Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
11:00, 19.01.2019
Dieta niemowlęcia ma ogromny wpływ na jego prawidłowy rozwój, procentuje także w przyszłości pod postacią odpowiednich nawyków żywieniowych. Dlatego rodzice już na etapie rozszerzania jadłospisu dziecka powinni sugerować się nie tylko jego zachowaniem i własną intuicją, ale również wskazówkami ekspertów. Sprawdź, jak zadbać o dobrze zbilansowane menu malucha.
12:26, 18.01.2019
Nadszedł ten dzień, choć jeszcze kilka miesięcy wcześniej zarzekaliśmy się, że to niemożliwe, że nigdy nie skorzystamy z szybkiej pożyczki. Mówiliśmy o ryzyku i niepotrzebnym zadłużaniu się, a teraz nie mamy wyjścia, bo jak chcemy zrealizować swoje plany, to “na już” potrzebujemy zastrzyku gotówki. Co powinniśmy wiedzieć przed wzięciem pożyczki?
08:32, 18.01.2019
Właściwie zbilansowana dieta powinna dostarczać wszystkich najważniejszych makroskładników, czyli węglowodanów, białek i tłuszczów. Ostatnio coraz przychylniej spoglądamy na tłuszcze, uważane dotychczas za mało wartościowy składnik diety, dostarczający dużych ilości kalorii. Dziś wiadomo jednak, że tłuszcze są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, a szczególnie cenne dla naszego zdrowia są nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3.
14:58, 17.01.2019
W Polsce pojawia się coraz więcej renomowanych klinik stomatologicznych. W miejscach tych można nie tylko zadbać o zdrowe zęby pod kątem ich zdrowia, ale również estetycznego uśmiechu. Doświadczeni stomatolodzy – specjaliści z różnych dziedzin rzetelnie zajmują się pacjentami, prowadząc ich leczenie na wysokim poziomie.
12:53, 16.01.2019
Gdy widzimy, jak merda ogonem po naszym powrocie do domu, momentalnie odchodzi nam stres z całego dnia pracy. Gdy widzimy jego wierne spojrzenie, powierzylibyśmy mu życie prędzej niż niejednemu kumplowi. Pies-najlepszy przyjaciel człowieka, którego niestety czasem musimy zdradzić, zabierając na jedyny spacer, którego nienawidzą czworonogi....spacer do weterynarza.
15:51, 15.01.2019
Pozornie rower to stosunkowo mało skomplikowany pojazd. Mimo to podobnie jak samochód czy motocykl, ulega awariom, a jego podzespoły się zużywają. Sprawność i żywotność roweru może jednak wydłużyć właściwa konserwacja. Na czym polega i jak ją przeprowadzać?
2
13:19, 15.01.2019
Niezbędnym elementem wyposażenia wszystkich taksówek są taksometry. Urządzenia określające cenę przejazdu muszą znajdować się w miejscu widocznym dla pasażera. Dziś przybliżymy nieco ich historię.
08:37, 15.01.2019
W sezonie jesienno-zimowym wielu z nas, często zupełnie nieświadomie, rezygnuje z aktywności fizycznej. Cóż, ciężko opuścić ciepły dom, kiedy za oknem mróz i śnieg, a słońce widzimy zaledwie przez kilka godzin dziennie, prawda? Jednak to właśnie ten czas wydaje się kluczowym do utrzymania formy tak, aby wiosną nie musieć zaczynać wszystkiego od początku! Na szczęście istnieją sposoby, aby trochę oszukać swoje ciało i wyrwać je z zimowego letargu. Taką możliwość dają treningi pod dachem na bieżni. Jak wybrać najlepszy model?
08:35, 15.01.2019
Bal studniówkowy to dla wielu uczniów szkół średnich pierwsza w życiu okazja, aby wziąć udział w eleganckiej zabawie i w wielkim stylu świętować czas bezpośrednio poprzedzający maturę. Zabawa studniówkowa powinna być starannie zorganizowana, aby stała się niezapomnianym wspomnieniem. Mimo tego, że w Polsce dominują głównie zabawy studniówkowe w klasycznych klimatach, nic nie stoi także na przeszkodzie, aby zorganizować bal studniówkowy o nieco luźniejszym i bardziej atrakcyjnym dla młodzieży charakterze.
14:02, 11.01.2019
Czytniki kodów kreskowych obecne są już niemal w każdej branży. Te urządzenia znacząco usprawniają funkcjonowanie wielu procesów, których złożoność wymaga użycia szybkiego skanera, np. ze względu na dużą ilość produktów. Działanie czytnika kodów kreskowych jest relatywnie proste, ale warto wiedzieć, na jakiej zasadzie funkcjonuje ten wynalazek.
REKLAMA
10:30, 11.01.2019
Jesteś w ciąży i zastanawiasz się nad tym, do kiedy możesz pracować zawodowo? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie – wszystko zależy od wielu czynników. Poznaj te najważniejsze.
13:36, 10.01.2019
Kiedy drukarka nie drukuje, szukamy przyczyny, ponieważ urządzenie odmawia posłuszeństwa zawsze w najmniej odpowiednim momencie. Oczywiście nie musi to od razu oznaczać poważnej awarii. Często problem jest błahy, a jego rozwiązanie zajmuje krótką chwilę.
13:46, 08.01.2019
Planując zakupy do swojego biura, warto przemyśleć w co je wyposażyć. Dobrze zaopatrzona przestrzeń robocza nie tylko jest wygodna, ale znacząco wpływa na efektywność pracy. Co zatem powinno znaleźć się w pomieszczeniu biurowym?
10:28, 07.01.2019
Londyn jest jedną z najchętniej odwiedzanych stolic na świecie. Oficjalne dane udostępnione przez londyńskie władze wskazują, że w 2016 roku miasto odwiedziło aż 19,1 mln turystów, pozostawiając w Wielkiej Brytanii około 11,9 mln funtów. Większość turystów decydowała się na korzystanie z transportu publicznego, jednak ciekawszym rozwiązaniem jest wypożyczenie samochodu, dzięki któremu dotrze się bez trudu do wszystkich dzielnic Londynu.
09:27, 07.01.2019
Jesteś w ciąży i martwisz się, czy rozwój dziecka przebiega prawidłowo? Pamiętaj, by regularnie wykonywać zalecane badania. Nie ograniczaj się jednak wyłącznie do tych obowiązkowych, lecz weź pod uwagę m.in. USG połówkowe. Sprawdź, dlaczego warto wykonać właśnie to badanie.
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone