Zamknij
REKLAMA

5 pomysłów na wykorzystanie konstrukcji stalowych w Twojej firmie!

10:34, 15.05.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Prowadzenie działalności gospodarczej nierzadko wymaga dużej przestrzeni. Tradycyjne metody stawiania budynków są długotrwałe i kosztowne. Alternatywy warto poszukać w nowoczesnych konstrukcjach stalowych.

Hala rolnicza

Produkcja rolna to nie tylko pole obsiane żytem. Specyfika tej gałęzi przemysłu często wymaga wielkopowierzchniowych hal, które najlepiej stawiać na bazie konstrukcji stalowej. W takiej hali równie dobrze może mieścić się kurnik, obora, pieczarkarnia czy spichlerz, w którym będzie przechowywane zboże. Hale rolnicze produkowane z wykorzystaniem konstrukcji stalowych projektuje się na indywidualne zamówienie i zgodnie z zapotrzebowaniem zleceniodawcy.

Magazyn

Magazyn najczęściej kojarzy się z dużą, przestronną halą, wypełnioną towarem w kartonowych pudłach. Tymczasem nowoczesny magazyn wyprodukowany przy zastosowaniu konstrukcji stalowych to coś więcej. Aranżacja wnętrza jest ściśle uzależniona od towaru, jaki będzie w nim przechowywany oraz wymagań inwestora. Magazyn zbudowany na bazie konstrukcji stalowej można użytkować cały rok.

Warsztat

Krótki czas realizacji obiektu stawianego z wykorzystaniem konstrukcji stalowych to argument za tym, by w taki sposób postawić warsztat samochodowy. Realnie rzecz biorąc, jest to najszybszy sposób na rozpoczęcie działalności związanej z naprawą samochodów. Modułowe konstrukcje stalowe w tym wypadku są gwarancją możliwości łatwej rozbudowy warsztatu.

Hala wystawiennicza

Niezwykle często zdarza sytuacja, w której obiekt wystawienniczy o dużej kubaturze potrzebny jest na krótki czas. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest postawienie hali zbudowanej z zastosowaniem konstrukcji stalowych. Za takim rozwiązaniem przemawia krótki czas realizacji oraz możliwość demontażu i montażu w nowym miejscu. Hala wystawiennicza postawiona na bazie konstrukcji stalowych to optymalne rozwiązanie dla inwestorów, którzy organizują wystawy w różnych miastach w Polsce i na świecie.

Obiekty tymczasowe

Kto zetknął się bliżej z prowadzeniem biznesu, ten wie, że bardzo często zdarza się konieczność postawienia zadaszonego obiektu na krótki czas. Niegdyś wykorzystywano do tego celu namioty, dziś o wiele lepiej sprawdzają się hale wyprodukowane z wykorzystaniem konstrukcji stalowych. Przemawia za tym szybki montaż i demontaż, niski koszt produkcji, oraz uniwersalizm zastosowania tego typu konstrukcji.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Gaj-Stal.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone