REKLAMA

Laptop dla dziecka – jak go kupić?

09:51, 03.01.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj

Bardzo wielu rodziców zastanawia się, czy zakup laptopa dla dziecka jest dobrym rozwiązaniem. Czy to właściwe? Obecnie, okazuje się, że jak najbardziej. Dziecko im szybciej zacznie mieć kontakt ze sprzętem komputerowym, tym lepiej będzie w stanie sobie radzić w przyszłości. Powstaje jednak pytanie: jak wybrać taki laptop dla naszej pociechy? Na czym powinniśmy się tutaj w pierwszej kolejności skupić? Odpowiedzi na te pytania, znajdziecie państwo w naszym poniższym artykule.

HP ProBook 6560b

Pierwsza i zdecydowanie wara rozważenia propozycją, jeśli mowa o zakupie odpowiedniej jakości laptopa dla dziecka, jest z całą pewnością propozycja od HP, a mianowicie HP ProBook 6560b. Nie tylko cena tego sprzętu jest atrakcyjna, ale tez jego aspekty techniczne przedstawiają się dość ciekawie.

 

Producent :

Hewlett-Packard

Seria :

ProBook

Model :

6560b

Seria procesora :

Intel® Core™ i5

Model procesora :

i5-2410M Processor (3M Cache, 2.30 GHz do 2,90 TURBO)

Pamięć :

4GB DDR3

Dysk :

HDD 500GB

Typ grafiki :

Zintegrowana

Model grafiki :

Intel HD Graphics 3000

Przekątna matrycy :

15,6"

Rozdzielczość matrycy :

1366 x 768

Powłoka matrycy :

Matowa

Napęd :

DVD RW

Jeśli mowa o zakupie laptopa dla dziecka, to propozycja od HP warta jest uwagi, przede wszystkim ze względu na bardzo dobry procesor, który sprawi, że laptop będzie chodził sprawnie. Programy edukacyjne, czy nawet filmy lub animacje, także bez problemu będą na takim komputerze działać. Z kolei bardzo duża pojemność dysku sprawi, że zapisywanie danych nie będzie stanowiło najmniejszego problemu.

HP EliteBook 2560p

Jeśli chodzi o użytkowanie laptopów przez dzieci, nie możemy w naszym wyborze pominąć tej ciekawej propozycji od HP. Laptop, który jednocześnie może pełnić funkcję tabletu, to wprost doskonałe rozwiązanie dla dzieci. Dzięki bardzo dobremu procesorowi, oraz ergonomicznemu kształtowi, sprzęt ten będzie bardzo intuicyjny w użytkowaniu dla dzieci. Jak jednak przedstawiają się jego pozostałe parametry?

Producent :  

Hewlett-Packard

Seria :  

EliteBook

Model :  

HP Elitebook 2760p

Seria procesora :  

Intel® Core™ i5

Model procesora :  

i5-2540M Processor (3M Cache, 2.60 GHz do 3.30 GHz TURBO)

Pamięć :  

4GB DDR3

Dysk :  

HDD 320GB

Typ grafiki :  

Zintegrowana

Model grafiki :  

Intel HD Graphics 3000

Przekątna matrycy :  

12

Rozdzielczość matrycy :  

1280 x 800

Powłoka matrycy :  

Matowa ( touch screen )

Napęd :  

NIE

Klawiatura :  

QWERTY

Jeśli zatem chodzi o użytkowanie tego sprzętu komputerowego przez dzieci, nie tylko jest on bardzo wygodny, ale też bardzo wydajny. Cena laptopa 2w1 jest także bardzo atrakcyjna, tym niemniej nie powinien on zostać pominięty w naszych wyborach.

 

 

(.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018