Zamknij
REKLAMA

Dlaczego warto skorzystać z aplikacji Blix?

00:00, 20.04.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Korzystasz już z mobilnej aplikacji Blix? A może chcesz zacząć, a raczej zastanawiasz się, czy aplikacja ta ma funkcje, które mogłyby Ci pomóc w dobrym planowaniu i jeszcze lepszej organizacji? Jeśli tak, doskonale się składa. Pozwól, że przedstawimy Ci szereg największych zalet aplikacji mobilnej, jaką jest Blix. Jednocześnie mamy nadzieję, że każda z osób, która jak do tej pory przekonała się do aplikacji Blix pozostaje zadowolona ze świadczonych przez nią możliwości. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu, na łamach którego postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości. Do dzieła!

Oszczędzanie naprawdę się opłaca

Wiele osób, w dzisiejszych czasach narzeka na wzrost cen. Niestety tylko nieliczne z nich, zdają sobie sprawę z tego, jak wiele jesteśmy w stanie zaoszczędzić za sprawą dobrego gospodarowania pieniędzmi. Co ciekawe, markety takie jak Kaufland https://blix.pl/sklep/kaufland/, Netto https://blix.pl/sklep/netto/, czy Biedronka https://blix.pl/sklep/biedronka/, wierzą w ogromny potencjał Blix. Mobilna aplikacja ma również szereg ciekawych ofert przygotowanych tylko i wyłącznie dla ich użytkowników. Masz niepowtarzalną okazję na to, by dowiedzieć się o tym osobiście.

Dlaczego warto pobrać Blix?

Blix https://blix.pl/ to ciekawa opcja dla wszystkich zainteresowanych osób również ze względu na szereg dodatkowych usług i możliwości, jakie stoją otworem przed osobami, które są zainteresowane jej zastosowaniem i wdrożeniem w życie. Otóż oprócz ochrony środowiska ze względu na mniejszą ilość koniecznej do produkcji makulatury mobilne gazetki pozostają ogólnodostępne w każdym miejscu na ziemi i nic nie stoi na przeszkodzie, aby znaleźć dla siebie odpowiednie elementy nawet w najmniej spodziewanych miejscach. Ponadto, osoby które zdecydują się na ich pobranie, mogą liczyć na najnowsze promocje w gazetkach niemal wszystkich sklepów i marketów Polsce.

Oprócz tego, to właśnie mobilna aplikacja Blix gwarantuje możliwość utworzenia listy zakupów. Za jej sprawą już nigdy nie umknie Ci żaden produkt, który zamierzasz zakupić i umieścić w swoim jadłospisie. Jednak mobilna aplikacja Blix, którą możesz za darmo pobrać na swój telefon to nie tylko lista zakupowa i dostępność najnowszych promocji, ale również możliwość połączenia z nią kart lojalnościowych najpopularniejszych sklepów i marketów na terenie Polski. Nawet jeśli do tej pory nie korzystałeś z nich, bo nie chciałeś nosić wszędzie ze sobą portfela, teraz możesz mieć je zawsze przy sobie. Wystarczy, że nie zapomnisz smartfona, a to na pewno nie dzieje się zbyt często.

Zarówno najnowsze gazetki, karty lojalnościowe i rabatowe, a także możliwość tworzenia list zakupów to tylko przedsmak. Oprócz tego możesz liczyć na powiadomienia dotyczące nowych gazetek i najlepszych ofert. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby o nowych okazjach dać znać nawet tym osobom, które nie mają odpowiedniego telefonu, aby pobrać aplikacje, czy jeszcze tego nie zrobiły. Blix jako aplikacja to nie jedyna odsłona tego programu. Gazetki możesz bowiem przeglądać także na stronie WWW na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone