Zamknij
REKLAMA

Terminal płatniczy dla przedsiębiorcy. Jaki wybrać?

12:42, 21.06.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

W ramach programu Polska Bezgotówkowa przedsiębiorcy mogą otrzymać do 3 darmowych terminali płatniczych i przez 12 miesięcy nie płacić abonamentu ani prowizji od transakcji. Jakie warunki należy spełnić?

Program Polska Bezgotówkowa to inicjatywa największych na polskim rynku wydawców kart, agentów rozliczeniowych, a także Związku Banków Polskich i sektora publicznego. Związana jest z deklaracją przedstawicieli polskiego rządu dotyczącą upowszechnienia płatności bezgotówkowych w naszym kraju. Program zyskuje coraz więcej zwolenników, a darmowych terminali w przedsiębiorstwach wciąż przybywa. Na czym polega program Polska Bezgotówkowa?

Kto może wziąć udział w programie i otrzymać darmowy terminal płatniczy?

W programie mogą wziąć udział przedsiębiorcy, którzy do tej pory – lub przez okres ostatnich 12 miesięcy – nie udostępniali swoim klientom płatności bezgotówkowych. W ramach programu mogą oni zyskać do trzech darmowych terminali płatniczych.

Nie każdy jednak przedsiębiorca, który nie posiada w swojej firmie terminala płatniczego będzie mógł dostać urządzenie za 0 zł. Należy pamiętać, że w Polsce Bezgotówkowej nie mogą wziąć udziału sieci handlowo-usługowe oraz franczyzobiorcy, którzy posiadają więcej niż 5 placówek. Zgodnie z regulaminem, by nie płacić prowizji od transakcji, nie można też przekroczyć 100 tysięcy złotych obrotu na pojedynczym urządzeniu.

Jakie terminale płatnicze dostępne są w ramach programu?

Uczestnicy programu Polska Bezgotówkowa mają do dyspozycji różnego rodzaju urządzenia. Jednym z nich jest terminal Smart D220, czyli nowoczesne, przyjazne w obsłudze urządzenie, które po 12 miesiącach - w ramach oferty eService - przechodzi bezpłatnie na własność przedsiębiorcy.

Urządzenie gwarantuje najwyższy stopień bezpieczeństwa i akceptuje płatności kartami Mastercard, Visa, JCB, UPI i Diners. Przyjmuje także coraz popularniejsze płatności systemem BLIK i telefonem komórkowym.

Terminal płatniczy typu Smart posiada wytrzymałą baterię, która pozwala na wykonanie nawet do 200 transakcji. Ponadto umożliwia przechowywanie elektronicznych potwierdzeń transakcji. Dzięki temu nie ma konieczności kupowania papieru do terminala co przekłada się na oszczędność nawet 6 groszy na każdej transakcji. Co więcej, terminal Smart jest bezprzewodowy, lekki, poręczny i posiada ekran dotykowy. Ma także połączenie przez Wi-Fi lub GSM.

Przedsiębiorca może również zdecydować się na terminal standardowy. Po upływie 12 miesięcy nie przechodzi on jednak na własność przedsiębiorcy. Miesięczna opłata za jego wynajem wynosi 39 zł miesięcznie.

Terminal standardowy, podobnie jak Smart, zapewnia bezpieczeństwo transakcji i akceptuje płatności telefonem komórkowym, systemem BLIK oraz kartami płatniczymi Mastercard, Visa, Diners, JCB i UPI. Co więcej, dostępny jest zarówno w wersji stacjonarnej, jak i przenośnej.

Terminal płatniczy cena

Choć instalacja terminala kart płatniczych wiąże się zazwyczaj z poniesieniem pewnych kosztów terminale oferowane w ramach programu Polska Bezgotówkowa są darmowe. Ponadto, uczestnicy programu zwolnieni są z opłat związanych z obsługą urządzeń przez okres 12 miesięcy. To znaczne udogodnienie dla przedsiębiorców, zwłaszcza tych, którzy otwierają nowy biznes.

Program ma na celu upowszechnianie i promowanie obrotu bezgotówkowego wśród Polaków.  Jest to możliwe dzięki rozbudowie i poszerzaniu sieci punktów akceptujących karty płatnicze i poprzez poszerzenie świadomości obywateli.

Liderem i największym agentem rozliczeniowym w Polsce jest eService. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat oferty eService w ramach Polski Bezgotówkowej wejdź na stronę https://bezgotowki.pl/.

(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone