REKLAMA

Cellulit? Zdążysz go pokonać jeszcze przed nadejściem lata

06:00, 06.04.2017 | materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj
Fot. matariały partnera

Zimą starannie ukrywany pod kolejnymi warstwami ciepłych ubrań, nieprzyjemnie przypomina o sobie wraz z nadejściem pierwszych ciepłych dni. Jednak prawdziwy koszmar rozpoczyna się dopiero latem, kiedy to mamy założyć nasze plażowe bikini. Cellulit to zmora niemal wszystkich kobiet, zarówno szczupłych, jak i nieco zaokrąglonych, niezależnie od wieku. Pokonanie pomarańczowej skorki jest jednak możliwe. Jeśli przystąpisz do działania już teraz, z pewnością zdążysz uporać się z tym nieestetycznym problemem jeszcze przed wakacjami!

Pamiętaj, że w walce z pomarańczową skórką liczą się systematyczność i konsekwencja

Walka z cellulitem, nawet najbardziej skoncentrowana i wykorzystująca najnowocześniejsze metody, nie przyniesie rezultatów jeśli będzie prowadzona jedynie przez chwilę, jako efekt panicznego zrywu przed planowanym urlopem. Za to nawet proste sposoby, jednak wdrażane systematycznie i realizowane konsekwentnie przez długi czas, z pewnością okażą się skuteczne. Dlatego rozpoczynając walkę ze skórką pomarańczową, pamiętaj, aby nie zniechęcać się po pierwszych kilku dniach. Na początku efekty mogą być niezauważalne, ale jeśli będziesz cierpliwa, twój wysiłek zostanie nagrodzony.

Walkę z cellulitem rozpocznij pod prysznicem

Naprzemienny zimny i ciepły prysznic, połączony z masażem ciała, może przynieść naprawdę imponujące rezultaty. W ten sposób pobudzisz krążenie krwi oraz limfy, organizm będzie w stanie skuteczniej pozbywać się nagromadzonych toksyn, a twoja skóra nabierze jędrności i elastyczności. Do masażu możesz wykorzystać szorstką gąbkę lub specjalną rękawicę. Dobrym rozwiązaniem będzie tutaj także peeling kawitacyjny wykonany za pomocą profesjonalnego skin scrubbera – urządzenia doskonale zwalczającego wszelkie niedoskonałości skóry, w tym także cellulit. Warto tutaj dodać, że zabieg taki możesz wykonać samodzielnie w domu. Wystarczy, że wejdziesz na http://importmania.pl/ i wybierzesz rozwiązanie, które ci najbardziej odpowiada.

Koniecznie zmień swoją dietę

Gładka i jędrna skóra wymaga nieco wyrzeczeń. Dlatego już dzisiaj porzuć wszystko to, co sprzyja rozwojowi cellulitu. Nadmiar soli i tłuszczu, do tego kawa, alkohol i cukier, żywność wysoko przetworzona, niewielka ilość błonnika i wody – teraz jest najlepszy moment, aby wyeliminować złe nawyki z codziennego jadłospisu. Już na zawsze. Za to postaw na sprzymierzeńców w walce z pomarańczową skórką. Należy do nich między innymi grejpfrut. Ten wyjątkowy owoc posiada niezwykłe właściwości odchudzające. Poza tym doskonale chroni nas przed miażdżycą oraz obniża poziom cholesterolu. Pamiętaj, że grejpfruta możesz wykorzystać nie tylko w diecie, ale także w domowym peelingu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018