Zamknij
REKLAMA

Deska ogrodowa - dlaczego warto ją wykorzystać w swojej aranżacji?

15:48, 06.03.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Imitacje drewna w aranżacji wnętrz i ogrodów są coraz popularniejszym trendem. Wszystko to za sprawą ich szlachetnej elegancji i niepowtarzalnego charakteru. Dla tych, którzy pragną zamienić swój ogród w krainę cudowności, lecz nie są gotowi na to, by się zamartwiać pielęgnacją poszczególnych nawierzchni, polecamy deskę ogrodową – trwały i wytrzymały materiał imitujący drewno. Poznaj wszystkie zalety tego fantastycznego materiału!

Deski betonowe doskonale imitują drewno

Deski betonowe wiernie przypominają klepki uzyskane z różnych rodzajów drzewa. Ich różnorodność pod względem wyboru jest tak duża, że śmiało możemy decydować się na modele jaśniejsze, jak i te ciemniejsze, które przypominają buk lub dąb. Sekret desek betonowych tkwi w ich dokładności odwzorowania. W tym wypadku bez problemu możemy się doszukiwać śladów surowej obróbki ręcznej oraz zgłębień wokół słojów. Deski ogrodowe dorównują drewnu jeszcze jedną ważną kwestią, a mianowicie nieregularną strukturą, charakterystyczną dla każdego drzewa.

Łatwe w kwestii utrzymania czystości

Drzazgi i delikatne wiórki to jedynie początek problemów związanych z posiadaniem drewnianych elementów na balkonie czy też tarasie. Tymczasem deski betonowe nie chłoną wilgoci, przez co bardzo łatwo się je sprząta. Decydując się na ten materiał zapewniasz sobie spokój i komfort, a przecież do tego ma to miejsce służyć, nieprawdaż?

Deski betonowe są odporne na… wszystko!

Pozostając w tematyce związanej z wadami drewna, dołóżmy do nich jeszcze niski poziom wytrzymałości. W tym wypadku przeciwnikami są zarówno wilgoć, jak i duża różnica temperatur, ponieważ pod ich wpływem zwykłe deski szybko pękają. Zupełnie inaczej w tej kwestii prezentują się deski betonowe, którym niestraszne są takie czynniki.

Potencjał aranżacyjny, który nie zna granic!

Trudno o miejsce w ogrodzie, w którym nie dałoby się zastosować betonowej deski. Wszystko to z uwagi na jej znakomite właściwości fizyczne oraz naturalny wygląd. Potencjał aranżacyjny w tej kwestii jest ogromny, a ograniczać nas może jedynie… nasza wyobraźnia!

Deska ogrodowa – czy warto? Oczywiście, że tak! Decydując się na ogród w takiej formie, zyskujesz nie tylko ciekawą pod kątem aranżacyjnym przestrzeń, ale również spokój na bardzo długi czas. Powodzenia!

Po więcej zapraszamy na stronę: https://www.bruk-bet.pl/produkty/plyty-tarasowe/deska-ogrodowa

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone