Zamknij
REKLAMA

Chwilówki w 15 minut - łatwo i wygodnie w Szybka Gotówka

13:12, 27.09.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Pożyczka w 15 minut? To możliwe!

Platforma internetowa szybkagotowka.pl oferuje wszystkim swoim klientom najwyższy poziom obsługi, profesjonalną pomoc wykwalifikowanego personelu oraz szybką reakcję na indywidualne potrzeby. Błyskawiczne rozpatrywanie wniosku i wypłata pieniędzy są możliwe, dzięki połączeniu kilku czynników:

 1. Aby otrzymać pożyczkę wystarczy wypełnić dostępny na stronie internetowej formularz i wysłać go za pomocą jednego kliknięcia. Wnioski przyjmowane są 24/7, co bardzo przyspiesza ich analizę i weryfikację.
 2. Na szybkość podejmowanych decyzji wpływa również minimum koniecznych do wypełnienia formalności. We wniosku należy podać swoje dane osobowe oraz uzupełnić informacje dotyczące aktualnej sytuacji finansowej, miejsca zatrudnienia i wysokości zarobków. Nie trzeba ich jednak w żaden sposób potwierdzać. Brak konieczności przesyłania zaświadczeń o dochodach, odcinków wypłaty, czy wyciągów z konta bardzo usprawnia całą procedurę.
 3. Sam formularz jest bardzo przejrzysty i czytelny. Jego uzupełnienie nie sprawi trudności nawet osobom starszym, czy rzadko korzystającym z komputera.
 4. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów, czy wątpliwości można skorzystać z pomocy specjalistów, którzy dyżurują w telefonicznym biurze obsługi klienta przez cały tydzień.
 5. Szybka Gotówka udostępnia swoim klientom możliwość błyskawicznego kontaktu na wiele sposobów- telefonicznie, mailowo, czy przez Skype.
 6. Przesyłanie formularzy online umożliwia złożenie wniosku o dowolnej porze i z każdego miejsca na Ziemi, a pieniądze przelewane są bezpośrednio na konto.
 7. Stali klienci mogą zgłaszać wnioski o przyznanie pożyczki również telefonicznie lub za pomocą SMS-a.

Większość osób korzystających z usług firmy potwierdza, że cały proces, od wysłania wniosku do wypłaty gotówki zazwyczaj nie trwa dłużej niż kilka kwadransów.

Przeczytaj również: Co lepsze: pożyczka czy karta kredytowa?

Dodatkowe korzyści

Szybka Gotówka dba o zadowolenie swoich klientów, przygotowując dla nich preferencyjne warunki  i liczne promocje:

 • Pieniądze można otrzymać na dowolny cel
 • Pierwsza pożyczka jest całkowicie darmowa. RRSO 0% gwarantuje brak jakichkolwiek  dodatkowych kosztów
 • Stali klienci mogą liczyć na zwiększenie limitu pożyczki
 • Polecenie firmy nowym osobom jest nagradzane
 • Co 5 pożyczka jest darmowa

Potrzebujesz gotówki, lecz wciąż wahasz się i zwlekasz z podjęciem decyzji? Powyższy artykuł powinien rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości. Wyślij wniosek już teraz, a pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie nawet za 15 minut!

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone