Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
15:57, 19.03.2019
Planujesz zmienić swój stary rower w nowoczesny sprzęt wspomagany elektrycznie? To świetny pomysł – rowery elektryczne dają dodatkowe możliwości w poruszaniu się po trudnym terenie, są przyjazne rowerzystom miejskim, którzy potrzebują transportu niewielkim nakładem sił lub zdrowie nie pozwala im na konwencjonalną jazdę. W ZibiBike nabyliśmy gotowy zestaw przeznaczony do konwersji tradycyjnego roweru na rower elektryczny do jazdy miejskiej. Oto kilka przydatnych informacji, które udało nam się zebrać w trakcie montażu zestawu.
15:55, 19.03.2019
Sushi to potrawa, której poświęcono tysiące opracowań. Chociaż współczesna postać sushi ma nie więcej niż 200 lat, historia tego dania może liczyć nawet 25 wieków. Sushi zyskało w Polsce popularność już kilkanaście lat temu, ale dopiero od niedawana przestaliśmy myśleć o tym przysmaku jako o potrawie elitarnej, przeznaczonej na specjalne okazje. Obecnie zamawiamy sushi zarówno na przyjęcia, jak i na szybkie biurowe lunche czy w ramach przekąski do filmowego lub serialowego maratonu. Przygotowaliśmy porcję interesujących i zaskakujących informacji na temat tej słynnej japońskiej potrawy. Zapraszamy do lektury.
11:44, 18.03.2019
Poznając historię powstania niektórych marek, od razu czujemy z nią bliższy kontakt. Poza tym zyskujemy przekonanie o tym, że my też możemy osiągnąć duży sukces, gdy tylko znajdziemy dobrą inspirację. Jednak zegarek marki Daniel Wellington, to nie tylko ciekawa historia, ale przede wszystkim elegancki wygląd, czysta forma i sprawdzony mechanizm.
08:20, 18.03.2019
Nowoczesny dobry irygator znajdziemy w wielu drogeriach i w sklepach dentystycznych. Jednym z nich jest irygator Waterpik.
14:04, 15.03.2019
Due diligence to proces wieloelementowej analizy przedsiębiorstwa realizowanej najczęściej w ramach przejęcia lub połączenia podmiotów gospodarczych. Obszary badania due diligence dotyczą zagadnień finansowych, biznesowych, prawnych i podatkowych, czasem środowiskowych, technologicznych lub informatycznych.
09:56, 15.03.2019
Współczesny człowiek zazwyczaj posiada telefon komórkowy. A w nim wiele funkcji, które kiedyś wykonywały inne urządzenia. Aby zrobić zdjęcie trzeba było mieć aparat fotograficzny, by sprawdzić godzinę nosiło się zegarek, aby posłuchać muzyki niezbędny był sprzęt grający. Dzisiaj wszystko to mamy w komórkach. Ale czy to oznacza, że nie można być wiernym tradycyjnym przekonaniom?
08:44, 15.03.2019
Mleko klaczy jest pełne cennych składników, o czym w Polsce większość osób nie wie. O jego właściwościach dopiero zaczyna się szerzej mówić, a tymczasem jego wpływ na zdrowie i urodę jest nieoceniony. Co zawiera mleko klaczy? Dlaczego warto stosować kosmetyki, które go zawierają?
13:37, 14.03.2019
Sypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w całym domu. Warto zadbać więc o to, aby to miejsce było nie tylko praktyczne, ale i estetyczne. Jest to bardzo ważne zwłaszcza wtedy, gdy nasza sypialnia jest niewielka, a nam zależy na tym, aby ładnie się prezentowała. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem są narzuty do sypialni, które sprawiają, że każde łóżko, czy materac nabiera niepowtarzalnego charakteru i ponadczasowego wyglądu.
10:48, 14.03.2019
Rekuperacja jest wentylacją mechaniczną z odzyskiem ciepła, która pozwala zmniejszyć straty ciepła, pojawiające się w związku z wentylacją pomieszczeń tradycyjnymi metodami. System ten gwarantuje stałą wymianę powietrza w budynku poprzez wywiewanie strumienia zużytego i nawiewanie świeżego, przefiltrowanego oraz wstępnie ogrzanego powietrza do wnętrza domu.
08:19, 14.03.2019
Do tego że warto oszczędzać nie trzeba nikogo przekonywać. Posiadanie nawet niewielkiej sumy odłożonej na „czarna godzinę” może wybawić z niejednej opresji. Coraz śmielej korzystamy z dostępnych na rynku finansowym narzędzi ułatwiających gromadzenie zapasów kapitału. Jak wybrać produkt, który będzie spełniał wszystkie nasze oczekiwania?
REKLAMA
15:34, 13.03.2019
Obecnie nie każdy z nas w domu posiada odbiornik radiowy, aby móc słuchać swojej ulubionej stacji. Ale większość z nas posiada komputer lub telefon, a także Internet. I w tym momencie to wystarczy, aby cieszyć się rytmami ulubionych piosenek czy słuchać ukochanych audycji radiowych. Możemy cieszyć się radiem gdziekolwiek jesteśmy. Lwia część wszystkich stacji radiowych przeniosła się już do Internetu. Jak w ogóle działa takie radio online i gdzie można je znaleźć w Internecie?
14:36, 12.03.2019
Piękna pogoda sprawia, że chętnie spędzamy więcej czasu na świeżym powietrzu. Promienie słońca nie tylko dostarczają niezbędnej dawki witaminy D, ale też skutecznie poprawiają humor i wprawiają w dobry nastrój. A gdyby do atrakcji ufundowanych przez naturę dodać pyszne potrawy i grupę dobrych znajomych? Zapraszamy na garden party!
11:42, 12.03.2019
By wyprawić się w miejsca nieznane, zastanawiające i piękne, często nie trzeba wielogodzinnych, uciążliwych przejazdów czy lotów, wakacyjnych kredytów ani długich przygotowań. Niekiedy wystarczy spojrzeń innymi oczyma na ulice jednego z najbardziej znanych miast kraju, by natrafić tam na widzialne ślady fascynujących historii, które miały tam miejsce. Spacer po dzielnicy Mokotów bez wątpienia może stać się taką przygodą - tutaj za każdym rogiem pojawia się coś, obok czego nie można przejść obojętnie.
09:22, 12.03.2019
Postanowione – kupujesz samochód prosto z salonu. Chociaż taki zakup nie jest obarczony żadnym ryzykiem, warto pamiętać o kilku kwestiach. Stosując się do poniższych wskazówek, uda Ci się dokonać korzystnego zakupu.
15:27, 11.03.2019
Na rynku pracy wzrasta zapotrzebowanie na rekruterów. Pracownicy działu HR mogą liczyć na satysfakcjonujące stawki, dlatego nie brakuje zainteresowania tego typu ofertami. W wielu przypadkach kluczowe są dodatkowe umiejętności, takie jak znajomość języków obcych.
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone