Zamknij
REKLAMA

Nowoczesna aplikacja dla turystów - iLumio Mobile Concierge

08:27, 26.10.2018 | Materiał Partnera

Dla wielu osób wyjazd do innego kraju lub miasta jest tym, na co czeka się cały rok. Kiedy przychodzi ich upragniony urlop, to liczą na jak najlepsze doświadczenia w hotelu. Nie chcą martwić się długim procesem zameldowania, zamawianiem dodatkowych usług czy proszeniem o specjalne menu. Aby umożliwić im cudowny pobyt, a jednocześnie być cały czas wsparciem, warto zainteresować się iLumio Mobile Concierge.

Oszczędność czasu

Turyści są specyficzną grupą klientów, dla których najważniejsze jest efektywne wykorzystanie wolnego czasu. Dla nich cenna jest każda sekunda, którą mogliby spędzić na zwiedzaniu pięknych zabytków czy podziwianiu lokalnej przyrody. Hotel musi więc zrobić wszystko, aby standardowe czynności zostały wykonane nie tylko szybko, ale również w odpowiednim terminie. Dając swoim klientom do dyspozycji iLumio Mobile Concierge możliwe jest natychmiastowe reagowanie na ich potrzeby, więc wybór np. właściwej godziny sprzątania w pokoju nie będzie już stanowił żadnego problemu.

Mobilne rozwiązania sprawdzają się także przy zameldowywaniu, decydowaniu się na konkretny pokój czy menu – o wszystkich tych kwestiach może zadecydować gość i to bez potrzebny wchodzenia z interakcję z pracownikiem hotelu. Sam wybiera to, co jest dla niego najważniejsze i dzięki iLumio Mobile Concierge ma to tego dostęp przez 24 godziny na dobę, niezależnie od miejsca, w którym się znajduje.

Poczucie bezpieczeństwa

Urlop ma być czasem, kiedy można beztrosko cieszyć się z odpoczynku. Jednak bez odpowiedniej obsługi w hotelu nie zawsze jest to możliwe. Niekiedy problematyczna może być bariera językowa, innym razem braki w personelu. Dlatego iLumio Mobile Concierge to świetne narzędzie do tego, by budować ze swoimi klientami silną, pozytywną więź – mają oni bowiem cały czas dostęp do zasobów i informacji zgromadzonych przez hotel. Nie muszą obawiać się tego, że spóźnią się na śniadanie lub że zapomnieli numeru do lokalnej firmy taksówkarskiej. Takie dane automatycznie znajdą się w ich telefonie, więc stres związany z podróżowaniem po nowym miejscu będzie o wiele mniejszy.

Różni turyści, różne wymagania

Choć cel turystów jest przeważnie jeden, to droga do jego osiągnięcia może być zupełnie inna. Każdy chce jak najlepiej spędzić swój wolny czas, jednak może to robić na wiele różnych sposobów. Chcąc zapewnić wszystkim gościom taki sam poziom usług konieczne jest więc korzystanie z systemu hotelowego, który będzie w stanie oszacować, a następnie spełnić wymagania klientów. W aplikacji hotelowej iLumio Mobile Concierge dostępnych jest ogromna liczba kategorii, które można dostosować pod swoje potrzeby – od zabiegów w SPA dostępnym w hotelu, przez dobór odpowiedniego szlafroka, po godzinę wymeldowania.

iLumio Mobile Concierge pozwala każdemu klientowi uzyskać najbardziej spersonalizowane doświadczenie, co faktycznie przekłada się na jego pozytywne odczucia. Goście w hotelach, które korzystają z systemów, czują się rozpieszczeni i chętnie odwiedzają ponownie takie miejsca.

(Materiał Partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone