Zamknij
REKLAMA

Jak uzyskać kredyt w dniu złożenia wniosku

15:49, 08.05.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Mówi się, że wypadki chodzą po ludziach. Niekiedy zdarzy się, że zachoruje dziecko, zepsuje się samochód, albo niespodziewanie zdarzy nam się wyjazd, na który nie byliśmy finansowo przygotowani. Czy uzyskanie dostępu do dodatkowych środków na koncie jeszcze w tym samym dniu to duży problem? Przekonajmy się.

Sektor bankowy

Przyjrzyjmy się możliwościom uzyskania kredytu w tym samym dniu w sektorze bankowym. Okazuje się, że wiele podmiotów bankowych, aby skutecznie rozpychać się łokciami na rynku obiecuje nam gruszki na wierzbie. Uzyskanie pieniędzy w tym samym dniu w normalnym banku graniczy z cudem. Czasami można spotkać się z zapewnieniami, że pożyczka jest od ręki i to jeszcze online. Nie dajcie się jednak ogłupić. W większości przypadków banki w swoich reklamach posuwają się wręcz do podszywania pod inne instytucje, które także udzielają pożyczek. Tyle, że robią to o wiele szybciej i skuteczniej.

Parabanki

Parabanki to na naszym rynku instytucje owiane złą sławą. Jednak nie należy się ich bać tylko poznać, bo w sytuacji kiedy zaskoczy nas życie okazują się niezastąpione, a często okazuje się, że mogą być tańsze niż same banki. Duży wybór firm jest na https://credit-10.com/pl/. Jak więc uzyskać kredyt, który szybko trafi na konto z takiej instytucji? Okazuje się, że jest to bardzo proste zadanie i nie wymaga nawet ruszania się z domu.

Jak złożyć wniosek

Jeżeli kiedykolwiek zdarzyło się Wam założyć gdziekolwiek konto, to już wiecie jak to zrobić. Na przykład do Vivus logowanie jest sprawą dwóch minut. Rozważymy proces na przykładzie tej firmy. Pierwszym krokiem jest wstępna rejestracja, do której przydaje się używany przez Was adres e-mail, choć czasami wystarczy po prostu od razu wypełnić wniosek.

Do wniosku zazwyczaj potrzebne są i trzeba mieć przygotowane:

  • numer dowodu osobistego,
  • numer pesel,
  • numer konta bankowego,
  • numer telefonu,
  • adres e-mail.

Wniosek, który wypełniamy online, zazwyczaj zawiera pola, w które należy wpisać powyższe liczby i litery. Wszystko jest doskonale opisane i nie sposób się pogubić. Niektóre sprawniejsze instytucje finansowe po wypełnieniu wniosku kierują nas od razu do płatności online, w ramach której za pomocą przelewu potwierdzamy nasze dane. Nowością stosowaną przez niektóre parabanki jest także logowanie do naszego konta przez stronę, na której składamy wniosek. Unikamy wtedy przelewu złotówki, który czasami potrafi długo iść, co strasznie wydłuża procedurę. Firma po zalogowaniu się przez swoją stronę, zbiera z konta potrzebne jej dane i po wylogowaniu ma już potwierdzenie i bardzo często gotową umowę pożyczki do zaakceptowania. Po zaakceptowaniu pieniądze przechodzą za pośrednictwem szybkiej płatności i na koncie są w ciąg u maksymalnie 15 minut.

To takie proste

Większość osób, które wzięły pożyczkę online jest zadowolonych z procedury uzyskania takiej szybkiej pożyczki na konto. Wszystko trwa od kilku do kilkunastu minut, po których można wstać i ruszyć tam gdzie chcieliśmy, ale brakowało nam środków. Warto więc już dziś sprawdzić, gdzie można uzyskać szybką pożyczkę na konto w tym samym dniu i może wybraną stronę na wszelki wypadek dodać sobie do zakładek przeglądarki.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone