Zamknij
REKLAMA

Kosmetyki Bioline – natura i zdrowie

14:37, 19.11.2018 | Materiał Partnera

Dziś konsument jest o wiele bardziej świadomy tego, co kupuje, niż miało to miejsce jeszcze 10 czy 15 lat temu. Obecnie stawiamy na produkty bio, eko czy fit. Dotyczy to przede wszystkim żywności, ale także innych produktów. W trend ten wpisują się m.in. kosmetyki Bioline.

Moda na bycie eko

Od paru lat możemy zaobserwować, że coraz silniej rozwija się moda na bycie eko. Żywność reklamowana jako „ekologiczna”, „organiczna”, „bio” czy „przyjazna środowisku” szturmem podbija sklepowe półki. Dziś już nie ma marketu, w którym nie kupimy tego typu produktów. Ba, wiele z nich stworzyło nawet osobne działy, które zawierają całą eko/bio/fit/organiczną żywność dostępną w sklepie. Skąd rosnąca popularność tej żywności? Wynika ona bezpośrednio ze wzrostu świadomości konsumenckiej Polaków. W czasach PRL nie zastanawialiśmy się, co jemy, bowiem wybór był dość ograniczony, a i stosowanie „ulepszaczy” nie spędzało snu z powiek producentów żywności, słowem – całe jedzenie było wtedy bio. Jednak kolejne lata przyniosły drastyczne zmiany i tak lata 90. XX wieku oraz początek XXI stały pod znakiem wysoko przetworzonej żywności. Od kilku lat jednak coraz uważniej czytamy etykiety różnych produktów i wybieramy te, które nie mają sztucznych dodatków. Jest tak nie tylko w przypadku żywności, ale i kosmetyków. Kosmetyki Bioline są tego najlepszym przykładem.

Kosmetyki Bioline – certyfikowana jakość

O marce Bioline z pewnością mało kto z nas słyszał. Raczej w głowie mamy takie firmy jak Nivea, Ziaja, Rexona czy inne, popularne i znane z telewizyjnych reklam. Na „niekorzyść” tej marki działa fakt, że kosmetyki Bioline dostępne są na rynku dopiero od kilku lat. Marka Bioline powstała w 2015 roku i wciąż nie przebiła się do powszechnej świadomości. A przecież zdobyła już kilka nagród. W 2016 i 2017 roku została wyróżniona w konkursie „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”, zaś magazyn Mens'Health w 2016 roku wyróżnił dwa kosmetyki Bioline w swoich corocznych rankingach najlepszych kosmetyków.

Kosmetyki Bioline – gdzie kupić?

Jeżeli do tej pory nie miałeś styczności z tą marką, może warto dać jej szansę? Zobacz w tym miejscu niektóre kosmetyki Bioline. Jak szukać pozostałych? Z tym nie będziesz mieć problemu. Choć w sklepach stacjonarnych możesz ich nie znaleźć, od czego jest internet. W sieci wybór produktów tej marki jest naprawdę szeroki. Jedyne, co musisz zrobić, to wpisać w przeglądarkę internetową hasło „kosmetyki Bioline”. Gdy już znajdziesz sklepy, które je sprzedają, wybierz kosmetyk dopasowany do twoich potrzeb.

(Materiał Partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone