Zamknij
REKLAMA

Zaoszczędź nawet pożyczając!

15:39, 10.07.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Pożyczając pieniądze, masz świadomość, że za jakiś czas oddasz kwotę zadłużenia powiększoną o odsetki wynikające z oprocentowania. Dlatego każda oszczędność jest na wagę złota. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak zredukować koszty pożyczki, przeczytaj artykuł.

Mniejsza kwota

Oprocentowanie, które stanowi podstawę dla odsetek, jest naliczane od każdej złotówki zadłużenia. Łatwo więc wywnioskować, że im wyższa kwota zobowiązania, tym większe są jej koszty, i odwrotnie – wraz ze spadkiem zadłużenia zmniejszają się wydatki, jakie trzeba ponieść z tytułu jego obsługi. Zastanów się więc, czy aby na pewno potrzebujesz tyle pieniędzy, ile pierwotnie zakładałeś. Pomyśl, czy wydatku, z myślą o którym się zapożyczasz, nie możesz sfinansować w inny sposób, a jeśli nie, to czy nie możesz pomniejszyć kwoty pożyczki. W ten sposób z pewnością zaoszczędzisz. Dopiero później wejdź na stronę bezpiecznechwilowki.pl i znajdź najlepszą ofertę.

Mniejsza liczba rat

Wysokość oprocentowania zależy od wielu czynników – nie tylko od kwoty, ale również liczby rat, na jaką została rozłożona. Mianowicie im więcej rat, tym wyższe oprocentowanie pożyczki, dlatego jeśli masz taką możliwość, staraj się, żeby było ich jak najmniej. Oczywiście nie możesz przesadzać, żeby pojedyncza rata nie zrobiła się za wysoka, co mogłoby sprawić problemy ze spłatą, a to jest z pewnością ostatnie, czego pragniesz.

Wybór najlepszej oferty

Kluczowy z finansowego punktu widzenia jest wybór oferty. Pożyczki różnią się od siebie pod wieloma względami, jak np. wysokość oprocentowania i prowizji, maksymalna i minimalna kwota, minimalny i maksymalny wiek pożyczkobiorcy, termin spłaty czy wymagane formalności. W zależności od tego, jakie elementy są dla Ciebie najważniejsze, najatrakcyjniejsze mogą być różne pożyczki. Dla jednych liczy się bowiem tylko oprocentowanie, innym zależy głównie na możliwie długim terminie spłaty, podczas gdy dla kolejnych najważniejsze jest to, żeby otrzymać pieniądze jak najszybciej (sprawdź, gdzie możesz znaleźć pożyczkę w weekend).

Pytanie tylko, jak znaleźć najlepszą ofertę. Przeglądać każdą po kolei, a następnie zestawiać ze sobą poszczególne elementy? To zajęłoby zdecydowanie za dużo czasu. Kierować się wyłącznie reklamami? To z kolei byłoby zbyt naiwne. Najlepszym rozwiązaniem jest porównanie dostępnych ofert przez internetową porównywarkę pożyczek, taką jak wspomniana strona bezpiecznechwilowki.pl. Ponieważ wszystkie informacje na temat poszczególnych ofert są wyświetlone w ramach jednej witryny, bardzo łatwo je ze sobą zestawić i wytypować dla siebie najlepszą pożyczkę.

(materiał partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone