Zamknij
REKLAMA

Festiwal Smaków Food Trucków ponownie we Włocławku!

07:42, 28.08.2017 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
To będzie najsmaczniejsza impreza w mieście! Fot. nadesłane

Przed nami druga edycja Festiwalu Smaków Food Trucków we Włocławku. Już 2 i 3 września na Zielonym Rynku ustawią się food trucki z całej Polski, które przywiozą przysmaki z różnych zakątków świata.

W kulinarną podróż dookoła świata zabierze włocławian ponad 20 „restauracji na kółkach” ze zróżnicowaną kuchnią. Dania w food truckach tradycyjnie będą przygotowywane przy klientach, ze świeżych, starannie dobranych składników. Na gości będą czekać m.in. potrawy kuchni azjatyckiej, włoskiej, hiszpańskiej, indyjskiej czy meksykańskiej.

Zapowiada się bardzo pyszny weekend. Kulinarnemu wydarzeniu towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje. Na festiwalu pojawi się pierwszy w Polsce Game Truck, czyli samochód wypełniony grami imprezowymi, rodzinnymi i logicznym marki Rebel. Odbędą się również zawody kulinarne z nagrodami w jedzeniu na czas m.in. półmetrowej zapiekanki, a uczestnicy wybiorą „najsmaczniejszego” food trucka festiwalu.

Już teraz planujcie ten pierwszy weekend września z Festiwalem Smaków Food Trucków! Pełna lista food trucków pojawi się przed samym wydarzenie na fanpage’u: https://www.facebook.com/events/864377787071789.

Data: 2 i 3 września

Godziny:

Sobota: 12:00 – 21:00

Niedziela: 12:00 – 20:00

Miejsce: Zielony Rynek we Włocławku

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018