Zamknij
REKLAMA

Samochód z salonu - nie tylko nowy, ale także z drugiej ręki!

11:14, 08.04.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Salony samochodowe kojarzymy przede wszystkim z nowymi modelami. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że u dealera można kupić także auto używane. Dlaczego warto zdecydować się na taką ofertę?

Większość Polaków kupuje auta z drugiej ręki. O takiej decyzji przesądzają przede wszystkim względy finansowe – za używany samochód zapłacimy o wiele mniej niż za ten używany w porównywalnej klasie.

Jak wskazują specjaliści współpracujący z serwisem internetowym http://prostoma.pl/, używane auto można kupić dzisiaj nie tylko przez ogłoszenia, w komisie albo na giełdzie – ciekawe modele czekają także w salonach samochodowych.

Używane z salonu – co możemy kupić?

Samochody używane w salonach dealerskich marek to przede wszystkim modele z ostatnich roczników – nadal w kapitalnej kondycji, dlatego na pewno przypadną do gustu osobom, które szukają czegoś nowszego i bezpieczniejszego.

Salony samochodowe oprócz aut nowych oferują także te z drugiej ręki – to przeważnie samochody pochodzące z rozliczeń z klientami, a także modele poleasingowe. Do dyspozycji mamy małe auta miejskie, ale także większe modele rodzinne czy luksusowe limuzyny.

Wprawdzie wybór nie jest tak szeroki jak przez ogłoszenia on-line lub w komisie, ale to starannie wyselekcjonowane samochody, które bez problemu posłużą przez kolejne lata nowemu właścicielowi.

Jakie są zalety zakupu używanego auta od dealera?

Auta z salonu dealerskiego to doskonały wybór dla osób, które chcą zawrzeć transakcję bez ryzyka. To zatem dobra alternatywa dla innych metod zakupu używanych samochodów, która niesie ze sobą szereg korzyści.

Auto używane z salonu dealerskiego:

  • auta po przeglądzie – informacje o badaniach technicznych do wglądu klienta
  • znana historia pojazdu – mniejsze ryzyko zakupu
  • gwarancja na używane – pół roku albo rok
  • tanie ubezpieczenie – niżesz koszty polisy wykupionej u dealera
  • finansowanie na miejscu – kredyt samochodowy, leasing
  • dodatkowe bonusy – gratisy, zniżki

Czy zakup używanego auta od dealera ma jakieś minusy?

Zatem zakupienie używanego auta w salonie dealerskim ma wiele korzyści – często wspominają o nich newsy motoryzacyjne, ale warto wskazać także, że mają one kilka minusów.

Za samochód używany z salonu dealerskiego zapłacimy na ogół dość dużo – najniższe ceny zaczynają się od około 20-30 tysięcy złotych w zależności od marki i modelu. Wynika to z faktu, że salony dealerskie oferują głównie samochody nowsze.

Dodatkowo, asortyment pojazdów jest ograniczony. Wybór modeli jest mniejszy niż na portalach ogłoszeniowych czy na giełdzie, więc nie zawsze znajdziemy coś, co spełnia nasze oczekiwania.

Sprawdź oferty już teraz przez internet!

Aby sprawdzić oferty aut używanych w salonach, nie trzeba udawać się na miejsce – wiele salonów marek prezentuje dostępne modele na swoich stronach internetowych. Oferty niekiedy pojawiają się również na portalach ogłoszeniowych.

Zatem na podstawie powyższych wiadomości można powiedzieć, że zakupienie auta używanego z salonu dealerskiego to dobre posunięcie. Warto sprawdzić dostępne modele już teraz on-line!

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone