Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
13:16, 31.03.2020
Kiedy na swojej drodze napotkamy niespodziewany wydatek, na którego pokrycie nie mamy pieniędzy, świetnym sposobem na rozwiązanie takiej sytuacji jest skorzystanie z możliwości oferowanych przez branżę pożyczek pozabankowych. Chwilówka online to szybki i wygodny sposób na podreperowanie domowego budżetu, dzięki któremu potrzebne środki możemy znaleźć na swoim koncie już nawet tego samego dnia. Jednak by cały proces był dla nas bezpieczny, istnieje kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę.
08:33, 31.03.2020
Wybór prezentu na Dzień Ojca nie jest łatwym zadaniem – zwłaszcza gdy zależy Ci na czymś wyjątkowym. Najważniejsze są życzenia złożone od serca, jednak warto pomyśleć również o drobnym upominku, który będzie przywoływał miłe wspomnienia. Jedną z propozycji może być koszulka na Dzień Ojca opatrzona zabawną grafiką. Z tej okazji przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych wzorów, które mogą przypaść Ci do gustu.
15:03, 30.03.2020
Szafy na wymiar to zdecydowanie najlepszy pomysł na maksymalnie funkcjonalne zabudowanie garderoby, dowolnej wnęki, przedpokoju czy całej ściany w sypialni lub pokoju dziecka. Taki mebel jest w stu procentach dopasowany do naszych potrzeb i oczekiwań, posiada idealnie rozmieszczone półki, szuflady i drążki oraz odpowiednią ilość miejsca na przechowywanie poszczególnych kategorii ubrań, akcesoriów, bielizny, pościeli, ręczników czy sprzętów sezonowych. Brzmi doskonale, ale... ile za to trzeba zapłacić? Sprawdzamy ile kosztuje wykonanie szafy na wymiar i od czego zależy koszt takiego mebla.
14:23, 30.03.2020
W obiektach użyteczności publicznej, zakładach pracy, na terenach, które mogą stwarzać dla przebywających tam ludzi szczególny rodzaj ryzyka (np. na budowach, terenach rozbiórkowych, w obiektach zagrożonych zawaleniem czy takich, na których może występować ryzyko skażenia) niezbędne jest umieszczenie stosownych znaków bezpieczeństwa.
11:37, 30.03.2020
Termin składania rocznych zeznań podatkowych coraz bliżej. Wraz z nim wydłużają się kolejki, rośnie strach, a stres nie pozwala zasnąć. Czy Twoja rzeczywistość wygląda właśnie w ten sposób? Czas ją zmienić! Deklaracje PIT nie są problemem, odkąd możesz skorzystać z nowatorskiego programu e-PIT.
11:56, 27.03.2020
W pracy spędzamy 1/3 część dnia. Przestrzeń i otoczenie, w którym przebywamy, ma ogromny wpływ zarówno na nasze samopoczucie, jak i na efektywność pracy. Sposób aranżacji wnętrza oraz otaczające nas przedmioty wpływają na funkcjonowanie pracowników biura. Aranżacja biura to spore wyzwanie. Trzeba się zastanowić, jak wyobrażamy sobie biuro za kilka lub kilkanaście lat. Nie będziemy przecież zmieniać jego aranżacji co rok lub czy co dwa lata.
10:04, 26.03.2020
Choroba zwana fenyloketonurią jest wrodzonym schorzeniem układu metabolicznego. Jest dziedziczona przez dziecko i ma swoje podłoże genetyczne. Chorzy rodzice przekazują chorobę swoim dzieciom, natomiast nie można się nią zarazić. Na czym polega i jak ją leczyć?
08:46, 26.03.2020
Kredyt konsolidacyjny to doskonałe rozwiązanie dla osób, które wpadły w spiralę zadłużeń, które cieszy się coraz większą popularnością. Nic dziwnego! Pomaga odzyskać płynność finansową i ratuje domowy budżet. Do tego pozwala spłacać zobowiązanie w jednej, wygodnej racie i wydłuża termin spłaty. Jak skonsolidować kredyty?
14:31, 25.03.2020
Każdy z nas marzy o posiadaniu niewielkiego domku letniskowego, który powoli choć na chwilę uciec od zgiełku miasta. W tym celu wielu Polaków decyduje się na zakup działki w jednej z malowniczych części naszego kraju, a także wybudowaniu tam niewielkiego domku letniskowego. Spoglądając na trendy w architekturze, wysoko w rankingu plasują się drewniane domki. Te funkcjonalne konstrukcje doskonale wtapiają się w tło, a także nawiązują do tradycji panujących w danym regionie. Na polskim rynku większość tego typu konstrukcji wykonywana jest przez firmę Eko Architektura, która za cel postawiła sobie spełnienie marzeń naszych rodaków. Jej dyrektor – Przemysław Bacewicz zgodził się odpowiedzieć na kilka spośród naszych pytań.
09:30, 25.03.2020
Kolokacja serwerów to bardzo przydatna usługa dla dużych i mniejszych firm. Obecnie coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na skorzystanie z takiej możliwości, głównie ze względu na obniżenie kosztów i wprowadzenie bezpieczeństwa cybernetycznego. Na czym polega kolokacja serwerów i dlaczego warto z niej skorzystać? Oto krótki poradnik.
REKLAMA
09:21, 25.03.2020
Miłośnicy książkowych horrorów doskonale wiedzą, jak trudno jest czasami znaleźć książkę, która będzie wciągająca, a do tego zapewni odpowiednią rozrywkę. Dodatkowo ceny nowych tytułów w popularnych księgarniach bardzo często przewyższają budżet, jaki czytelnik chce przeznaczyć na zakupy.
00:01, 25.03.2020
„BARTNIK KUJAWSKI” to rodzinna firma z tradycjami. Zajmujemy się skupem, sprzedażą oraz konfekcjonowaniem miodu i produktów pszczelich. Dzielimy się naszą wiedzą i umiejętnościami z pszczelarzami indywidualnymi, kołami i związkami pszczelarskimi. Zapraszamy do współpracy
12:16, 24.03.2020
Przysłonięte roletą okno nie tylko nadaje pomieszczeniu przytulnego charakteru, ale też doskonale uzupełnia jego aranżację. Zadaniem rolety jest również rozproszenie światła lub całkowite zaciemnienie pomieszczenia. W bogatej ofercie rynkowej dostępne są liczne rolety dekoracyjne. Poniżej można znaleźć krótki opis najbardziej popularnych modeli, który z pewnością będzie cenną wskazówką przed zakupem rolet.
08:02, 24.03.2020
Utknąłeś poza granicami kraju? Możesz wrócić do Polski specjalnym czarterem PLL LOT. Jeśli miejsce, w którym przebywasz, nie znajduje się na liście LOT, należy wypełnić specjalny formularz, gdzie zbierane są informacje o zapotrzebowaniach na rejsy.
15:10, 23.03.2020
Ból brzucha, biegunka czy utrzymujący się brak apetytu to tylko niektóre objawy mogące świadczyć o nieswoistym zapaleniu jelit. Nazywamy tak grupę chorób autoimmunologicznych, które występują w dolnym odcinku układu pokarmowego i cechują się naprzemiennymi okresami zaostrzeń i remisji. Co warto wiedzieć o nieswoistym zapaleniu jelit?
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone