REKLAMA

Dla kogo hermetyczny lokalizator auta?

18:34, 05.02.2018 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Kupiłeś nowy samochód, jednak nie jesteś pewien, czy ma odpowiednie zabezpieczenia przed kradzieżą? Masz firmę transportową, jednak nie do końca udaje ci się kontrolować trasę samochodów?  Jeżeli te problemy dotyczą także ciebie, koniecznie zdecyduj się na lokalizator samochodowy, a konkretnie lokalizator hermetyczny Global Technology. Co warto o nim wiedzieć? Jakie są zalety tego produktu?

Jak i gdzie montowany jest lokalizator hermetyczny?

Taki lokalizator można w bardzo łatwy sposób montować pod samochodem, a to za sprawą hermetycznej obudowy i magnesu neodymowego. Zazwyczaj ukrywa się go w okolicach wanienki na koło zapasowe, ewentualnie w okolicach haka i miejsca za progami. Lokalizator ukryty w tych miejscach nie będzie widoczny bez dostępu do kanału.

Jak działa lokalizator auta?

Urządzenie odnotowuje lokalizację, a następnie przesyła dane na platformę internetową lub SMS-em. Warunkiem jest włożenie aktywnej i doładowanej karty SIM. Wówczas można korzystać z raportowania na żywo opartego o karty operatorów GSM.

Dlaczego trudno wykryć lokalizator hermetyczny

Lokalizator zaopatrzony został w blaszkowy czujnik drganiowy, który jest aktywowany wtedy, gdy powstają jakiekolwiek drgania (np. zamknięcie drzwi). Czujnik puszcza prąd do urządzenia, które dzięki temu zaczyna działać. Podczas postoju lokalizator odłącza prąd, co jest jego dużą zaletą, ponieważ jest wówczas niewykrywalny dla złodzieja wyposażonego w detektor.

Komu przyda się lokalizator auta

Lokalizator GPS do samochodu w pierwszej kolejności kojarzony jest z zabezpieczeniem samochodu przed kradzieżą. Jednak nie jest to jedyne jego zastosowanie. Przyda się on również każdemu, kto pracuje w branży detektywistycznej i profesjonalnie zajmuje się namierzaniem samochodów. Pragniesz skontrolować, gdzie podczas dnia jeździ twój pracownik, współmałżonek, dziecko, które posiada już prawo jazdy? Skorzystaj z lokalizatora GPS do samochodu. Dzięki niemu sprawdzisz, czy twoje podejrzenia są rzeczywiście bezpodstawne.

Zalety lokalizatora auta

Lokalizator hermetyczny Global Technology jest przede wszystkim precyzyjny, na darmowej platformie można zobaczyć, gdzie aktualnie znajduje się samochód i to z dokładnością do 5 m. Ponadto samochód można śledzić „na żywo”, na bieżąco sprawdzać na mapie, gdzie się aktualnie znajduje. Do skontrolowania trasy samochodu nie są wymagane specjalistyczne urządzenia. Platformę można obsługiwać przez tablet, smartfon lub komputer.

Do zalet urządzenia należy ponadto jego długotrwałe działanie bez konieczności ładowania. Wynosi ono do 180 dni w trybie czuwania oraz 3 miesiące przy codziennym użytkowaniu samochodu. Co ważne, lokalizator jest bardzo szczelny i odporny na zanurzenie w wodzie (do 1 m na 30 min).

To tylko niektóre z zalet tego urządzenia, a jego koszt wynosi około 1100 zł. Wydane pieniądze mogą jednak przynieść wielokrotnie większe korzyści i to nie tylko te materialne.

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018