REKLAMA

Ogród w drewno ubrany. Jakie rodzaje architektury ogrodowej warto postawić przy swoim domu?

08:52, 29.12.2017 | Materiały partnera
REKLAMA
Skomentuj

Aranżacja przydomowej przestrzeni musi opierać się na funkcjonalności i estetyce. W ogrodzie nie może zabraknąć altany, drewutni i przestrzeni na narzędzia. Także nasze dzieci będą mogły z radością korzystać z ogrodu, bawiąc się w przeznaczonych dla nich domkach.

Domki ogrodowe – idealna przestrzeń na lato

Domki ogrodowe świetnie sprawdzają się w przypadku osób, które często grillują i goszczą na swej działce znajomych. Na rynku dostępne są już takie domki ogrodowe, które mają oddzielną kuchnię, łazienkę i sypialnie. Takie obiekty w pełni zaspokoją potrzeby urlopowiczów.

Narzędziowe domy z drewna

Kosiarki, nożyce do cięcia żywopłotu, taczki i motyki – gdzieś trzeba przechowywać wszystkie sprzęty ogrodowe. Domki narzędziowe będą do tego celu idealne. Decydując się na domek narzędziowy, warto na jego ścianach zawiesić haczyki, aby za ich pomocą uporządkować wszystkie akcesoria ogrodowe i utrzymać wewnątrz należyty porządek.

Altany ogrodowe – wspaniałe do letniego grillowania

Altana ogrodowa sprawdza się podczas letnich popołudni i wieczorów, spędzanych w gronie rodziny i znajomych. Można w niej biesiadować, wspólnie śpiewać i świętować urodziny. Ażurowe ściany altan otwierają się na ogród i jego wspaniałe kwiaty. W powietrzu unosi się zapach grillowanych kiełbasek. Czyż w takiej atmosferze świat nie staje się piękniejszy?

Drewutnia – niezbędny element dla posiadaczy kominków

Szczęśliwi właściciele kominków powinni postawić w swoim ogrodzie funkcjonalną drewutnię, w której będą przechowywać - w sposób uporządkowany i przemyślany - drzewo. Powinna ona mieć praktyczne zadaszenie, które będzie chronić surowiec przed przedostawaniem się deszczu i śniegu.

Drewniane domki dla najmłodszych

Któż z nas, będąc dzieckiem, nie marzył o posiadaniu wspaniałego domku na drzewie? Dziś te marzenia mogą się spełnić w nieco bezpieczniejszej, dla naszych pociech, formie. Producenci prześcigają się w kształtach i kolorach domków przeznaczonych dla najmłodszych. Warto zrobić im niespodziankę i postawić specjalnie dla nich ten wdzięczny element ogrodowej architektury.

(Materiały partnera)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018