeństwie, jak i na optymalizacji kosztów eksploatowania, sprawdź, jak działa technologia GPS. Monitoring oparty na niej sprawia, że zarządzanie flotą staje się prostsze niż kiedykolwiek. Zobacz, jak to działa.
15:23, 12.10.2018
W szybkim tempie rośnie liczba Polaków dokonujących zakupów w sieci. Logicznym następstwem tego zjawiska jest fakt, że ponad połowa z nich robi to przy pomocy smartfonów. Jak przekonać użytkownika telefonu komórkowego do robienia zakupów w twoim sklepie? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.
10:52, 11.10.2018
Prawdopodobnie musi minąć jeszcze kilka pokoleń, za nim meblościanka na stałe utraci etykietkę mebla z czasu PRL, a może wcześniej zostanie zastąpiona nową, nienacechowaną nazwą? Warto jednak wspomnieć, że tradycyjna meblościanka z okresu PRL dla jednych jest sentymentalnym, ciepłym westchnieniem młodości lub dzieciństwa, a dla innych po prostu starym meblem.
14:10, 10.10.2018
W związku na odległość najgorsze jest, że nie zawsze mamy możliwość spotkania się z drugą połówką. Najbardziej odczuwa się to wówczas, gdy obchodzimy ważne święto, jak urodziny lub rocznicę. Kiedy nie mamy możliwości, aby przyjechać i zobaczyć się na żywo, warto pokazać ukochanej, że o niej pamiętamy. W tym celu można zamówić prezenty przez internet, wprost do jej domu.
REKLAMA
11:00, 09.10.2018
Własny dach nad głową daje poczucie bezpieczeństwa i pozwala zaznać spokoju w domowym zaciszu. Tutaj się relaksujemy, odpoczywamy, nabieramy sił, by stawiać czoła codziennym wyzwaniom. To chyba najważniejsze miejsce. Takie, które za wszelką cenę chcemy chronić. Dobre ubezpieczenie domu sprawi, że będziemy mieć gwarancję pomocy przy okazji różnego rodzaju wypadków i trudnych sytuacji. Zalanie, kradzież, włamanie – przed czym strzeże nas dobra polisa?
14:37, 08.10.2018
Właściciel sklepu internetowego ma trudniej niż jego „tradycyjny” kolega. Zaufanie klienta może wzbudzić już na wstępie wygląd i sposób bycia sprzedawcy, jego kompetencje, sposób bycia i profesjonalizm. W jaki sposób wyrównać szanse, co zrobić, by wywołać pozytywne emocje u klienta sklepu internetowego?
14:31, 08.10.2018
Na chwilę obecną w Polsce maksymalne dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi kierowcy wynosi 0,2 promila. Jeżeli zawartość alkoholu we krwi kierowcy wynosi od 0,2 do 0,5 promila, to oznacza, że znajduje się on w stanie po użyciu alkoholu. Jeżeli stężenie alkoholu w organizmie kierowcy jest wyższe niż 0,5 promila lub prowadzi do stężenia przekraczającego tę wartość, to znaczy, że znajduje się on w stanie nietrzeźwości. Przekroczenie tego limitu wiąże się dla kierowcy z przykrymi konsekwencjami.
12:17, 03.10.2018
Fotografia ślubna to jedna z najważniejszych usług weselnych. Dzięki niej z dnia naszego ślubu i wesela pozostaną na pamiątkę piękne i profesjonalnie wykonane zdjęcia, którymi będziemy mogli pochwalić się przed przyjaciółmi oraz w przyszłości zaprezentować swoim dzieciom. Wyszukując w sieci fotografia ślubna pomorskie natrafimy jednak na oferty wielu fotografów. Jak więc wybrać spośród nich tego najlepszego, który spełni wszystkie pokładane w nim nadzieje?
00:00, 03.10.2018
Każdy kierowca chce płacić mniej za OC, Ty z pewnością również. W końcu jest to sztywny wydatek w budżecie, którego nie da się ominąć ani opóźnić. Dlatego zasadne wydaje się pytanie, jak płacić za tę polisę, żeby nie przepłacać. Postaramy się na nie odpowiedzieć.
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone