Zamknij
REKLAMA

Zakłady bukmacherskie - praktyczne porady dla początkujących

10:35, 26.04.2019 | artykuł sponsorowany

Zakłady bukmacherskie cieszą się coraz większą popularnością. Wiele osób doświadczonych w obstawianiu traktuje je jako dobry sposób na regularne zdobywanie całkiem pokaźnych zastrzyków gotówki do domowego budżetu. Zarabianie na zakładach dużych pieniędzy nie jest proste, wymaga wielu prób i doświadczeń. Efekt, który można osiągnąć sprawia jednakże, że z całą pewnością warto choć spróbować przygody z obstawianiem zakładów bukmacherskich. Jak to zrobić mądrze? Podpowiadamy w poniższym artykule.

  1. Konto u kilku bukmacherów
  2. Skoncentruj się na tym, na czym się znasz
  3. Single – najbezpieczniejsza forma typowania
  4. Analiza skuteczności zakładów

Konto u kilku bukmacherów

Jedną ze sprawdzonych porad dla osób początkujących jest założenie konta u kilku legalnych bukmacherów w internecie, m.in.u LV BET. Posiadając konta w kilku firmach można postawić zakłady na dowolne wydarzenia po najlepszym możliwym kursie. Należy pamiętać, aby wybierać jedynie legalne firmy, tzn. takie, które posiadają odpowiednie licencje i uprawnienia wydane przez Ministerstwo Finansów. Gra u nielegalnych bukmacherów może się skończyć wysokimi karami finansowymi (mandatami) dla obstawiającego.

Skoncentruj się na tym, na czym się znasz

Obstawiając zakłady w https://lvbet.pl/pl/20zl-bez-depozytu, skoncentruj się na kilku dyscyplinach, w których czujesz się pewnie i posiadasz z ich zakresu wiedzę. Najlepiej więc skupić się na maksymalnie kilku konkurencjach lub branżach, w których możesz w dłuższym czasie stać się prawdziwym ekspertem. W przypadku sportu, dobrze jest wybrać nie tylko dyscyplinę, ale nawet konkretną ligę i na niej się w sposób maksymalny skoncentrować.

Single – najbezpieczniejsza forma typowania

Za najbezpieczniejszy rodzaj typowania uważa się tzw. Single. W przypadku stawiania Singla szanse na powodzenie mogą wynieść nawet 50%. Każdy kolejne zdarzenie na kuponie sprawia, że twoje szanse na zwycięstwo maleją. Dlatego też najlepiej obstawiać Single, ewentualnie Zakłady Ako z maksymalnie 2-3 zdarzeniami na kuponie. Każde kolejne zdarzenie zmniejsza twoje szanse na wygraną.

Analiza skuteczności zakładów

Bardzo istotne jest prowadzenie historii zakładów i systematyczne analizowanie ich skuteczności. Niestety, niewielu graczy przestrzega tej zasady. Szkoda, bowiem sposób ten pozwala na wyeliminowanie swych mankamentów i błędów oraz wyciągnięcie wniosków na przyszłość.

Rozpoczęcie obstawiania zakładów nie jest trudne. Mamy nadzieję, że dzięki wskazanym wyżej poradom, twoje pierwsze zakłady zakończą się pełnym sukcesem.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone