Zamknij
REKLAMA

Poręczówka i jej rola wśród produktów PCV

13:47, 25.06.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Produkty PCV znajdują swoje zastosowanie już od dawna. Wykorzystywane są zarówno jako elementy wykończeniowe, jak i dekoracyjne. Poznaj praktyczne poręczówki PCV oraz inne produkty, które cieszą się dużą popularnością.

Poręczówka - znane od lat 80-tych

Listwy poręczowe wykonane z PCV znane są już od lat 80-tych. W tamtych czasach nastąpiło wielkie zainteresowanie tego rodzaju produktami. Bardzo szybko okazało się bowiem że są one praktyczne i tanie w utrzymaniu. Pierwsze poręczówki dostępne były w szarych bądź brązowych kolorach. Nie stanowiły one więc ozdoby wnętrze, lecz pełniły bardziej praktyczne funkcje. Aktualnie są one dużo bardziej popularnej niż w latach 80-tych a wynika to głównie z faktu, że znajdują swoje coraz szersze zastosowanie. Możliwość wyboru średnicy, długości oraz koloru powoduje, że wiele budynków użyteczności publicznej decyduje się na ten rodzaj zabezpieczenia balustrad schodowych. Ze względu na większy wybór tego rodzaju produktów w wielu miejscach zdecydowano się na ich wymianę na bardziej przyjazne i prezentujące się zdecydowanie lepiej. Zarówno klienci indywidualni, jak i firmy czy przedsiębiorstwa doceniają je za łatwość konserwacji, trwałość i estetyczny wygląd.

PCV w domach i szkołach

Produkty wykonane z PCV znajdują swoje szerokie zastosowanie właściwie w każdym gospodarstwie domowym, biurze czy w urzędzie. Poza wspomnianymi już listwami poręczowymi możemy zdecydować się na zakup wykładzin czy oklein wykonanych z tego praktycznego materiału. Niska cena oraz bogate wzornictwo i kolorystyka powoduje, że są tak chętnie wybierane. Wykładziny PCV do złudzenia przypominają lite drewno bądź panele. Dzięki temu powodują, że podłoga prezentuje się niezwykle elegancko a utrzymanie jej w czystości, nie stanowi żadnego problemu. Podobnie jest w przypadku wykładzin biurowych. Możliwość zakupu pod konkretny wymiar powoduje, że polecimy dokładnie za tyle materiału, ile potrzebujemy. Należy również pamiętać, że listwy PCV to również wykończenia przypodłogowe. Sprawiają one, że każdy element pomieszczenia prezentuje się naprawdę schludnie.

Prosty montaż i estetyczne wykończenie

Produkty wykonane z PCV przede wszystkim doceniane są za łatwy montaż i demontaż. Nie wiążą się one bowiem z nadmiernym bałaganem, nie powodują powstania kurzu ani nieprzyjemnego zapachu. Podobne właściwości ma poręczówka, która prezentuje się niezwykle estetycznie, a jej montaż jest bardzo łatwy. To samo tyczy się powierzchni płaskich takich jak podłoga. Jeżeli wykładzina PCV rozkładana będzie pod biurka, to nie wymaga specjalnych zabiegów montażowych.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone