Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
12:55, 30.06.2020
O kryptowalutach po raz pierwszy można było usłyszeć w 2009 roku. Od dnia, w którym pojawiła się pierwsza kryptowaluta - bitcoin, temat kryptowalut regularnie pojawia się w mediach. Czym one są i dlaczego wzbudzają tak wiele kontrowersji?
14:30, 29.06.2020
To stosunkowo nowa i wciąż niezbyt popularna technika. Jest to ogrzewanie elektryczne, które nie dystrybuuje się w klasyczny sposób, ale niejako oddziałuje na otoczenie. Ogrzewanie na podczerwień ma duży potencjał, który z pewnością wart jest choćby rozważenia podczas wybierania formy grzewczej do domu.
14:13, 29.06.2020
Wybór pokrycia dachu płaskiego przełoży się na jego szczelność, trwałość i estetykę. Czym pokryć dach płaski, aby zachował swoje właściwości przez wiele lat? Podpowiadamy.
12:48, 26.06.2020
Właściciele kotów często mają problem z wyborem odpowiedniej karmy dla swego pupila. Wybór karm jest bardzo szeroki. Dobre karmy dla kotów zawierają duże ilości mięsa. Im więcej mięsa, tym lepiej. Kot potrzebuje białka i tłuszczu zwierzęcego, dlatego te składniki powinny stanowić zdecydowaną większość posiłku dla kota.
08:21, 26.06.2020
Zdrowy sen ma kluczowe znaczenie przy dzisiejszym tempie życia. Regeneruje nasze ciało i umysł sprawia, że jesteśmy wypoczęci i budzimy się pełni energii. Na jakość snu ma wpływ wiele czynników: rozmiar łóżka, wygodny materac, ergonomiczna poduszka, a nawet - pościel, w jakiej śpimy. W trosce o dobry sen warto zadbać nawet o najmniejszy detal. Pościele 200x220 to sprawdzony sposób dobrą noc i jeszcze lepszy poranek.
00:01, 26.06.2020
Rośliny oblepione mszycami i pogryzione przez ślimaki, krecie kopce na trawniku – niestety to może popsuć humor każdemu ogrodnikowi. Jak walczyć z tymi szkodnikami? Skorzystaj z naszych porad i ciesz się pięknym ogrodem o każdej porze roku.
11:53, 24.06.2020
Darmowy terminal płatniczy dla firmy? To możliwe! Dowiedz się jak działa program Polska Bezgotówkowa i spraw, by Twoja firma stała się nowoczesna i przyjazna klientom!
21:51, 23.06.2020
Market dekoracyjno-budowlany PSB „Mrówka” we Włocławku świętuje w tym roku jubileusz 10-lecia działalności. Z tej okazji na klientów czekają atrakcyjne promocje. W najbliższą sobotę "Mrówka" zaprasza na urodziny. 
11:45, 23.06.2020
Hurtownia Internetowa to niezwykle ciekawy pomysł na biznes. Jednak, aby osiągnęła sukces konieczne jest dysponowanie odpowiednimi produktami już na samym początku drogi. Warto wiedzieć w jaki sposób otworzyć hurtownię online i o czym pamiętać, aby przyniosła ona oczekiwane zyski.
09:17, 22.06.2020
Pomoc ze strony rehabilitantów i ortopedów w bardzo wielu przypadkach okazuje się być nieodzowna. Są bowiem takie sytuacje, gdy lekarze tej specjalizacji są nam niezbędni, by móc poradzić sobie z urazem, uporać się z konkretnym problemem, wyleczyć daną przypadłość. U jednych korzystanie z pomocy lekarzy ortopedów czy fizjoterapeutów wiąże się z regularną pracą przez całe życie, bo związane jest z niepełnosprawnością, w innym z kolei przypadku dotyczy urazów po wypadku czy innym zdarzeniu losowym. Bez względu na to, o jakim problemie mówimy, zawsze podstawą jest wybrać jak najlepszych specjalistów, bo tylko tacy są w stanie nam w 100% pomóc.
15:28, 19.06.2020
Dane z kart płatniczych dowodzą, że Polacy wracają do przedpandemicznych przyzwyczajeń, poziom konsumpcji w niektórych obszarach jest taki, jak wcześniej. Dobry stan gospodarki jest wynikiem zdecydowanych działań rządu. Mimo, że nie unikniemy recesji, możemy wyjść z niej szybciej niż inne kraje UE – przekonują eksperci PKO Banku Polskiego.
13:38, 19.06.2020
Przed piątkowym szczytem UE prezydenci stolic państw Grupy Wyszehradzkiej zaapelowali w liście otwartym do szefa Rady Europejskiej Charlesa Michela o bezpośrednie finansowanie z funduszy unijnych. Oznacza to pominięcie rządów w procedurze wdrażania środków UE.
00:01, 19.06.2020
Zioła są stosowane w medycynie naturalnej od wieków. Poleca się je na różne dolegliwości, m.in. bezsenność, choroby serca czy problemy trawienne. Nieustannie ogromnym powodzeniem cieszą się nalewki ziołowe, czyli lecznicze wyciągi roślinne, koncentrujące w sobie to, co najlepsze dla naszego organizmu.
22:36, 18.06.2020
Ograniczenie ruchu ciężarówek ma na celu poprawienie przepustowości na drogach w dniach o nasilonym ruchu pojazdów osobowych. Każdy właściciel firmy transportowej ma obowiązek znać terminy obowiązujących zakazów. W przeciwnym razie musi liczyć się z surowymi karami. Kiedy ciężarówki nie mogą uczestniczyć w ruchu drogowym?
22:27, 18.06.2020
Sezon windsurfingowy trwa w najlepsze!. Jeśli obiecałeś sobie, że w tym roku w końcu spróbujesz to teraz jest najlepszy czas. Pogoda jest świetna, a do szczytu sezonu jeszcze trochę. W lipcu i sierpniu plaże będą pełne turystów, a na razie jest jeszcze stosunkowo przestronnie. Dlatego właśnie to idealny moment, żeby zacząć uprawiać windsurfing.
REKLAMA