Zamknij
REKLAMA

Klub Malucha - idealne miejsce dla Twojego dziecka

00:00, 06.09.2017 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Klub Malucha zapewnia opiekę nad dziećmi od roku do trzech lat. Fot. Natalia Seklecka

We Włocławku powstał właśnie Klub Malucha. To miejsce, które wspiera rodziców powracających na rynek pracy. Placówka ma wolne miejsca i czeka na maluchy w wieku od roku do trzech lat.

Po narodzinach dziecka niektórzy rodzice zawieszają karierę zawodową, by zająć się wychowaniem pociechy. W końcu przychodzi jednak czas na powrót do pracy. Klub Malucha przy ul. Długiej 10d powstał właśnie po to, by wesprzeć osoby wracające na rynek pracy. Chodzi szczególnie o mamy, które na czas pracy nie mają z kim zostawić dziecka.

- Pracujemy od 8:00 do 18:00. Można do nas przyprowadzić dziecko w wieku od roku do trzech lat. W klubie oferujemy zajęcia edukacyjne, rozwijające dzieci – zajęcia plastyczne, rytmiczne prowadzone przez nauczycieli. Staramy się umilić dzieciom czas tak, żeby czuły się tutaj jak w domu – zapewnia Hanna Zdrojewska, właścicielka Klubu Malucha.

W Klubie Malucha pracuje wykwalifikowana i przyjazna kadra nauczycieli i opiekunów. Wszystko po to, żeby zapewnić dzieciom przyjazna atmosferę i możliwość wszechstronnego rozwoju.

Rodzice, którzy chcą wrócić do pracy i szukają odpowiedniego miejsca dla swojej pociechy, powinni skontaktować się z Klubem Malucha i zapytać o szczegóły. Placówka ma wolne miejsca, a jej pracownicy chętnie wyjaśnią wszelkie szczegóły i podpowiedzą, jak dopełnić niezbędnych formalności.

Klub Malucha

ul. Długa 10d

tel. 505 116 427

Odwiedź profil na Facebooku.

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018