Zamknij
REKLAMA

Ortodonta w Warszawie – jakie problemy rozwiązuje?

07:30, 20.04.2019 | artykuł sponsorowany

Usługi z zakresu stomatologii są bardzo szerokie i obejmują mnóstwo dziedzin – dzięki temu możliwe jest wyeliminowanie praktycznie każdego problemu, związanego z uzębieniem, niezależnie od jego rodzaju czy skali. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu, czym zajmuje się warszawski ortodonta, w jaki sposób będzie mógł pomóc Tobie (lub Twojemu dziecku) i jakimi metodami. Zapraszamy – dzięki temu dowiesz się, czy nie warto skorzystać z jego pomocy!

Ortodonta w Warszawie – rozwiązuje wiele problemów!

Ortodoncja jest dziedziną, która podejmuje bardzo zróżnicowane tematy z zakresu wad zgryzu, problemów szczękowo-twarzowych i tych związanych z samym uzębieniem. Jest w stanie pomagać zarówno dzieciom, jak i osobom dorosłym, przywracając codzienny komfort oraz zdrowie i wysoką estetykę uśmiechu. Dobry ortodonta w Warszawie, pomoże między innymi w przypadku:

 • nieprawidłowo uszeregowanych zębów,
 • zbyt dużego stłoczenia zębów,
 • szpar między zębami,
 • nadmiernie wysuniętej brody,
 • nadmiernie cofniętej brody,
 • asymetrii w rysach twarzy,
 • wad wymowy,
 • przewlekłego oddychania ustami,
 • konieczności ciągłego otwierania ust,
 • ścierania się zębów,
 • trudności w wydawaniu niektórych dźwięków,
 • zachodzenia zębów na siebie.

Jak więc widać, zakres usług, jakie oferuje warszawska ortodoncja, jest naprawdę bardzo szeroki, dzięki czemu możliwe jest wyeliminowanie bardzo wielu niedogodności, które z jednej strony znacząco obniżają komfort codziennego życia, a z drugiej powodują powstanie nieatrakcyjnego uśmiechu. Jak to możliwe, że ortodonta jest w stanie wyeliminować każdy z problemów? Wpływ ma na to przede wszystkim aparat na zęby, dzięki któremu możliwa jest pomoc w każdym przypadku – niezależnie od rodzaju i skali problemu.

Aparat na zęby - pomoc w wielu problemach

Każdy stomatolog i ortodonta z Warszawy, jest w stanie przyznać, że aparat ortodontyczny to jedno z najlepszych i najbardziej przydatnych rozwiązań, jakie powstały w zakresie stomatologii i ortodoncji. Jest to urządzenie, zakładane na zęby, które przywraca ich odpowiednie położenie, kształt czy wygląd. Dzięki rozwoju technologicznemu, również w zakresie współczesnej ortodoncji, każdy z nas ma możliwość skorzystania z urządzeń, które są skuteczne i wpływają na naszą estetykę uśmiechu. Jakie aparaty możemy wybrać?

 • Aparaty na zęby metalowe – są to najbardziej popularne, a przy okazji najtańsze rozwiązania, których zamki są mocno widoczne na zębach, dlatego przeznaczone są dla osób, którym nie zależy na estetyce uśmiechu w trakcie leczenia. Są oczywiście tak samo skuteczne, jak aparaty estetyczne.
 • Aparaty na zęby kryształowe i porcelanowe – aparaty o zamkach kryształowych lub porcelanowych, klasyfikowane do aparatów estetycznych. To właśnie one są mało widoczne na zębach i dzięki temu często wybierają je osoby, które nie chcą rzucać się w oczy pod kątem założonego aparatu. Są oczywiście rozwiązaniami droższymi od tych z zamkami metalowymi
 • Aparaty na zęby dla alergików – ich zamki wykonywane są z tytanu, a więc materiału biokompatybilnego, który nie wchodzi w jakiekolwiek reakcje z organizmem. Są w pełni bezpieczne dla alergików i oczywiście daję tak sam doskonałe efekty jak pozostałe aparaty ortodontyczne.

Jak wygląda leczenie ortodontyczne?

Ortodonta z Warszawy w pierwszej kolejności zaprasza na konsultację, w trakcie której poznaje problem pacjenta i ma możliwość wykonania badania stomatologicznego, które ma na celu sprawdzenie stanu uzębienia oraz zgryzu. W oparciu o to oraz wykonane zdjęcia zębów, ma on możliwość przygotowania dokładnego planu leczenia, który okaże się skuteczny w przypadku konkretnego pacjenta. Dochodzi do założenia wybranego przez pacjenta aparatu – każdy ortodonta w Warszawie zapewnia szybki i bezbolesny zabieg, a także późniejsze wizyty kontrolne, podczas których możliwe jest sprawdzenie, czy cały proces leczenia przebiega prawidłowo.

Leczenie ortodontyczne nie jest więc skomplikowane, a przynosi naprawdę znakomite efekty – warto więc zgłosić się do specjalisty, również takiego, jak ortodonta dziecięcy.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone