Zamknij
REKLAMA

Wybieramy krzesła do biura!

09:58, 28.06.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Praca biurowa ma swoje plusy, jak i minusy. Jednak niezależnie od tego, rządzi się swoimi prawami. Jednym z nich jest biurko i krzesło, na którym siedzimy. Jakie powinno ono być, by po ośmiu godzinach przy komputerze nie trzeba było iść na masaż pleców?

Praca drugim domem

Niezależnie od tego, gdzie pracujesz, zakłada pracy z pewnością możesz nazwać swoim drugim domem. Wszak spędzasz w nim aż osiem godzin każdego dnia. W związku z tym dobrze jest mieć optymalne warunki pracy. Dla każdego oznaczają one co innego, jednak specyfika pracy biurowej sprawia, że pracownicy chcą mieć łatwy dostęp do kuchni, łazienki oraz... wygodne krzesło. To absolutna podstawa w pracy siedzącej. Tak samo jak kierowca autobusu nie może pracować bez autobusu, tak samo pracownik biurowy nie da sobie rady bez dobrego krzesła. Jakie więc powinno być krzesło biurowej?

Najlepsze krzesło

Są różne metody doboru krzeseł przez pracodawcę. Niektórzy wychodzą z założenia, że krzesło odzwierciedla status w firmie, dlatego „szeregowi” pracownicy siedzą na niezbyt wygodnych, prostych krzesłach, zaś im wyższe stanowisko zajmujesz, tym na lepszym krześle siedzisz. To jest błędne myślenie, ponieważ ciężko jest siedzieć w skupieniu przez kilka godzin w ciągu dnia na twardym i niewygodnym krześle. Jakie więc powinno być najlepsze krzesło do biura? Przede wszystkim wygodne. To absolutna podstawa. Najlepiej, by jego wysokość była regulowana, a samo krzesło było obrotowe. W ten sposób możemy kupić jeden rodzaj krzeseł i zyskać spory rabat na zamówieniu. Skorzystamy nie tylko my, ale i pracownicy. W biurze często dużo się dzieje, dlatego obrotowe krzesło z kółkami to najlepszy wybór.

Gdzie kupować krzesła biurowe?

Skoro już jesteśmy przy temacie zakupu krzeseł, możliwości jest naprawdę sporo. Możemy je kupić w dużej sieci zajmującej się handlem meblami, ale to nie jedyna możliwość. Od czego jest przecież internet oraz sklepy w nim handlujące, np. https://innamarka.pl/krzesla. Sieć jest pełna sprzedawców. Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać hasło „krzesła do biura” lub „krzesła biurowe” i otrzymamy długą listę wyników. Jeżeli robisz duże zamówienie, warto skontaktować się z kilkoma sklepami osobiście. Dzięki temu możemy wynegocjować dla siebie korzystny rabat, o którym przy normalnym zamówieniu przez formularz moglibyśmy tylko pomarzyć. Nie ma co się również martwić o wysyłkę, bowiem praktycznie w każdym sklepie jest ona, od pewnej kwoty, darmowa. A zamawiając kilka lub kilkanaście krzeseł, z pewnością przekroczymy ustalony przez sprzedawcę pułap cenowy.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone