Zamknij
REKLAMA

Domowe sposoby na potencję

11:42, 23.04.2019 | artykuł sponsorowany

Problemy z potencją dotykają mężczyzn w różnym wieku. Przyczyn tych zaburzeń jest wiele, a jest to między innymi stres, nieprawidłowo zbilansowana dieta, brak aktywności fizycznej, czy niska samoocena. Wielu mężczyzn nie od razu decyduje się na skorzystanie z pomocy specjalisty, a szuka na początek domowych sposobów na potencję. Istnieją domowe sposoby, które mogą poprawić nasze życie seksualne i opierają się one głównie na wprowadzeniu zmian w codziennej diecie i zwiększenie aktywności fizycznej. Można również zacząć stosować preparaty ziołowe i tabletki, które są dostępne w aptekach bez recepty. Czas się dowiedzieć, w jaki sposób można poprawić potencję w domowych warunkach - najlepiej czytając poradnik od specjalistów z https://memberxxl.pl/.

Aktywność fizyczna na potencję

Jeżeli dopiero co zauważasz u siebie zaburzenia erekcji, to na początek możesz spokojnie zaczekać i przed rozpoczęciem leczenia warto wypróbować domowe sposoby na potencję. Do zaburzeń z erekcją może dojść przez słabą kondycję ciała, a także zaburzenia w pracy organizmu, które pojawiają się przez stosowanie używek. Tak więc warto na początek zmienić nieco swój styl życia i usunąć z niego czynniki, które mogą sprawić, że osiągnięcie wzwodu sprawi nam trudności. Po pierwsze warto jest ograniczyć lub całkowicie zrezygnować z papierosów i alkoholu. Nie warto również pić kawy w nadmiernych ilościach, ponieważ ona również może przyczynić się do problemów z erekcją. Używki wszelkiego rodzaju sprawiają, że organizm zmuszony jest do szybszej pracy, a przez to pogarsza się praca wszystkich narządów i układów. Najbardziej poszkodowany jest układ sercowo-naczyniowy, a także nerwowy.

Do poprawienia potencji warto również zwiększyć swoją aktywność fizyczną. Nawet nie wiele ruchu w ciągu dnia może przyczynić się do poprawy działania organizmu, ponieważ zostaje on dotleniony, zwiększa się jego kondycją, a także poprawia się witalność. Ruch wspomaga produkcję testosteronu, czyli hormonu, który ma ogromny wpływ na sprawność seksualną. Jeżeli zaczniesz ćwiczyć i zrezygnujesz z używek, to już po kilku tygodniach będziesz mógł zauważyć pierwsze zmiany.

Dieta na potencję

Kolejnym domowym sposobem na problemy z potencją jest wprowadzenie zmian w codziennej diecie. Jednak ta korekta, da efekty dopiero po kilku miesiącach jej stosowania. W diecie na potencję konieczne jest zmniejszenie ilości tłuszczów zwierzęcych. Zamiast nich na talerzu powinny pojawić się produkty, które przyczyniają się do poprawy potencji. Ich stosowanie może zmniejszyć ryzyko rozwoju miażdżycy, a choroba ta często jest przyczyną impotencji. W diecie na erekcję nie może zabraknąć produktów, które zwierają w sobie nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy z grupy B i witaminę E, cynk i selen. Na talerzu jak najczęściej powinny pojawiać się:

 • Ryby (najlepiej wybierać tłuste, ponieważ są one bogate w kwasy tłuszczowe i witaminy rozpuszczalne w tłuszczach)
 • Oleje roślinne (są one źródłem witaminy E – najlepiej wybrać olej rzepakowy i słonecznikowy)
 • Ostrygi (są drogie, ale od czasu do czas warto je spożywać, ponieważ są silnym afrodyzjakiem, a dodatkowo są bogatym źródłem cynku, który zwiększa i reguluje poziom testosteronu)
 • Imbir (korzystnie wpływa na krążenie krwi)
 • Banany (są bogatym źródłem cynku)
 • Warzywa zielone (zawierają one apiol, czyli substancję czynną, która skutecznie podnosi poziom libido)
 • Arginina (najlepiej szukać jej naturalnych źródeł. Znajduje się ona w ziołach i warzywach. Ma silne działanie pobudzające).

Zioła na potencję

Domowym sposobem na potencję jest zastosowanie ziół, które mają naturalne i bezpieczne działanie na organizm mężczyzny i kobiety. Dają one szybkie efekty, a do tego nie uzależniają organizmu, tak jak jest to w przypadku chemicznych preparatów na potencję. Zioła, które można stosować w celu zwiększenia potencji seksualnej to:

 • Żeń-szeń – przyczynia się on do przyśpieszenia krążenia krwi, wzmacnia organizm, ma działanie pobudzające i zwiększa odporność organizmu na stres. Dzięki temu podnosi poziom libido, ułatwia osiągnięcie erekcji, a także poprawia nastrój.
 • Palma sabal – najlepiej wybierać owoce pochodzące z tej rośliny, ponieważ są one bogate w składniki, które zmniejszają ryzyko pojawienia się problemów z przerostem prostaty, a dzięki temu zapobiegają zaburzeniom erekcji.
 • Mleczko królewskie – jest to naturalny preparat, który jest bogatym źródłem cennych witamin i minerałów. Dostarcza do organizmu aminokwasy i feromony, które sprawiają, że zwiększa się nasza ochota na seks. Ma również działanie wzmacniający na cały organizm. Przyczynia się do wzrostu poziomu testosteronu we krwi, a także znacząco poprawia sprawność seksualną.
 • Korzeń Suma – jest to inaczej korzeń żeń-szenia brazylijskiego. Jego zadaniem jest podniesienie poziomu libido, a także regulowanie pracy gospodarki hormonalnej. Dodatkowo ta roślina przyczynia się do znaczącej poprawy wydajności fizycznej, dzięki czemu wrasta nasza kondycja.
(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone