Zamknij
REKLAMA

„Abonament” za sprawny samochód? Zobacz, jak to możliwe

15:41, 06.03.2018 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Nawet pozornie niewielka usterka samochodu może oznaczać spore wydatki. Nie wszyscy są na nie przygotowani, szczególnie jeśli auto psuje się nagle. Oddając pojazd do warsztatu, właściciel samochodu nie zawsze spodziewa się wysokiego rachunku. Poznaj sposób, dzięki któremu możesz uniknąć dużego jednorazowego wydatku.

Sprawny pojazd to podstawa – jest przede wszystkim gwarancją bezpieczeństwa. Dlatego, jeśli tylko dojdzie do uszkodzenia auta lub jakiejkolwiek usterki, serwis samochodowy wydaje się być koniecznością. Niestety koszt naprawy pojazdu zwykle okazuje się wysoki, a duży wydatek stanowi znaczne obciążenie domowego budżetu. Teoretycznie można gromadzić środki z myślą o nieprzewidzianych wydatkach, jednak w praktyce rzadko kto oszczędza na naprawę auta.

Naprawa od ręki, płatność odroczona?

W przypadku nagłej usterki i konieczności naprawy pojazdu, najbardziej interesowałaby Cię możliwość rozłożenia płatności na raty? Okazuje się, że taka opcja jest realna – proponuje ją m.in. autoryzowany serwis samochodowy Toyoty. W ramach usługi Comfort Pay, możesz liczyć na naprawę pojazdu od ręki i rozłożenie całości zobowiązania na 12 niskich rat (z RRSO 0%* lub RRSO 17,08%** ).

Opcję taką można potraktować jako swoisty abonament za sprawny samochód. Oddając pojazd do naprawy, nie zostajesz obciążony jednorazowym wydatkiem. Zobowiązanie spłacasz miesiąc w miesiąc (tak przez 12 miesięcy) – podobnie jak płacisz za telewizję, telefon komórkowy, itp.

Program Comfort PAY na serwis samochodowy obejmuje m.in. takie usługi jak:

  • naprawa uszkodzeń mechanicznych
  • naprawy blacharsko-lakiernicze.

Ponadto możliwe jest również rozłożenie na raty zakupu i wymiany opon czy zakupu i montażu akcesoriów.

„Abonament” za sprawny samochód – czy to się opłaca?

Rozłożenie płatności za serwis samochodowy na raty to korzystne rozwiązanie. Co prawda, trzeba będzie liczyć się z wyższą całkowitą kwotą, jednak miesięczne opłaty za sprawny pojazd nie będą dużym obciążeniem domowego budżetu.

Warto rozważyć taką opcję, jeżeli zależy Ci na naprawie pojazdu od ręki, a jednocześnie chcesz:

  • mieć większą swobodę w dysponowaniu własnymi środkami
  • odroczyć płatność za usługę o 1 miesiąc
  • skorzystać z dodatkowych usług w ramach programu.

Program Comfort Pay to usługa, którą warto rozważyć. Możesz potraktować ją jako abonament na serwis samochodowy, dzięki któremu użytkujesz sprawny pojazd. Dzięki rozłożeniu na raty, dokonywanych cyklicznie płatności – miesiąc w miesiąc przez 12 miesięcy – nawet nie odczujesz.

 

*Reprezentatywny przykład dla kredytu Comfort Pay (wariant 0%): cena finansowanej usługi 3 000 zł, całkowita kwota kredytu 3 000,00 zł, całkowity koszt kredytu 0 zł, okres umowy 12 miesięcy, miesięczna wartość raty 250,00 zł, oprocentowanie nominalne zmienne w skali rocznej 0%, RRSO 0%, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 3 000 zł. Kalkulacja z dnia: 15.03.2017 r.

**Reprezentatywny przykład dla kredytu Comfort Pay (wariant standardowy): cena finansowanej usługi 3 000 zł, całkowita kwota kredytu 3 000,00 zł, całkowity koszt kredytu 265,56 zł (obejmuje prowizję bankową 120,00 zł i odsetki 145,56 zł), okres umowy 12 miesięcy, miesięczna wartość raty 272,13 zł, oprocentowanie nominalne zmienne w skali rocznej 8,50%, RRSO 17,08%, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 3 265,56 zł. Kalkulacja z dnia: 15.03.2017 r.

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018