Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
03:41, 08.03.2021
Kwestia lokalizacji pedałów w różnych samochodach jest często dość istotna dla wielu początkujących kierowców. Z reguły wszyscy wiedzą, że samochód z manualną skrzynią biegów wyposażony jest w sprzęgło, hamulec i gaz. Natomiast skrzynia automatyczna nie posiada sprzęgła.
00:12, 08.03.2021
Masz ochotę na sztuczne rzęsy ? Nie masz czasu na długie wizyty u kosmetyczki? Ten problem dotyczy wielu kobiet, dlatego przygotowałam dla Ciebie specjalny poradnik na temat tego jak przykleić sztuczne rzęsy, samodzielnie, w domu. Zaoszczędzisz czas i zapewne pieniądze. Odpowiem na pytania, które rzęsy wybrać, lepsze są te na pasku czy kępki, co z alergikami? Wszystkie informacje znajdziesz poniżej.
00:06, 08.03.2021
Chcesz zapewnić rodzicom szczęśliwą i spokojną jesień  życia, ale potrzebujesz pomocy profesjonalistów? Jest Dom Seniora "Bronek", w którym z sercem świadczymy opiekę osobom w podeszłym wieku, niepełnosprawnym oraz przewlekle chorym.
00:00, 08.03.2021
Pocenie się jest nieprzyjemne. Mimo że to naturalny proces naszego ciała, może być niekomfortowy zarówno dla nas, jak i dla innych. Zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia z nadpotliwością. Dobra wiadomość jest taka, że można sobie z tym kłopotem bardzo łatwo poradzić. Nie potrzeba żadnych zabiegów, ani innych męczących rozwiązań.
00:00, 08.03.2021
Większość istniejących na rynku firm pozabankowych dostarcza gotówkę w formie przelewu na konto pożyczkobiorcy. Tym samym pieniądze nie trafią do klienta w formie fizycznej, lecz elektronicznej. Oferta pożyczek udzielanych do domu stanowi nową propozycję. Pieniądze dostarczają firmy kurierskie współpracujące z firmami pozabankowymi. Umowa zostaje podpisana bezpośrednio w domu klienta, a następnie gotówka zostaje wypłacona. Jest to bardzo komfortowa forma otrzymania niezbędnej kwoty. Jakie są zasady udzielania pożyczek? Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pieniądze w ten sposób?
15:09, 07.03.2021
Coraz więcej osób przekonuje się do diety pudełkowej. Niskie ceny, zróżnicowane, zdrowe i smaczne posiłki, oszczędność czasu... zalet takiego rozwiązania jest naprawdę wiele. Mieszkańcy Włocławka zainteresowani pudełkami z jedzeniem mogą od teraz korzystać z popularnej oferty przygotowanej przez Catering Dietetyczny Power Meal.
13:31, 05.03.2021
Rusza pierwsza edycja konkursu Literacka Podróż Hestii, którego celem jest promowanie klasycznych form w literaturze dla dzieci. Konkurs organizowany jest przez Fundację Artystyczna Podróż Hestii, a jego partnerem jest Fundacja Wisławy Szymborskiej.
13:18, 05.03.2021
Chcesz dołączyć do walki z fake newsami w sieci i razem z nami propagować ideę dostępu do wiarygodnych informacji? Zapraszamy do udziału w II edycji konkursu #FakeHunter Challenge w dniach 12-13 marca. Zadaniem uczestników będzie wyłapywanie i weryfikacja fałszywych treści w temacie szczepionek. Na najlepszych czekają nagrody pieniężne.
09:53, 05.03.2021
Obok Xiaomi, smartfony Huawei to najpopularniejsze urządzenia od chińskich producentów na polskim rynku. Mimo braku usług w Google w modelach od P40 w górę, nadal cieszą się uznaniem użytkowników w naszym kraju, zwłaszcza modele z udanej serii P20 i P30. Nawet ich solidne wykonanie nie chroni jednak przed usterkami. Jakie są najczęstsze awarie i problemy z telefonami od Huawei i jak sobie z nimi poradzić?
00:01, 05.03.2021
Z Artur Kujawy bez niepotrzebnego stresu pokonasz trasę z Polski przez Niemcy do Holandii i z powrotem. Przewoźnik zapewnia szybką i bezpieczną podróż w komfortowych warunkach oraz ceny dostosowane do każdego klienta. 
00:05, 04.03.2021
Bliska Ci osoba od jakiegoś czasu coraz bardziej pasjonuje się jazdą na rowerze. Korzysta z niego, by regularnie urządzać wycieczki za miasto, na leśne ścieżki i w góry, zaczyna myśleć o zawodach… Krótko mówiąc – widać już, że ta pasja się rozwija. A Ty właśnie zastanawiasz się nad prezentem dla tej osoby. Co wybrać?
10:19, 03.03.2021
Budowa i modernizacja budynków i lokali komunalnych będzie tańsza i łatwiejsza do zrealizowania. Znowelizowana ustawa mieszkaniowa zwiększa kwoty dofinansowania dla gmin do 80 proc. całkowitych kosztów przedsięwzięcia. Zmiany w ustawie umożliwiają również bardziej elastyczne łączenie środków z Funduszu Dopłat i Funduszu Termomodernizacji i Remontów oraz finansowanie przedsięwzięć już rozpoczętych.
13:53, 02.03.2021
Konkurs z nagrodami pieniężnymi polegający na znajdowaniu i weryfikowaniu fakenewsów, a także rozmowy z naukowcami, lekarzami, dziennikarzami i aktorami. Wszystko to w ramach wydarzenia #FakeHunter Challenge/szczepionki, które w dniach 12-13 marca organizuje Polska Agencja Prasowa i związany z nią serwis #Fakehunter.
13:42, 02.03.2021
Dezynfekująca lampa przepływowa UVC LED produkowana przez polską firmę CommLED z Gliwic może stanowić znaczące wsparcie w walce z pandemią koronawirusa. Urządzenie oparte na bezpiecznej i przyjaznej dla środowiska technologii ledowej mogłoby znaleźć zastosowanie w odkażaniu placówek medycznych, szkół, przedsiębiorstw i szeroko pojętego sektora handlu i usług.
08:54, 02.03.2021
Znalazłeś wymarzone mieszkanie z rynku pierwotnego, podpisałeś umowę deweloperską i odliczasz dni do przeprowadzki? Oddając się marzeniom o swoich przyszłych czterech kątach, nie zapomnij solidnie przygotować się do odbioru mieszkania! Sprawdź, na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę podczas spotkania z deweloperem.
REKLAMA