Zamknij
REKLAMA

Nowe mieszkania w Łodzi czekają na lokatorów. Sprawdziliśmy miejsca dostępne od zaraz

09:43, 24.07.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Pięć dzielnic, kilkadziesiąt osiedli, jedno miasto – Łódź. Chętnie wybierana przez osoby szukające mieszkań. Do Łodzi przeprowadzają się młode małżeństwa rozpoczynające samodzielne życie, osoby w średnim wieku szukające pracy w dużym mieście, a także seniorzy, dla których spędzanie całych dni na wsi nie jest wymarzonym sposobem na emeryturę. Łódź wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób w każdym wieku, a nowo powstające osiedla prześcigają się w udogodnieniach dla mieszkańców. Gdzie najlepiej zamieszkać, żeby żyć wygodnie i na poziomie?

Nie kupuj mieszkania w ciemno. Poznaj miasto i mądrze wybierz osiedle

O każdym z miast krążą legendy dotyczące cieszących się złą sławą dzielnic i terenów niebezpiecznych, których lepiej unikać. Dla osób zamierzających przeprowadzić się do Łodzi, wszelkie obiektywne informacje na temat rejonów tego miasta są ważne, bo bez potrzebnej wiedzy można kupić mieszkanie, które szybko trzeba będzie sprzedać. Niemal 300 km² powierzchni Łodzi dzieli się na pięć dzielnic, wymieniając od największej: Widzew, Bałuty, Górna, Polesie i Śródmieście. Podczas, gdy w centrum mało kto chce mieszkać ze względu na zawyżone ceny i hałas, obrzeża miasta są chętnie zamieszkiwane przez ludzi spoza Łodzi, dla których przeprowadzka to pierwsza styczność z nowym miejscem na mapie Polski. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się dzielnica Widzew, zwłaszcza osiedle Olechów – Janów. Na Janowie chciałby mieszkać każdy, kto przyjeżdża do Łodzi w poszukiwaniu lokum, jednak wysokie ceny skutecznie odstraszają potencjalnych lokatorów, zachęcając ich do oglądania mieszkań na północy miasta. Tam można trafić na przepiękne osiedle Villa Romanów w dzielnicy Bałuty, które po renowacji jest jednym z atrakcyjniejszych obszarów w Łodzi.

Osiedle w dzielnicy Bałuty będzie świetnym wyborem. Pod pewnymi warunkami

Codziennie pojawiają się kolejne inwestycje, budynki oddawane do użytku w zastraszająco szybkim tempie i nowe mieszkania w Łodzi. Oferty są rozmaite i każdy może znaleźć coś dla siebie. Jeśli tylko szukając domu, będzie się kierował zasadą: moje oczekiwania na pierwszym miejscu. Agenci nieruchomości często próbują przekonać klientów do zakupu mieszkania, którego ci nie chcą. Dlatego zanim udamy się na spotkanie i zaczniemy rozmawiać o podpisaniu umowy, przygotujmy listę wymagań względem lokalu. Na osiedlu Villa Romanów w łódzkiej dzielnicy Bałuty, do dyspozycji mieszkańców oddano designerskie, przestronne i nowoczesne mieszkania. Nowatorskie wzornictwo, piękne wykończenie, tarasy, które robią wrażenie – to wszystko powoduje, że Bałuty zajmują czołowe miejsce wśród rejonów Łodzi, w których warto kupić nieruchomość. Co więcej, wspomniane nowe mieszkania są dostępne od ręki, gotowe, by je urządzać. Będą stanowić idealną przestrzeń dla rodziców z dziećmi, emerytów i każdego, kto szuka domu z marzeń.

(materiał partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone