Zamknij
REKLAMA

Autoryzowany Punkt Dealerski marki Kia we Włocławku zaprasza!

11:00, 22.05.2019 | artykuł sponsorowany
Kia Włocławek czeka na klientów w godzinach pracy Centrum Handlowego Wzorcownia

Kompleksowa, profesjonalna obsługa, wygodne rozwiązania serwisowe i oczywiście – auta z najwyższej półki. Takie rzeczy tylko w salonie Kia Włocławek w Centrum Handlowym Wzorcownia. Tutaj znajdziesz auto swoich marzeń!

Odwiedzając Autoryzowany Punkt Sprzedaży tej wybitnej koreańskiej marki, macie Państwo możliwość skorzystania z jazd testowych i zakupu pełnej gamy modeli marki Kia. Oferta skierowana jest dla klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw, a także dla firm, które zarządzają dużą flotą samochodów.

We wszystkim pomocą służy profesjonalna i doświadczona obsługa doskonale znająca oczekiwania klientów. Pracownicy salonu chętnie udzielą Wam informacji w sprawie proponowanych, gotowych rozwiązań serwisowych, zajmą się wszystkimi formalnościami i zaproponują atrakcyjne produkty ubezpieczeniowe.

Co więcej, Kia, to gwarancja najnowszych rozwiązań technicznych i wiodąca 7-letnia gwarancją na auto. Bo zadowolenie klienta jest priorytetem Kia!

To nie wszystko!

Poznaj samochody marki Kia i zdecyduj się na zakup, a otrzymasz voucher na usługi serwisowe, części lub akcesoria. Promocja obowiązuje do końca maja!

Kia Włocławek czeka na Państwa w godzinach pracy Centrum Handlowego Wzorcownia tj. od poniedziałku do soboty od godziny 9:00 do 21:00, a także w niedziele handlowe od 10:00 do 20:00. Zapraszamy na www.kiawloclawek.pl lub do kontaktu telefonicznego +48 724 515 000.
 

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone