Zamknij
REKLAMA

Akcja "Medale dla najlepszych!" startuje!

12:00, 07.05.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Medal - symbol zwycięstwa, który kryje za sobą historię: tysiące godzin poświęconych na treningi, przelany pot i setki wyrzeczeń. Dlatego, niezależnie od zajętej pozycji każdego, komu na szyje zawieszony zostanie on zawieszony można nazwać najlepszym.

Niezależnie od tego, czy to amatorskie zawody, czy profesjonalne zmagania perspektywa zdobycia medalu jest dla zawodników dodatkową motywacją. Nic w tym dziwnego. Medale od zawsze były symbolem zwycięstwa zarezerwowanym dla najlepszych z najlepszych. Najważniejsze z nich - medale olimpijskie - wręcza się od pierwszych igrzysk zorganizowanych w 1896 roku w Atenach. I choć udział oraz szansa na zdobycie medali olimpijskich zazwyczaj nadarza się zawodnikom, którzy na przygotowania poświęcili całe życie, tak istnieje szereg wydarzeń, w których o medale może zawalczyć każdy miłośnik sportu.

Fakt ten rozumie firma MCC Medale - producent medali sportowych na zamówienie. W ramach akcji, której twarzą w 2019 roku została Justyna Święty-Ersetic - mistrzyni Europy w biegu na 400m i w sztafecie 4×400m z Berlina (2018) - będzie ona chciała zwrócić uwagę na to, że niezależnie od tego, na jakim poziomie odbywają się zmagania sportowe, każdy uczestnik, na którego szyi zawiśnie medal może czuć się najlepszym.

Medale dla najlepszych!” to akcja, która ma uświadomić, że ważny jest sam fakt podjęcia wyzwania. Każdy sportowiec stający do rywalizacji ma za sobą bowiem historię. Szereg wyrzeczeń, godziny treningów, potknięcia i kontuzje, z którymi się zmagał, przelany pot i ogromną determinację w dążeniu do celu, która doprowadziła go w miejsce, w którym się znajduje.

Jednak medale dla najlepszych nie są zarezerwowane tylko dla sportowców. Sięgnąć mogą po nie również organizatorzy wydarzeń sportowych. To właśnie oni - niezależnie od rozmiaru organizowanych zawodów - dopełniają wszelkich starań, żeby zapewnić rywalizację na najwyższym poziomie. Jednym z elementów tych działań są medale, które trafią do zawodników. Najlepsi organizatorzy dbają o to, żeby były one nie tylko dodatkowym impulsem dla zawodników, ale też wizytówką promującą zawody.

MCC Medale - medale dla najlepszych!

Łódzki producent - firma MCC Medale dostarczająca medale sportowe na wydarzenia w Polsce i poza jej granicami rozumie tę zależność. Doświadczenie płynące ze współpracy z czołowymi organizatorami, jak i reakcje ludzi, którzy nagrodzeni zostali krążkiem przygotowanym przez firmę pokazują, że medale to istotny element sportowej rywalizacji.

I właśnie dlatego w swojej działalności MCC Medale stawia na to, żeby dostarczane produkty spełniły wszystkie wymagania zarówno organizatorów, jak i uczestników zawodów. By były medalami dla najlepszych, ukoronowaniem wysiłku i determinacji w dążeniu do celu.

Udaje się to osiągnąć m. in. dzięki dokładnemu poznaniu potrzeb klientów. Wiedza czerpana wprost od czołowych organizatorów wydarzeń w Polsce przekładana jest na projekty, w których procesie tworzenia udział bierze zespół artystów-grafików. Gotowe medale są więc odzwierciedleniem ducha sportowej rywalizacji, emocji towarzyszących zmaganiom, pokonanych trudności w trakcie przygotowań i niezwykłej determinacji włożonej w osiągnięcie celu.

Takie podejście sprawia, że każdego roku firma dostarcza tysiące medali na setki wydarzeń w Polsce i poza jej granicami. Wysoka jakość i unikalne wzory zaowocowały również wieloma współpracami. MCC Medale jest oficjalnym dostawcą medali Polskiego Związku Lekkiej Atletyki w roku 2019, partnerem Polskiego Związku Kajakowego i Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego.

Więcej informacji o akcji “Medale dla najlepszych!” można znaleźć na stronie: www.mccmedale.pl/medale-dla-najlepszych/

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone