Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
09:09, 01.12.2020
Prowadzisz przedsiębiorstwo przemysłowo-handlowe, magazyn, fabrykę, gospodarstwo lub jakąkolwiek inną działalność związaną z płynami (zarówno z chemikaliami, jak i cieczami spożywczymi)? Zastanów się nad właściwą formą zabezpieczenia na wypadek wycieku, awarii lub wypadku. Do dyspozycji masz mnóstwo opcji, które ograniczą lub wyeliminują problem w sposób natychmiastowi i bezpieczny. Mowa oczywiście na temat sorbentów i wanien wychwytowych. 
10:50, 30.11.2020
Wynajem sal konferencyjnych jest nieodłącznym elementem korporacyjnej rzeczywistości. Spotkania integracyjne oraz tematyczne konferencje, odbywające się nawet kilka razy w roku, wymagają przygotowań dopiętych na ostatni guzik. Ich organizacja nie należy jednak do prostych zadań - odpowiedzialne za nią osoby pierwszą trudność napotykają już w momencie rezerwacji obiektu, w którym przeprowadzone zostanie całe wydarzenie! Oto 3 aspekty, o których warto pamiętać podejmując decyzję dotyczącą wyboru sal biznesowych:
10:17, 30.11.2020
Klasyczny zestaw na biurko, prestiżowy komplet kawowy, czy też ozdobny zegar wiszący to eleganckie prezenty na święta, które z pewnością przypadną do gustu każdemu. Charakteryzują się przede wszystkim niesamowitą oryginalnością, która jest połączona z niebywałą klasą. Ich estetyka zachwyca praktycznie pod każdym możliwym względem, ponieważ wszystko jest w nich idealnie dopracowane. Nie ma tutaj mowy o żadnych niedoskonałościach, które niszczyłyby ich doskonałą koncepcję, jaką tworzą.
10:14, 30.11.2020
Sprawdź jakie mają możliwości włączniki livolo!
10:11, 30.11.2020
Migreny są przypadłością bardzo dobrze znaną i wysoce niepożądaną, ze względu na swoje działanie. W szczytowym momencie powstania, ból powoduje brak możliwości normalnego funkcjonowania. Bóle migrenowe zaczynają kandydować do miana choroby cywilizacyjnej naszych czasów. Jak sobie z nimi radzić?
09:16, 30.11.2020
Dla firmy finansowo-analitycznej FoxyCredit wrzesień upłynął pod znakiem wejścia na polski rynek. Nowy rozdział w firmie nastąpił niecałe dwa miesiące po uruchomieniu usługi w Rumunii.
08:45, 30.11.2020
Wielu przedsiębiorców niesłusznie zakłada, że działania w zakresie public relations są domeną wyłącznie dużych firm. Nawet niewielkie, rodzinne spółki czy przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą korzystają na tym, że nie jest im obojętne, jak są postrzegani wśród klientów.
00:01, 30.11.2020
Sklepy Tania Odzież MIX Włocławek znają wszyscy wielbiciele dobrze zaopatrzonych ciucholandów. Z okazji siódmych urodzin sieć przygotowała dla swoich klientów loterię z wartościowymi nagrodami.  
00:00, 30.11.2020
Trudno w dzisiejszych czasach prowadzić biznes bez korzystania z samochodu. Zastanawiając się nad wyborem odpowiedniego auta, powinniśmy wziąć pod uwagę wiele czynników. Kierując się jedynie wyglądem lub marką samochodu, szybko może się okazać, że wybrane przez nas auto jest niepraktyczne i nie spełnia swojej roli w funkcjonowaniu firmy.
00:00, 30.11.2020
Wielu klientów firm pozabankowych jest przekonanych, że spełniają wszystkie wymagania, ale kiedy otrzymują odmowną decyzję o przyznaniu pożyczki, są zaskoczeni i rozczarowani. Przyczyny odrzucenia wniosku o chwilówkę online są różne – istnieją błahe powody, np. literówka w formularzu, ale także całkiem poważne, np. niska zdolność kredytowa. Inne mogą być zaskakujące, bo np. nie zawsze brak zaległości w spłatach pożyczek to dobra rzecz…
REKLAMA
12:21, 26.11.2020
Ciężko pracujesz i odnosisz bardzo dobre wyniki w firmie? Czujesz, że swoimi staraniami zasługujesz na wyższe wynagrodzenie? Dowiedz się, jak dostać podwyżkę i skutecznie poprosić szefa o zwiększenie pensji. Sprawdź, kiedy najlepiej złożyć wniosek o podwyżkę.
14:10, 25.11.2020
Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Szukasz wyjątkowego prezentu dla swoich bliskich? Nie wiesz, co podarować dziecku? Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych, jak i nieco starszych.
09:29, 25.11.2020
Z okazji Black Friday na klientów Rossmanna czekają niezwykłe promocje. W dniach od 27 do 30 listopada w okazyjnych cenach będzie można kupić prawie 2000 produktów.
09:15, 25.11.2020
Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu niezaprzeczalnie może przynieść organizmowi wiele korzyści. Najczęściej wybierane jest bieganie, jest to bowiem sport, który nie wymaga zbytniego przygotowania czy kupna wielu sportowych akcesoriów. Już na początku przygody z tą dyscypliną warto zainteresować się różnymi formami pomocy w organizowaniu treningu, przykładem mogą być instalowane na telefonie aplikacje dla biegaczy.
09:05, 25.11.2020
Koronawirus zmienił całkowicie rzeczywistość. Wiele branż musiało na nowo zaplanować sposób działania, a firmy przekształciły swoje profile i rozpoczęły pracę zdalną. Z tego względu, wynajem stacjonarnych biur w wielu sytuacjach przestał się opłacać. Ludzie zaczęli pracować przez Internet, więc posiadanie wspólnej przestrzeni okazał się niepotrzebne. W dobie pandemii doskonałym rozwiązaniem okazały się biura wirtualne, które minimalizują koszty wynajmu lokali biurowych. 
REKLAMA