REKLAMA

Lifting twarzy czyli zadbaj o swoją cerę

14:58, 27.12.2017 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Skóra wraz z upływem czasu się starzeje. Na to niestety nie jesteśmy w stanie nic poradzić. Niemniej jednak, nie musimy się bezwiednie godzić na zmiany, które w naszym organizmie zachodzą na przestrzeni lat. Właśnie po to stworzono kosmetyki. Sęk w tym, że nie każdy rodzaj kosmetyków, będzie adekwatny do tego, jaką cerę mamy. Statystyki podają że aż 4 na 5 kobiet, spytanych o to, jaki rodzaj cery ma, nie było w stanie udzielić właściwej odpowiedzi. Właśnie dlatego, aby zwiększać samoświadomość swojego ciała, powinnyśmy odwiedzić salon kosmetyczny. Profesjonalistka w zakresie kosmetologii, nie tylko bardzo precyzyjnie określi rodzaj naszej cery, ale też będzie w stanie dopasować najlepsze kosmetyki i zabiegi, jakie możemy wykonywać, aby nasza skóra wyglądała pięknie i świeżo. Jednym z takich zabiegów, z całą pewnością jest lifting twarzy.

Czym jest HIFU 2D Plus?

Niekwestionowanym przełomem, jeśli chodzi o właściwą pielęgnację twarzy, jest z całą pewnością bezinwazyjny lifting twarzy. HIFU 2D Plus, bo to o nim mowa, to zabieg, który wykonywany jest za pomocą....Wiązki światła. Zabieg ten polega na wysyłaniu bardzo wysoko skoncentrowanej wiązki energii ultradźwiękowej do bardzo głębokich warstw skóry, tym samym doprowadzając do ich drgania i podgrzania (do aż około 70 st. C). W wyniku takiego działania, dochodzi do mikrouszkodzeń a w dalszej konsekwencji – do remodelingu kolagenu. Kolagen zaś, jak wiemy, w dużej mierze odpowiada za jędrność i gładkość naszej skóry. Taki zabieg, w dużej mierze przywraca naszej skórze piękny, młody i świeży wygląd. Potocznie, można śmiało powiedzieć, że zabieg działa trochę tak, jakbyśmy cofnęły nasz zegar biologiczny o nawet 10 lat!

Karboksyterapia czyli terapia medycznym dwutlenkiem węgla

Kolejnym przykładem zabiegu kosmetycznego, który jest w stanie skutecznie i w bezpieczny sposób poprawić wygląd naszej skóry, jest z całą pewnością karboksyterapia. To zabieg, który wykonywany musi być niezwykle precyzyjnie. Po pierwsze dlatego, że dawki medycznego dwutlenku węgla, muszą zostać bardzo dokładnie dobrane do naszych potrzeb. Po drugie – sama aplikacja, do której używa się niezwykle małej i cienkiej igły, musi zostać wykonana w odpowiedni sposób. Karboksyterapia, uznawana jest powszechnie za jeden z największych przełomów, jeśli chodzi o kosmetologię. Efekty takiego zabiegu widoczne są już po kilku tygodniach. Nasza skóra po wykonaniu takiego zabiegu, jest jędrna, usuwane są nawet najbardziej głębokie zmarszczki. Ciekawostką jest tutaj z całą pewnością fakt, że karboksyterapia, jest w stanie skutecznie wyeliminować cellulit lub rozstępy. Znaczącą informacją jest też z cała pewnością ta, że zabieg ten możemy wykonywać o każdej porze roku. Na efekty karboksyterapii nie wpływają zatem ani silniejsze promienie UV, ani tez nadmierna wilgoć czy niska temperatura.  

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018