Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
00:01, 14.06.2021
Gabinety dermatologiczne pełne są pacjentów borykających się z alergiami skórnymi objawiającymi się wysypką, rumieniem, pokrzywką, czy szukającymi pomocy w walce z atopowym zapaleniem skóry. Na szczęście osobom cierpiącym na dolegliwości skórne ulg przynoi tlenoterapia hiperbaryczna.
00:00, 14.06.2021
Pewnie kilkakrotnie już zastanawiałeś się, czy warto kupić smartwatch? Czy opłaca się wymienić „klasyczny” zegarek na „inteligentny”?
00:00, 14.06.2021
Dieta oparta na aktywacji sirtuin zyskuje coraz większą popularność, zarówno u gwiazd, jak i zwolenników dietetycznych nowości. Dowiedz się, czy to coś dla Ciebie.
00:00, 11.06.2021
Netflix naprawdę mocno wziął się za produkcję seriali i filmów. Oprócz absolutnych klasyków, nowych produkcji innych wytwórni, głównie wrzuca na swoją platformę własne. I naprawdę ma się czym pochwalić, bo wiele ich własnych seriali i filmów dzisiaj ma miano najchętniej oglądanych, najciekawszych, najlepiej zrobionych... Wśród najlepszych produkcji od Netflixa moglibyśmy wymienić kilkadziesiąt pozycji. Ale wybraliśmy kilka, które, naszym zdaniem, powinien zobaczyć każdy.
10:48, 08.06.2021
Ceny dachów i rynien w ciągu ostatniego roku wzrosły nawet o ponad 70 proc. O tym, że w takiej sytuacji najważniejsze to znaleźć rzetelnego usługodawcę, który każdemu klientowi indywidualnie doradzi jakie pokrycie dachu czy obróbki blacharskie będą najlepsze do jego potrzeb i możliwości, przekonuje Jarosław Nocny z firmy Świat Blachy.
00:00, 07.06.2021
Po czym poznać dobre tłumaczenia rosyjskiego? Co sprawia, że dany przekład na pewno spełni Twoje oczekiwania? "Kluczem" do sukcesu jest tłumacz języka rosyjskiego. Odpowiednio wybrany specjalista nie tylko przetłumaczy Ci umowę, dokumenty rekrutacyjne na wymarzone stanowisko, materiały promocyjne dotyczące sprzedawanego przez Cienie produktu, ale zrobi to dobrze. Jeżeli chcesz być naprawdę skuteczny w działaniu, najważniejsze, aby zadbać o profesjonalne tłumaczenia rosyjskiego.
11:10, 04.06.2021
Wirtualna wyprawa do podziemnej kopalni oraz hut miedzi, multimedia, gry, ciekawostki i inne atrakcje - KGHM Polska Miedź S.A świętuje 60-lecie, zapraszając na mobilną wystawę o przeszłości i przyszłości wydobycia i przeróbki miedzi. W czerwcu w Polskę wyruszy specjalnie przygotowany tir z multimedialną ekspozycją, którego trasę będzie można śledzić na kanałach społecznościowych KGHM oraz w lokalnych i ogólnopolskich mediach.
10:53, 04.06.2021
11 czerwca rusza kolejna edycja konkursu #FakeHunter Challenge. Tym razem uczestnicy będą wyłapywać w sieci i zgłaszać fake newsy dotyczące telekomunikacji oraz energetyki. W rywalizacji może wziąć udział każdy, kto się zarejestruje. Konkurs potrwa do 13 czerwca.
10:39, 04.06.2021
Minął rok od uruchomienia Asystenta głosowego w aplikacji mobilnej PKO Banku Polskiego. Przy jego pomocy, używając mówionych poleceń, można m.in. zrobić przelew zwykły do zdefiniowanego odbiorcy lub na numer konta oraz przelew na telefon, a także sprawdzić stan środków na rachunku. Funkcji i możliwości Asystenta będzie stopniowo przybywać.
10:10, 04.06.2021
Dzień Dziecka to szczególne święto najmłodszych, które zawsze powinno być pełne radości. Z tej okazji „Fundacja PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb” zrealizowała akcję dla chorych i potrzebujących dzieci. Do blisko 40 placówek pomocowych w całym kraju trafiły książki ,,Lewiatanki - Przyjaciele z sąsiedztwa’’, puzzle oraz kolorowanki.
00:00, 04.06.2021
Kontynuacja 2 sezonu serialu o Superbohaterach od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 na kanale SCI FI.
00:00, 04.06.2021
Produkowane obecnie modele telefony to w przeważającej większości urządzenia dość delikatne i powinniśmy się z nimi obchodzić ostrożnie. Dotyczy to smartfonów ze średniej półki cenowej i najnowszych modeli od Apple, Samsung czy Huawei. Z pewnością bardziej podatny na uszkodzenia będzie telefon tańszy, który ma mniej zabezpieczeń, niż model za kilka tysięcy złotych. Przy braku dostatecznej ostrożności zarówno tani, jak i drogi smartfon, może ulec uszkodzeniu. Zobaczmy jakie części do telefonów psują się najczęściej i czy opłaca się naprawiać stary telefon?
00:00, 04.06.2021
Niektóre modele pralek mają specjalny program, w którym bezpiecznie upierzemy firanki. Równie dobrze sprawdzi się korzystanie z programu do prania ręcznego w pralce. W tym przypadku, obroty pralki będą wolniejsze, a materiał będzie miał czas, by przejść dodatkowy proces namaczania i nie będzie pognieciony.
00:00, 04.06.2021
Torty i ciasta są nieodzownym elementem świętowania okazji takich jak urodziny, rocznice, jubileusze, pierwsza komunia, ślub, chrzciny, święta, rodzinne spotkania, a także firmowe sukcesy – okazji jest naprawdę mnóstwo. Wszystko zależy od tego, co chcemy uczcić i które daty są dla nas najważniejsze. Jubileuszowy tort może być doskonałym podkreśleniem szczególnej wagi uroczystości. Dzięki unikatowej dekoracji z figurek i symboli z plastycznego surowca, jak masa cukrowa, wyrazimy radość z uroczystości.
00:00, 04.06.2021
Bezpieczeństwo malucha w samochodzie to kluczowa sprawa, której warto poświęcić trochę czasu. Rodzice zastanawiają się, jaki fotelik wybrać, aby zapewnić dziecku maksymalną ochronę podczas niespodziewanej sytuacji na drodze. Pomocne są wyniki testów ADAC, które pokazują, jakie bezpieczeństwo dają foteliki dziecięce do samochodu podczas testów zderzeniowych. Aktualne wyniki są istotnym argumentem dla rodziców podczas zakupów. Ważne, by zadbać o bezpieczne przewożenie dzieci już od pierwszych dni. Jaki fotelik samochodowy dla dziecka wybrać? Szukamy takiego, który zagwarantuje maksymalną ochronę podczas awaryjnej sytuacji.
REKLAMA