Zamknij
REKLAMA

Abler zaprasza Włocławek na bezpłatne projektowanie kuchni

00:00, 04.07.2019 | materiały partnera
Skomentuj

Kilkadziesiąt minut jazdy – dystans między Włocławkiem a Toruniem – to naprawdę niewiele, gdy w grę wchodzi inwestycja na lata. Planujesz nową kuchnię? Dotychczasowa nie spełnia oczekiwań i chcesz dobrego rozplanowania kolejnej? W planie masz remont? Skorzystaj z bezpłatnego projektowania kuchni w Ablerze Toruń.

Kuchnia to miejsce, gdzie szczególne znaczenie ma odpowiednie usytuowanie poszczególnych szafek, odległości między poszczególnymi strefami czy wymiary elementów zabudowy. Stąd tak ważne jest odpowiednie zaprojektowanie zabudowy kuchennej. Abler w Toruniu – sieć sklepów i hurtowni z 20-letnią tradycją – zapewnia klientom nie tylko bezpłatne projekty i wizualizacje ich przyszłych kuchni. To również wyjątkowy w skali kraju program Jazda Próbna Kuchni – testowanie różnych ustawień zabudowy przy wykorzystaniu mobilnych mebli. W ten sposób możesz poczuć, czy aneks kuchenny będzie w pełni funkcjonalny lub zweryfikować, jak sprawdzi się wyspa kuchenna jeszcze zanim powstaną.

Projektowanie kuchni w Toruniu

Zlokalizowany przy Grudziądzkiej 177A Abler Toruń to jeden z ośmiu oddziałów spółki, która zapewnia swoim klientom wysokiej jakości materiały do wnętrz: od podłóg i akcesoria przez drzwi po płyty meblowe czy blaty kuchenne oraz okucia meblowe. Jazda Próbna Kuchni to całkowicie darmowa usługa ze strony firmy – Abler pomaga w ten sposób w wyborze najlepszego wariantu kuchni w zależności od indywidualnych potrzeb i możliwości danej osoby. Choć internet i symulatory pozwalają na ogólne wizualizacje kuchni, żadna maszyna nie zastąpi kontaktu ze specjalistką, która – na podstawie rozmowy i oczekiwań odbiorców – zasugeruje idealne rozwiązanie zarówno dla rodziny z dziećmi jak i singla potrzebujące aneksu kuchennego.

O możliwościach Jazdy Próbnej Kuchni regularnie przekonują się mieszkańcy całego regionu – od Bydgoszczy po Włocławek. Sprzyja temu korzystna lokalizacja siedziby spółki Abler i salonu, w którym – na ulokowanej na piętrze antresoli – znajduje się pomieszczenie do testów ustawień kuchni. Niezależnie od rozmiarów pomieszczenia, specyfiki kuchni czy możliwości budżetowych właścicieli, Abler pokazuje jak optymalnie wykorzystać przestrzeń kuchenną.

Na czym polega Jazda Próbna Kuchni?

Jak wygląda spotkanie JPK w praktyce? Aby umówić się na testowanie i projektowanie kuchni wystarczy umówić się na dogodny termin z projektantką Ablera Toruń pod nr tel. 601 308 851. Gdy data jest ustalona, czas na spotkanie na antresoli w siedzibie salonu Abler. Tam projektantka przeprowadzi najpierw kilkudziesięciominutową rozmowę obejmującą m.in. oczekiwania właścicieli nieruchomości. Warto przygotować plan pomieszczenia z uwzględnieniem lokalizacji okna, przyłączy czy innych rozwiązań. Cały zebrany tak materiał będzie podstawą do kluczowego punktu Jazdy Próbnej Kuchni.

Mając pełne zestawienie informacji można ruszyć do odwzorowania Twojego pomieszczenia. Dotyczy to zarówno metrażu jak i elementów stałych – od drzwi po okno. Wewnątrz, projektantka Ablera ustawi odpowiedniki mebli kuchennych tak, by idealnie odpowiadały wymiarom kuchni. Uwzględni detale – przyłącza, miejsce na drzwi. W ten sposób powstanie wzór kuchni – obecnej lub przyszłej. To początek eksperymentów – mobilność mebli sprawia, że można sprawdzić komfort ich używania, łatwości obsługi, różne warianty zabudowy. To czas na wielkie testy – własne i przy wsparciu wiedzy i doświadczenia projektantki Ablera.

Projekt i wizualizacja kuchni w Toruniu

Wizyta nie kończy się jedynie samym przetestowaniem ustawień i analizą funkcjonalności. Gdy uda się osiągnąć idealny wariant, specjalistka Ablera przystąpi do pracy nad profesjonalnym projektem kuchni oraz jej wizualizacją – tak, by właściciele nieruchomości mieli pełen przegląd tego, jak wkrótce może wyglądać ich wymarzone pomieszczenie.

W ten sposób Abler od kilku lat wspomaga swoim doradztwem, wiedzą i doświadczeniem setki mieszkańców nie tylko Torunia. Jazda Próbna Kuchni – usługa wyróżniona marką Made in Torun – realizowana jest w siedzibie firmy dla mieszkańców z całego regionu, również Włocławka.
Zobacz więcej informacji o projekcie Jazda Próbna Kuchni w Toruniu i umów się na termin swojej wizyty.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (5)

Mieszkaniec toruniaMieszkaniec torunia

5 0

Nie polecam, wszyscy kierownicy podchodził bo nie ogarnia ja owego salonu, doradcy też podpisują się wiedza 19:47, 04.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kiepski interes?kiepski interes?

5 0

pewnie towar słabo schodzi, bo takie reklamy, dobry i niedrogi towar sam się zareklamuje poprzez zadowolonych klientów 🙂 21:07, 04.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

POlka85POlka85

2 0

wy nic nie remontujcie bo bedziecie wiecej płacic haracz w postaci podatku katastralnego przekroczy to wasza wartość własnosciowego mieszkania !!! 19:02, 05.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Jan Potocki - PodateJan Potocki - Podate

1 0

https://www.youtube.com/watch?v=8qsdahHS8BE&t=526s 19:05, 05.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

POka85POka85

0 0

od każdego mebla bedziecie płacić podatek telewizor ,rower ,samochód ,krzesła wszystko to co w mieszaniu po wprowadzeniu tego HARACZU prosze zobaczyć link który podałam po wyżej pozdrawiam myślących . 20:28, 05.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone