Zamknij
REKLAMA

Dlaczego warto postawić na dobre meble biurowe?

13:26, 25.05.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Jakie powinny być meble biurowe? Eleganckie, ergonomiczne, a przede wszystkim solidne. Gdy planujemy aranżację biura, chcemy by była to wizytówka dla naszej firmy. Mają przyciągać uwagę oraz jak najlepiej spełniać swoją funkcję. Jeśli chcemy, by meble biurowe posłużyły nam długie lata, to musimy postawić na mocne, solidne rozwiązania sprawdzonego producenta.

Dlaczego nie warto oszczędzać, gdy meblujemy biuro?

Z meblami jest tak, jak z każdym innym towarem, cena jest proporcjonalna do jego jakości. Oczywiście konkurencja na rynku meblarskim jest ogromna, dzięki czemu możemy liczyć na spore obniżki. Jednak, lepiej zrezygnować z zakupu mebli do biura, tylko i wyłącznie ze względu na niską cenę. Jeśli chcemy, by nasze wnętrze dobrze się prezentowało, nie tylko przez dwa pierwsze lata naszej działalności, a znacznie dłużej, to nie warto szukać tu oszczędności. Droższe meble będą stworzone z wysokiej jakości materiałów i wykonane przez ekspertów w dziedzinie stolarstwa. Da nam to gwarancję, że posłużą nam bardzo długo i nadal będą tworzyć elegancki wystrój. Pamiętajmy, że klienci oceniają nas przez pryzmat naszej firmy, jeśli chcemy być postrzegani, jako solidna i nowoczesna firma, to nasze biuro musi się tak prezentować.

Co świadczy o jakości mebli biurowych?

O tym, czy meble możemy uznać za dobre, świadczy wysoka jakość materiałów z jakich zostały wykonane. Tkaniny, które służą za obicia foteli i krzeseł powinny być naturalne. Skóra świetnie się prezentuje, ale w upalne dni, osiem godzin pracy w takim fotelu jest mało komfortowe. Najlepiej, żeby obicie było odporne na ścieranie. Dobrze wiemy, że w biurze fotele i krzesła będą w ciągłej eksploatacji. Nie chcemy przecież, żeby po kilku miesiącach wyglądały na zniszczone. Płyty użyte do produkcji mebli, powinny być z dobrej jakości drewna i muszą posiadać odpowiednie atesty. Bardzo ważna jest grubości płyty wykorzystana do produkcji. Najtańsze meble, które szybko ulegną zniszczeniu, zwykle zrobione są z cienkich płyt OSB.

Dobre meble biurowe, z myślą o klientach oraz pracownikach

Biuro to nie tylko pomieszczenie przeznaczone do typowej pracy biurowej z dokumentami, czy przy komputerze. Jest też miejscem spotkań z klientami. Fotele nie tylko muszą być ładne, ale przede wszystkim wygodne. Klienci musza czuć się komfortowo i powinni chcieć nas odwiedzić kolejny raz. Pracodawca ma obowiązek pomyśleć także o swoich pracownikach, gdy planuje wyposażyć pomieszczenie biurowe. Powinien zadbać o ergonomiczne warunki pracy. Wygodny fotel, solidne i dopasowane do wnętrza i rodzaju wykonywanej pracy biurko oraz pojemne, nie zagracające przestrzeni szafy to podstawa. Najlepsze modele mebli biurowych posiadają możliwość dostosowania wysokości blatu do pracownika, podniesienia siedziska fotela, a oparcie ma dawać wrażenie, że stanowi idealne podparcie dla naszego kręgosłupa. Osiem godzin pracy w pozycji siedzącej w nieodpowiednim fotelu, może mieć fatalny wpływ na zdrowie pracowników. Pomyślmy o tym, zanim zdecydujemy się na wybór najtańszej oferty mebli z Chin.

Gdzie kupimy dobre meble biurowe?

Mebli biurowych powinniśmy szukać w sklepach firmowych lub bezpośrednio u producenta. Niemalże każdy sklep meblowy, ma na stanie kilka modeli biurek, pojemnych szaf dwudrzwiowych, narożnych, regały i fotele, które odpowiednio zaaranżowane, stworzą ciekawe wnętrze biurowe. Jednak, w takich sklepach bardzo często liczy się głównie wygląd, a nie jakość mebli.

Jeśli coś jest do wszystkiego, znaczy, że jest do niczego. To powiedzenie pasuje także w odniesieniu do poszukiwania solidnych mebli. Jeżeli chcemy wygodne, funkcjonalne i ładne mebelki do pokoju dziecięcego, to najlepiej szukać ich w sklepach z meblami dziecięcymi. Jeśli szukamy dobrych, eleganckich i nowoczesnych mebli biurowych, to najlepsze znajdziemy u producenta mebli biurowych. Ograniczając się do wytwarzania mebli konkretnego wnętrza, producenci skupiają się w 100% na ich funkcjonalności, na tym by spełniały konkretną rolę i odpowiadały konkretnej grupie docelowej. U producenta mebli biurowych WUTEH: https://wuteh.com.pl/ znajdziemy solidne biurka, fotele, szafy i moduły mebli z atestowanych materiałów. Otrzymamy 3 lata gwarancji. Możemy łatwo zaaranżować każde wnętrze pod przyszłe biuro, a jeśli będziemy mieć jakiekolwiek wątpliwości, pracownik doradzi nam, co najlepiej będzie pasowało do charakteru prowadzonej działalności.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (2)

ficfic

0 0

krzesła muszą być szczególnie odporne, w ciągu dnia z milion razy odsuwam się i przysuwam znowu. jak kupi się coś słabego to kóła odpadają z prędkością ekspresu i na końcu mamy biurko statyczne :) 13:00, 29.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Halina KosHalina Kos

0 0

Jeśli urządzać biuro, to tylko z MIL SYSTEM. Mają znakomitej jakości meble, do tego pomagają w aranżacji wnętrza i montażu. 11:50, 05.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone