Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
00:01, 23.09.2021
Szczepienia są największym osiągnięciem współczesnej medycyny. Chronią nas przed chorobami lub ich ciężkim przebiegiem. Niestety coraz więcej osób rezygnuje z nich, słuchając nieprawdziwych informacji na temat szczepionek. Konsekwencje mogą być tragiczne w skutkach. 
13:43, 22.09.2021
Kto z nas nie uwielbia słodyczy? Nawet jeśli na co dzień ich unikamy, to zawsze nadejdzie taki dzień, w którym nic nas nie powstrzyma od spróbowania pysznego sernika z czekoladą z lodówki. Większość słodyczy jednak dostarcza nam głównie pustych kalorii - węglowodanów pochodzących z cukru. Dlatego też warto zwrócić uwagę na produkt, jakim jest chałwa ukraińska - łakoć, który łączy w sobie pyszny smak i zdrowotne właściwości. Kto by pomyślał, że to w ogóle możliwe? Warto poznać nieco więcej informacji na temat tego smakołyku.
13:38, 22.09.2021
Według statystyk największą grupę bezrobotnych stanowią osoby z najniższym wykształceniem, ale okazuje się, że spory odsetek po studiach również zasila szeregi wpisanych na listę UP. Co prawda, wykształcenie wyższe zazwyczaj nie idzie w parze z długotrwałym bezrobociem, ale jednak widać, że mocno dotyka młodych Polaków.
13:28, 22.09.2021
Twoja firma boryka się aktualnie z pewnymi problemami – finansowymi, organizacyjnymi, a może nadal nie potrafisz wydobyć pełni jej potencjału, a tym sam zwiększyć produktywność pracowników? Nie martw się, w pewnym momencie każdy przedsiębiorca znajduje się w takiej sytuacji. Nie poddawaj się i już teraz poznaj 3 skuteczne metody, jak pozbyć się problemów w swojej firmie i postawić na jej rozwój.
13:23, 22.09.2021
Przewóz produktów i elementów, które przekraczają określone wymiary, odbywa się na innych zasadach niż standardowy przewóz towarów. Zobacz, co warto wiedzieć o transporcie elementów wielkogabarytowych.
00:00, 22.09.2021
Obecnie przez magazyny rozsiane po całym świecie przetaczają się niezliczone ilości towarów. Nie byłoby to możliwe na tak dużą skalę, gdyby nie wózki widłowe, umożliwiające transport wewnętrzny i sprawne magazynowanie wszelkiego rodzaju produktów i półproduktów. Wózki widłowe są efektywne, tanie w utrzymaniu, a co najważniejsze, umożliwiają sprawne operowanie ciężkim ładunkiem na stosunkowo małych przestrzeniach i składowanie go na dużych wysokościach, co pozwala na wykorzystanie przestrzeni magazynu do maksimum. Oczywiście wózki widłowe to nie tylko transport wewnętrzny, ale i zewnętrzny, jednak do pracy na zewnątrz budynków na ogół lepiej sprawdzą się wózki spalinowe, natomiast do pracy wewnątrz – elektryczne. Różne rodzaje wózków nadają się do różnych zadań.
09:56, 21.09.2021
Dieta fleksitariańska to ostatnimi czasy bardzo popularny model żywienia. W większości opiera się o dietę wegetariańską lub nawet wegańską, przy założeniu okazjonalnego spożywania mięsa. Jakie są zasady diety fleksitariańskiej?
09:54, 21.09.2021
Kryptowaluty są obecnie uważane za klasę aktywów i regularnie trafiają na pierwsze strony gazet. Mają potencjał, aby zrewolucjonizować sposób, w jaki płacimy, pożyczamy i udzielamy kredytów.
09:10, 21.09.2021
Wiele osób spędza większość dnia w pozycji siedzącej, wykonując swoje codzienne obowiązki. Miejsce pracy, w którym przesiadujemy, powinno spełniać nie tylko nasze potrzeby związane z wykonywaną pracą, ale również te związane ze zdrowiem. Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia wnętrza powinno być jakościowe biurko, przy którym możemy komfortowo pracować.
07:54, 21.09.2021
Badania są jednoznaczne: zadowolenie pracowników wpływa na ich produktywność i zaangażowanie. Dodatkowo przyjazna atmosfera w pracy wpływa na kreatywność i lojalność zatrudnionych. Jak więc stworzyć przyjazne miejsce pracy, aby Twoja firma mogła łatwiej osiągać swoje cele biznesowe?
07:50, 21.09.2021
Znasz to? Bzz, jest już blisko, słyszysz go coraz wyraźniej. Zaczynasz szukać go wzrokiem, ale skubaniec jest tak mały, że ciężko do zauważyć. Chwytasz w rękę gazetę czy łapkę i bierzesz zamach by uderzyć, ale on przelatuje obok. Nim się obrócisz, zdążył ukryć się w kącie i czeka na odpowiedni moment by usiąść na Tobie i zrobić sobie krwawą ucztę. Nie pozwól na to więcej!
11:02, 20.09.2021
W każdym sezonie projektanci oferują mnóstwo różnych fasonów takiej odzieży jak jeansy damskie, które mogą być przedstawione w najróżniejszym odcieniu, kroju, długości i zdobieniu.
10:58, 20.09.2021
Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym fotografem, czy po prostu lubisz robić zdjęcia w wolnym czasie, możesz zarobić niezłe pieniądze, sprzedając swoje zdjęcia online – nawet bez najlepszego aparatu. W rzeczywistości, jeśli masz przyzwoity aparat telefoniczny i pewną rękę, jesteś już gotowy do strzału.
00:01, 20.09.2021
Tlenoterapia w komorze hiperbarycznej staje się coraz popularniejszym zabiegiem, który ma doskonały wpływ zarówno na stan zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. Oto wszystko, co trzeba o niej wiedzieć. 
00:00, 20.09.2021
Powszechnie mówi się o tym, że tuż po wyjeździe nowym samochodem z salonu, jesteśmy stratni o nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jak to możliwe, że nowe auto chwilę po zakupie jest warte blisko 10% mniej, a po trzech latach jego wartość zmniejsza się o kolejne od 30 do 50%? Jak przygotować się więc do zakupu nowego auta i co oszacować?
REKLAMA