Zamknij
REKLAMA

Zakłady BetClic już w Polsce! 

07:57, 23.05.2019 | artykuł sponsorowany

Pod koniec ubiegłego roku licencję o numerze PS4.6831.11.2017 na zakłady wzajemne online w Polsce uzyskała firma BEM Operations Limited. W terenie Rzeczpospolitej reprezentuje ich Pejot 1 Sp. z o.o.

BEM Operations Limited należy do BetClic Everest Group i w polskiej Sieci będzie organizować zakłady pod nazwą BetClic Polska. 

Piszemy "będzie", ponieważ mimo iż posiadają już pełne uprawnienia, ich oficjalny polski serwis wciąż jest w przygotowaniu. Istnieją jednak całkiem realne podstawy by twierdzić, że będzie w pełni gotowy już w 2019 roku. Według dopływających do nas informacji betclic pl wystartuje pod koniec maja lub na początku czerwca 2019 roku.

Dlaczego dopiero teraz?

Bet Clic działał już u nas przed aferą hazardową i zmianami zapisów w ustawie. Kiedy w 2017 restrykcyjne zmiany zostały wdrożone w życie buk, podobnie jak wiele innych stron bukmacherskich niezarejestrowanych w Polsce, musiał zakończyć świadczenie swych usług w polskiej Sieci,a ich witryny zostały zablokowane i trafiły do Rejestru Domen Zakazanych. Należy podkreślić, że do rejestru stron zakazanych trafiły jedynie firmy, które nie zablokowały dostępu graczom z Polski. Tematem tego artykułu są jednak kwestie związane z betclickiem w legalnym dla Polaków wydaniu, który będzie działał pod adresem betclic.pl i, co ważne, będzie płacił wszystkie należne podatki: Vat, CIT oraz bukmacherski podatek obrotowy w naszym kraju.

Niewielu bukmacherów zdecydowało się na powrót, jednak jak widać Bectlik nie ma najmniejszego zamiaru należeć do tej grupy. Dla polskich graczy to duży plus, ponieważ bukmacher ten ma ogromną renomę w Europie i prezentuje naprawdę interesującą ofertę. Bet clic to pierwszy z dużych europejskich graczy, który otrzymał polską licencję i zdecydował się działać legalnie.

Czy jej polska wersja będzie taka sama?

Ciężko powiedzieć, ponieważ przepisy hazardowe w naszym kraju są bardzo surowe, co odbija się właśnie na graczach. Jednak biorąc pod uwagę fakt, iż firma cieszy się tak dużym uznaniem za granicą, można liczyć na to, że ich oferta będzie dość korzystna również dla Polaków. Na pewno w ofercie nie będzie kasyna online oraz pokera, gdyż te gry objęte są monopolem Państwa.

W przypadku BetClic opinie polskich graczy pokazują, że właśnie ten bukmacher może zdobyć całkiem duży procent polskiego rynku. Czy jest to prawdą? Pozostaje nam czekać, a z pewnością się przekonamy. Nie jest to jednak wykluczone, gdyż umiejętnie trafiają w oczekiwania swoich klientów, a polski rynek jest im doskonale znany. Opisywana firma jest znana w macierzystym kraju, czyli Francji z bardzo wysoko ocenianej aplikacji mobilnej. 

Czy wiadomo coś na temat promocji, jakie przygotowują dla polskich graczy BetClic zakłady bukmacherskie? Czy pojawi się kod bonusowy BetClic? 

W momencie, kiedy piszemy niniejszy tekst (czyli w połowie maja), oficjalna polska strona nie jest jeszcze uruchomiona. Wpisując w wyszukiwarkę adres domeny, gracz trafi na witrynę, gdzie znajduje się informacja na temat tego, że BetClick jest już w pełni licencjonowany i wkrótce powróci z szeroką ofertą bukmacherską specjalnie dopasowaną do oczekiwań polskich graczy. 

Co może się za tym kryć?

Oczywiście fani obstawiania meczy oczekują na szeroką ofertę, nowoczesną aplikację mobilną, a gracze bonusy powitalne i dla stałych graczy. Zobaczymy w jakiej formie pojawi się BetClic bonus, czy też strona, podobnie jak w przeszłości, zdecyduje się na Cashback jako ofertę powitalną. Oczywiście to również pozostaje tajemnicą (kwoty bonusów na start, czy oferta retencyjna), jednak nie jest wykluczone, że ta opcja pojawi się w ofercie, ponieważ bonusy bukmacherskie są w Polsce popularne, niejako wymusza to też coraz bardziej konkurencyjny rynek. 

A skoro bonus, to i BetClic kod bonusowy, którego z pewnością nie będzie trudno znaleźć ponieważ zacznie się pojawiać w artykułach na serwisach specjalizujących się w publikowaniu treści związanych z zakładami wzajemnymi. Podobnie, jak bukmacher BetClic w rankingach bukmacherskich. Być może na wysokich pozycjach...

Dopóki jednak to nie nastąpi i nie mamy dostępu do BetClic kod promocyjny, w rankingach można wyszukiwać innych, które zapewniają zwiększenie bonusowych środków u innych legalnych bukmacherów, jak na przykład forBET czy Fortuna. Zakłady bukmacherskie Fortuna to lider polskiego rynku online, iforbet to jeden z tych mniejszych graczy, którzy ambitnie walczą o udziały rynkowe.

Kiedy nowa oferta będzie w pełni gotowa i w końcu pojawi się też kod promocyjny BetClic, polscy internauci będą mogli stwierdzić czy jest on korzystniejszy od tych już dostępnych na rynku. Dodatkowo dla każdego lepszy, czy korzystniejszy może znaczyć coś innego. Wielu gracze ma odmienne preferencje, w zależności od tego czy obstawią live, pre-live za pośrednictwem aplikacji na smartfonie, czy komputera. 

Czy BetClic Bet jest w pełni bezpieczny?

Tak i to z dwóch powodów. Pierwszym i najważniejszym jest fakt, że są w pełni licencjonowani, a więc obstawianie u nich nie jest obciążone żadnymi konsekwencjami prawnymi. 

Dodatkowym plusem jest fakt, że BetClik Everest Group, to potężna spółka holdingowa, do której należą również takie marki, jak Expekt czy bet-at-home. Posiada ona potężny kapitał zakładowy, co gwarantuje wypłacalność zwłaszcza w sytuacji, kiedy na terenie Polski działają dzięki licencji Ministra Finansów i podlegają naszemu krajowemu prawu.

Kolejnym atutem marki Bet Click jest to, że są nastawieni na ciągłą modernizację i rozwój technologiczny swojej firmy. Właściciel firmy to Nicolas Beraud, który po opuszczeniu BetClicu zajmował wysokie stanowiska również w TripleFun, która tworzy gry na urządzenia mobilne. 

Dzięki doświadczeniu zdobytemu w tej firmie, Beraud po powrocie do bukmacherki dźwignął swą markę z kolan i sprawił, że zaczęła funkcjonować i czerpać znacznie większe zyski niż w momencie, kiedy stanowisko dyrektora generalnego zajmowała Isabelle Andres. 

Dzięki postawieniu na rozwój serwisu pod względem maksymalnej poprawy jego działania na urządzeniach mobilnych, każdy kraj, w którym pojawia się ten bukmacher, ma do czynienia z przejrzystą, wygodną i funkcjonalną stroną oraz aplikacją. Bukmacher BetClic stawia na mobilność i prostotę.  

Zobacz nowego bukmachera kod promocyjny Betclic https://www.rynekbukmacherski.pl

Co ciekawe, zanim Beraud wkroczył ze swoimi zmianami, ich apka w AppStore miała tylko 1.2 gwiazdki, co plasowało ją w kolejce do całkowitego pominięcia w sklepie, natomiast teraz jej ocena sięga 4.7 gwiazdki i należy ona do listy najlepszych bukmacherskich aplikacji w Europie. Zapowiada się więc ciekawie...

Najbliższe miesiące pokażą, czy BetClic będzie w stanie zawalczyć o pozycję top-3 w naszym kraju z Fortuną, STS i Totolotkiem.

Należy pamiętać, że dozwolona jest gra tylko u legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Gra u nielegalnych jest zabroniona przez prawo. Każda forma hazardu wiąże się z ryzykiem utraty środków finansowych czy problemem uzależnień.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone