Zamknij
REKLAMA

Gdzie najlepiej spędzić panieński? W tunelu aerodynamicznym!

08:29, 14.06.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Wieczór panieński to niezapomniana impreza przed jednym z najważniejszych dni w życiu, czyli ślubem. Od kilku lat w naszym kraju bardzo dużą popularnością cieszą się właśnie wieczory panieńskie. Obowiązek organizacji tego rodzaju wydarzenia spada na świadkową.

Gdzie najlepiej spędzić wieczór panieński? Jakie atrakcje przygotować, aby zachwycić przyszłą pannę młodą oraz przyjaciółki i dostarczyć im takiej ilości wrażeń, że będą je wspominać przez długie lata? Odpowiedź na te pytania jest bardzo prosta - zabierz je do tunelu aerodynamicznego we Flyspot! 

Wieczór panieński

Organizacja ślubu i przyjęcia weselnego to spore wyzwanie logistyczne. Bardzo miłym przerywnikiem w przedślubnym szaleństwie jest wspólna zabawa z przyjaciółkami podczas wieczoru panieńskiego. Na wiele sposobów można spędzać ten wyjątkowy czas, m.in. w pubie, SPA, podczas kilkudniowego wyjazdu w piękne miejsce. Można je również spędzić w bardziej aktywny i ekstremalny sposób - w tunelu aerodynamicznym pod Warszawą.

Flyspot

Flyspot to miejsce, gdzie spełniane są marzenia o lataniu. Wszystko odbywa się pod opieką wykwalifikowanych instruktorów. Tunel aerodynamiczny to urządzenie, która pozwala poczuć się jak ptak. Podczas budowy tunelu wykorzystano bowiem technologię opracowaną przez niemiecką firmę Indoor Skydiving Germany GMBH. Zajmuje się ona budowaniem tuneli aerodynamicznych przeznaczonych dla profesjonalistów, jak i amatorów.    

Budynek Flyspot jest żelbetową konstrukcją o zmiennej grubości ścian i stropów. Kształtem przypomina prostopadłościan i składa się z wewnętrznej bryły w kształcie rury cylindrycznej, zawierającej podstawową technologię wertykalnego tunelu wiatrowego. 

Najważniejszą część stanowi tunel aerodynamiczny, a mówiąc obrazowo szklany walec będący fragmentem kubatury, w której potężne wentylatory wytwarzają wiatr o prędkości ponad 300 km/h. To właśnie dzięki temu osoby znajdujące się w tunelu mogą unosić się na wysokość nawet kilkunastu metrów. 

Wieczór panieński w tunelu aerodynamicznym

Organizacją fantastycznych, a zarazem niepowtarzalnych i jednych w swoim rodzaju imprez zajmuje się firma Flyspot z okolic Warszawy. To naprawdę świetna propozycja na nietypowy wieczór panieński. To miejsce, w którym naprawdę można spełnić swoje marzenia o lataniu. Przy okazji można uczestniczyć w sportowej rywalizacji. 

Flyspot jest gwarancją ekstremalnych przeżyć. Pozwala poczuć się niczym w chmurach. Jedno jest pewno - przez długi czas uśmiech nie będzie schodził z twarzy zaproszonych gości. Ta przygoda zostanie w ich pamięci na długie lata. 

Jak to działa? Uczestnicy wchodzą do specjalnego pomieszczenia inaczej mówiąc tunelu, w którym specjalny strumień powietrza jest kierowany w górę z prędkością blisko 300 km i pozwala pokonać grawitację. Prawdę mówiąc, to są tak silne emocje i przeżycia, że trudno je opisać i porównać do czegokolwiek. To po prostu trzeba przeżyć!

Wspomniana firma zajmuje się pełną organizacją imprezy, w tym wieczoru panieńskiego. Oferta jest dopasowywana pod każdego indywidualnie. Zapewniany jest catering. Ponadto można skorzystać z w pełni darmowego parkingu na terenie Flyspot. Mało tego, na koniec wizyty każda osoba otrzymuje pamiątkowy film oraz certyfikat potwierdzający udział lot w tunelu aerodynamicznym. 

Wybierz swój pakiet

Flyspot w swojej szerokiej ofercie posiada kilka rodzajów pakietów w bardzo atrakcyjnych cenach. Podczas wieczoru panieńskiego skorzystać można z pakietu Adult Starter (2 loty dla jednej osoby), Couple Starter (4 loty dla dwóch osób), Adult Pro (4 loty dla jednej osoby) oraz Couple Pro (8 lotów dla dwóch osób). 

Po ustaleniu i wybraniu odpowiedniego pakietu nie pozostaje już nic innego, jak wybrać konkretny dzień i godzinę, kiedy chcemy zorganizować imprezę w tunelu aerodynamicznym. 

Zarezerwuj lot w tunelu

Lot w tunelu aerodynamicznym to świetna alternatywa na nietuzinkowy sposób spędzenia wieczoru panieńskiego. To bardzo oryginalny pomysł, który zachwyci każdą przyszłą pannę młodą i znajomych. Będzie to zarazem niesamowita przygoda dla wszystkich uczestników!

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone