Zamknij
REKLAMA

Pokaz iluzji - show, które warto zobaczyć!

15:26, 26.11.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Iluzja znów wraca do łask – wzięcie udziału w pokazie iluzjonistycznym to niesamowita okazja, aby doświadczyć czegoś niecodziennego. To także kapitalny wybór na różne eventy, aby przyciągnąć jeszcze więcej zainteresowanych!

Dzieje iluzji od zarania dziejów do dziś

Swoje początki iluzja ma przed wieloma wiekami, gdyż tak naprawdę od dawna towarzyszy człowiekowi. Początkowo sztuczki miały formę zwykłych zabaw z użyciem kubków i piłeczki, aby potem przekształcić się w niesamowite spektakle, które zapierają dech w piersiach.

Współczesna iluzja to dopiero wiek XIX. To właśnie wtedy działało dwóch niezwykłe popularnych iluzjonistów, a mianowicie Jean Robert-Houdin, a także Harry Houdini. To właśnie wtedy iluzja odzyskała na nowo swoją atrakcyjność, aby ugruntować ją w wieku XX, gdy do jej popularności przyczyniła się również telewizja. To właśnie wtedy swoje pokazy dawał niedościgniony mistrz iluzji scenicznej, czyli David Copperfield. Zasłynął między innymi takimi sztuczkami jak zniknięcie Statuy Wolności, samolotu czy przeniknięcie przez Wielki Mur Chiński.

Aktualnie pokazy iluzjonistyczne to także kunsztowne show wykorzystujące zaawansowane rekwizyty. Dzięki nim można uzyskać niesamowite efekty, na przykład takie jak lewitacja. Za sprawą specjalnie przygotowanych układów iluzjonista może sprawić, że ciężkie i duże przedmioty nagle zaczną wydawać się lekkie jak piórko!

Iluzja sceniczna popularna także w Polsce

Również w Polsce mamy swoich mistrzów w iluzji scenicznej. Jednym z nich jest Marcin Muszyński – iluzjonista, który zasłynął ze swojego udziału w popularnym talent show „Mam Talent”, ale również na swoim koncie ma wiele innych sukcesów, między innymi uczestnictwo w wielu mistrzostwach.

Popisowym numerem Marcina Muszyńskiego jest lewitacja – unoszenie się wraz z fortepianem, na którym iluzjonista wygrywa melodię. W swojej bogatej ofercie posiada on także inne propozycje dla klientów, między innymi takie klasyki jak przecinanie na pół kobiety umieszczonej w skrzyni czy sztuczki z kartami.

Wszystkie pokazy Marcina Muszyńskiego są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, dzięki czemu są tak spektakularne – to niesamowite etiudy magiczne, od których wprost nie można oderwać wzroku.

Gdzie wybrać się na magiczne show?

Aktualnie, gdy popularność pokazów iluzjonistycznych stała się wyższa, każdy z nas może wziąć udział w takim właśnie show. Wystarczy tylko śledzić aktualne informacje prezentowane na stronach internetowych popularnych iluzjonistów lub na ich portalach społecznościowych, aby wiedzieć, gdzie niedługo wystąpią. Nie należy zwlekać z zakupem biletów, ponieważ wyprzedają się jak świeże bułeczki!

Także istnieje możliwość zamówienia indywidualnego magicznego show na różne eventy. Z takich usług najczęściej korzystają firmy, które zamawiają je na różne bankiety, gale, pikniki, pokazy, ale również pokaz sztuki magicznej może być świetnym wyborem na festiwale, koncerty, gale. Niektórzy zamawiają je nawet na własne wesela!

Osoby zainteresowane niesamowitym show w wykonaniu iluzjonisty Marcina Muszyńskiego mogą dowiedzieć się więcej o jego aktualnych trasach oraz ofercie dla klientów biznesowych na stronie: https://marcinmuszynski.com/festiwale-koncerty-eventy-gale/.

Doświadcz magii na własnej skórze!

Chociaż wiemy, że magia tak naprawdę nie istnieje, to jednak nie oznacza to wcale, że uczestnictwo w pokazie iluzjonistycznym musi być nudne. Jest wprost przeciwnie! Nowoczesna iluzja sceniczna to niesamowite show, które przyciąga uwagę od zaraz i pozostawia niezwykłe wrażenie na każdym. Wystarczy tylko zarezerwować bilety, aby doświadczyć tego na własnej skórze!

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone